Loeb Almanya'da Liderliği Ele Geçirdi (WRC)..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Sebastien Loeb, Almanya Rallisi'ndeki açılış etabını domine etti. Dünya şampiyonu sürücü en hızlı isim oldu ve 15 saniye fark elde etti.Loeb, "İyi bir başlangıçtı. Olabildiğince kısa sürede fark yapmak için zorladım. Lastikler iyiydi ve şimdi Mikko'nun15 saniye önündeyim. Her şey yolunda." diye konuştu.

Ford sürücüsü Mikko Hirvonen, Loeb'ün takım arkadaşı Dani Sordo'nun ardından üçüncü sıradaydı. Ancak son bölümde ikinci sıraya yükselerek Sordo derecesini eşitledi.

Hirvonen, "İyi bir sabahtı ama Sebastian gerçekten hızlıydı. Yapabildiğim kadar zorladım ama son bölümde(SS3) çok dikkatli davrandım." dedi.

Francois Duval, Stobart Ford pilotlarının içinde en iyisiydi ancak Loeb'ün 27 saniye gerisinde kaldı. Onu Subaru pilotları Atkinson ve Peter Solberg takip etti. Latvala ise yedinci sırada.

Stobart Ford'dan Henning Solberg ve Gigi Galli ise 0.2 saniye farkla en yakın rakipler oldular ve sekizinci ve dokuzuncu sırada yer aldılar. En yavaş isimse Citroen pilotu Aava oldu.

1. Loeb Citroen 30:15.3
2. Sordo Citroen + 15.3
= Hirvonen Ford + 15.3
4. Duval Ford + 27.9
5. Atkinson Subaru + 31.0
6. P Solberg Subaru + 32.4
7. Latvala Ford + 35.8
8. H Solberg Ford + 55.2
9. Galli Ford + 55.4
10. Aava Citroen +1:02.0
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
475
Doğuş Pertez
>>impacter<<
Cevap
0
Görüntüleme
470
>>impacter<<
>>impacter<<
Cevap
0
Görüntüleme
437
>>impacter<<
>>impacter<<
Cevap
0
Görüntüleme
539
>>impacter<<


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt