Haber Spotify, Windows Phone İçin Ücretsiz Dinleme Desteği Üzerinde Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Spotify, Windows Phone İçin Ücretsiz Dinleme Desteği Üzerinde Çalışıyor
Bilindiği gibi Windows Phone için en son aldığı güncelleme ile daha iyi bir arayüze sahip olan dünyaca ünlü online müzik dinleme servisi Spotify'ın birçok eksiği güncellemeye rağmen kapatılmamış durumda. Windows Phone kullanıcılarının en çok şikayet ettiği şey ise iOS ve Android'deki gibi ücretsiz dinleme seçeneğinin kendilerine sunulmaması. Spotify, geçtiğimiz günlerde bir kullanıcının bununla ilgili sorusunu yanıtlayarak en azından bu desteğin gelmesi için çalıştığını göstermiş oldu. Bir WP kullanıcısının " Windows Phone uygulamanızı premium istemeyecek şekilde güncelleyecek misiniz? " sorusuna " WP8 uygulamamıza ücretsiz dinleme özelliğini dahil etmeye çalışıyoruz fakat bununla ilgili net bir tarih veremiyoruz. Bizi takipte kalın! " açıklamasında bulundu.

• Beğen
Tepkiler: beats ve papakudioflu

kahraman333333

kahraman333333

Üye
İyi iyi

dakamon

dakamon

Üye
İnşallah gelir biran önce rezillik yani bu. Bir yerde bedava bir yerde paralı

bozokluht

bozokluht

Üye
Kendi kendinin haberini yapmak böyle bi şey olsa gerek :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Beklenen güncelleme geldi arkadaşlar

dakamon

dakamon

Üye
Valla hala premium hesap istiyor. Premium olmayan hesabımla girmeyi denedim bu uygulamayı kullanabilmeniz için premium hesap almanız gerekli diye uyarı verdi ve program kapandı. Ne yapıyo bunlar acaba.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
iila zorla gel bana bu uygulamayı sil diyor telefon resmen premium hesap isteyince :@

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
hala premium hesap istiyor arkadaşlar :(

ademoz05

ademoz05

Üye
Güncelleme şimdi aktif gözüküyor.
Haber ilk çıktığında yani 1-2 saat önce henüz gelmemişti ama şuan ben güncelliyorum.

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
şimdi aktifleşti güncelleme, hadi hayırlı olsun. :) 22 Ağustos'ta sormuştum soruyu, 26'sında güncellediler. Yavaş yavaş WP'yi takmaya başladılar mı dersiniz :)

ademoz05

ademoz05

Üye
Hala kısıtlı ve kotu bir uygulama.
İstediğimiz parçayı çalamıyoruz, satte 6 parça atlama özelliği var ve bu butun listelerde geçerli. 6 tane atladıktan sonra istediğin listeyi aç 1 saat dolmadığı müddetçe şarkı atlayamıyorsub

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
İstediğimiz parçayı çalamıyoruz, satte 6 parça atlama özelliği var ve bu butun listelerde geçerli. 6 tane atladıktan sonra istediğin listeyi aç 1 saat dolmadığı müddetçe şarkı atlayamıyorsub
Genel olarak Spotify'ın Deezer'dan iyi olduğunu düşünsem de WP platformunda şu anlık Deezer uygulaması Spotify'e göre daha kullanışlı. Dediğiniz gibi birkaç önemli eksiği var hala ama ücretsiz dinleme özelliğini getirmeleri de bir şeydir :)

dakamon

dakamon

Üye
Şimdi ücretsiz oldu

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
çok iyi bir haber ücretsizse :eller:

skynet

Üye
MixRadio ya göre +ları neler ?

narnia16

narnia16

Üye
İstediğiniz zaman istediğiniz şarkıyı dinlemek istiyorsanız parayı basıp abone olmanız gerekiyor. Bu uygulamayı kötü yapmaz. Bildiğim kadarıyla bütün platformlarda durum böyle :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
İstediğiniz zaman istediğiniz şarkıyı dinlemek istiyorsanız parayı basıp abone olmanız gerekiyor. Bu uygulamayı kötü yapmaz. Bildiğim kadarıyla bütün platformlarda durum böyle :)
fizy kurmadınız galiba veya hiç bilginiz yok kurun hiç bir şey istemiyor net dışında çevrim dışı çalma özelliği yok sadece abone oluyorsunuz oda ücretsiz

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur ve Serhan
narnia16

narnia16

Üye
fizy kurmadınız galiba veya hiç bilginiz yok kurun hiç bir şey istemiyor net dışında çevrim dışı çalma özelliği yok sadece abone oluyorsunuz oda ücretsiz
Fizy hakkında bilgim var merak etmeyin. Ben sadece Spotify uygulaması için konuştum burda.

Üst Alt