Spotify, Windows Phone İçin Ücretsiz Dinleme Desteği Üzerinde Çalışıyor

 • 24 Ağustos 2014
 • 2187 Okunma
 • 28 Cevap

 1. Bilindiği gibi Windows Phone için en son aldığı güncelleme ile daha iyi bir arayüze sahip olan dünyaca ünlü online müzik dinleme servisi Spotify'ın birçok eksiği güncellemeye rağmen kapatılmamış durumda. Windows Phone kullanıcılarının en çok şikayet ettiği şey ise iOS ve Android'deki gibi ücretsiz dinleme seçeneğinin kendilerine sunulmaması. Spotify, geçtiğimiz günlerde bir kullanıcının bununla ilgili sorusunu yanıtlayarak en azından bu desteğin gelmesi için çalıştığını göstermiş oldu. Bir WP kullanıcısının " Windows Phone uygulamanızı premium istemeyecek şekilde güncelleyecek misiniz? " sorusuna " WP8 uygulamamıza ücretsiz dinleme özelliğini dahil etmeye çalışıyoruz fakat bununla ilgili net bir tarih veremiyoruz. Bizi takipte kalın! " açıklamasında bulundu.

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: ...decode...
  beats ve papakudioflu bunu beğendi.
 2. İyi iyi
   
  iPhone ile gönderdi
 3. İnşallah gelir biran önce rezillik yani bu. Bir yerde bedava bir yerde paralı

   
 4. Kendi kendinin haberini yapmak böyle bi şey olsa gerek :)
   
 5. biraz öyle oldu :ehe
   
 6. Beklenen güncelleme geldi arkadaşlar
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. teşekkürler ali kemal abi
   
 8. Valla hala premium hesap istiyor. Premium olmayan hesabımla girmeyi denedim bu uygulamayı kullanabilmeniz için premium hesap almanız gerekli diye uyarı verdi ve program kapandı. Ne yapıyo bunlar acaba.

   
 9. iila zorla gel bana bu uygulamayı sil diyor telefon resmen premium hesap isteyince :@
   
 10. hala premium hesap istiyor arkadaşlar :(
   
 11. Güncelleme şimdi aktif gözüküyor.
  Haber ilk çıktığında yani 1-2 saat önce henüz gelmemişti ama şuan ben güncelliyorum.
   
 12. şimdi aktifleşti güncelleme, hadi hayırlı olsun. :) 22 Ağustos'ta sormuştum soruyu, 26'sında güncellediler. Yavaş yavaş WP'yi takmaya başladılar mı dersiniz :)
   
 13. Hala kısıtlı ve kotu bir uygulama.
  İstediğimiz parçayı çalamıyoruz, satte 6 parça atlama özelliği var ve bu butun listelerde geçerli. 6 tane atladıktan sonra istediğin listeyi aç 1 saat dolmadığı müddetçe şarkı atlayamıyorsub
   
  iPhone ile gönderdi
 14. Genel olarak Spotify'ın Deezer'dan iyi olduğunu düşünsem de WP platformunda şu anlık Deezer uygulaması Spotify'e göre daha kullanışlı. Dediğiniz gibi birkaç önemli eksiği var hala ama ücretsiz dinleme özelliğini getirmeleri de bir şeydir :)
   
 15. Şimdi ücretsiz oldu

   
 16. çok iyi bir haber ücretsizse :eller:
   
 17. MixRadio ya göre +ları neler ?
   
 18. İstediğiniz zaman istediğiniz şarkıyı dinlemek istiyorsanız parayı basıp abone olmanız gerekiyor. Bu uygulamayı kötü yapmaz. Bildiğim kadarıyla bütün platformlarda durum böyle :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 19. fizy kurmadınız galiba veya hiç bilginiz yok kurun hiç bir şey istemiyor net dışında çevrim dışı çalma özelliği yok sadece abone oluyorsunuz oda ücretsiz
   
  baysal.onur ve Serhan bunu beğendi.
 20. Fizy hakkında bilgim var merak etmeyin. Ben sadece Spotify uygulaması için konuştum burda.
   
Yüklüyor...
15/12/2018 - 00:37