Şu Yeni yazılım güncellemesine bi açıklık getire bilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
Şu Yeni yazılım güncellemesine bi açıklık getire bilirmisiniz
Bu yeni çıkan 25.007 güncellemsi navifirmde bulamadım (c6-01) için ovide zaten yok nokianın kendi sitesindede yok acaba hangi telefonlera geldi bu yazılım güncellemesi bi açıklık getirebilirmisiniz ?

----------Eklendi @ 23:35:03 ---------- Yazıldı @ 23:31:51 ----------

Galiba bu nokia nın sitesine fazla yüklenme oldu çünkü ben 24.001 i yeniden yüklemeye çalıştım :d: hizmete bağlanılamıyor dedi :d:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
dün arkadaşımın c7'sine yükledim. :)

SuaT6027

SuaT6027

Üye
kardeş herkes bu anna güncellemesinden sonra bunalıma girdi :D derdime bir çare olur belki diye güncelleme bekliyordu herkes :D normal yanı.. :D ama belle gibisi yok!!!!

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
dün arkadaşımın c7'sine yükledim. :)
peki ovi ilemi yaptın yoksa navifirm lemi

----------Eklendi @ 23:59:08 ---------- Yazıldı @ 23:51:55 ----------

Nokia ya aşırı yüklenme oldu her ana çökebilir :d: c7 00 ı güncellicem himet bulunamadı diyor :vur

----------Eklendi 19.10.2011 @ 00:03:55 ---------- Yazıldı 18.10.2011 @ 23:59:08 ----------

nokia fehtasını verdi :d: aşırı yüklenme

SuaT6027

SuaT6027

Üye
arkadaşlar anna yine anna sadece qt ve müzikçalar güncellemesi.. geçin belleye uğraşmayın başka şeyle :D

SuaT6027

SuaT6027

Üye
:) albayım ne kızarsın yaaa.. gece saat geçmiş fark etmemişim :D kusura bakmayın :D

----------Eklendi @ 00:16:26 ---------- Yazıldı @ 00:13:00 ----------

tuğ kardeş sen bu flashlama olayından anlıyormusun yaaa?

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:) albayım ne kızarsın yaaa.. gece saat geçmiş fark etmemişim :D kusura bakmayın :D----------Eklendi @ 00:16:26 ---------- Yazıldı @ 00:13:00 ----------tuğ kardeş sen bu flashlama olayından anlıyormusun yaaa?
pek anlamıyorum bende yardım alarak yaptım genelde telefondan takip ediyorum pcım yok :(

SuaT6027

SuaT6027

Üye
ok sagolası yınede.. bı arkadasa yardım lazım bende senın gıbıyım.. n8 sadece bır kez tıtrıyor ve pc telı gormuyormus.. aklıma bısı gelmedı baktım bısey de bulamadım.. umarım bırılerı yardım eder :(

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
öyle durumlarda dead flash atılıyor bildiğim kadarıyla

SuaT6027

SuaT6027

Üye
bende onu bılıorum da telı gosteremıyor kı? bı gorse telı..

SilentOne

SilentOne

Üye
neden gormuyoki teli

hzl0106

Üye
belle yi dört gözle bekliyoruz

SuaT6027

SuaT6027

Üye
neden gormedıgını bılmıorum

hzl0106

Üye
belki bi ayarıyla oynamışsındır

SuaT6027

SuaT6027

Üye
benım degıl kı.. forumdan bır arkadasa yardımcı olmaya calısıyordum.. flashlarken olmus.. acılmıyormus..

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
ya bendeki c7 ye 025 007 güncellemesini oviden kuruyodum yükleme kısmında anna güncellemes 1/2 2/2 çıktı indirilemiyor dedi kapattı tel açıldı tel açılınca sistem hatası diye bir mesaj geldi çoğu uygulama yüklü ama kısayolu yok yani girilemiyor bende sildim uygulamaları ama yinede hep açılırken sistem hatası yazıyor bu nokia yine eline yüzüne bulaştırdı galiba :off:

SilentOne

SilentOne

Üye
bnim bildiiqim kdryla bu uygulama otg ile yapılması gerekmiyormuydu

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
otg yi biraz açabilirmisiniz ?

dekor67

dekor67

Üye
otg demek *#0000# demek arkadasım ovisuit ten yapmayın hata alırsınız bılginize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt