şu fotoğraf olayı???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
şu fotoğraf olayı???
arkadaşlar benim sx1 de en saçma bulduğum olay resmi tam ekran çekip klasörde ufak olması çektigin resim fullscren olarak bakılıyor,sonra görüntüler bölümüne girince birde bakıyorsun çektigin foto küçülmüş tam ekran yapınca yine olmuyor zoom yapınca bu seferde ekrana sıgmıyor,bence onun düzeltilmesi lazım fullscreen çektiklerin görüntüler kılasöründe de tam ekran olarak çıkması lazım bunu düzeltebilecek bir uygulama veya program yokmu ? :help: :help: :(

taz_crash

taz_crash

Üye
ewet bende bu ssorunla karsılastım neden tam ekran olmuo die ama sorun basit PHOTO RİTE programını yukle orda seceneklerden FULL SCRENN de olay tamam programı nerden bulucam dieceksen sitede arat bulursun ;;)

yoks

Üye
PhotoAcute ile 1 mp resim çekebilirsin kolay gelsin .... :artı:

jason

Üye
    Konu Sahibi
PhotoAcute sx1de sorun çıkartıyor ve açılmıyor sistem hatası yazıyor...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

husnu

Üye
Originally posted by jason@Oct 12 2005, 11:46 PM
PhotoAcute sx1de sorun çıkartıyor ve açılmıyor sistem hatası yazıyor...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[post=189903]Quoted post[/post]​
sen yeni proyu yuklemissin o acilmiyo ama eski surumde sorun yok.acute kalitesiz ya sonucta ne olursa olsun telin kendi fotosunu kullanlyon.ben derimki resim acikken 5e bas sontra * a baslnca tamekran olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt