Haber Spotify, artık Windows Phone için destek vermeyecek (Windows Phone 8)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Spotify, artık Windows Phone için destek vermeyecek (Windows Phone 8)
Spotify uygulaması artık Windows Phone platformunda güncelleme almayacak…

Şu anda akıllı telefon pazarında özellikle müzik servisleri arasında büyük bir mücadele devam ederken, Spotify öne çıkan uygulamalardan bir tanesi olmakta ve ayrıca Android ve iOS başta olmak üzere bir çok farklı platformda da kullanıcılar tarafından tercih edilmekte.

Spotify cephesinden önemli bir açıklama geldi ve bu yeni açıklamaya göre de artık Spotyf Windows Phone platformu için resmi destek vermeyecek. Bu da artık Windows Phone Spotify için resmi güncelleme gelmeyeceği anlamına geliyor.

Bu duyuru Sportify’ın artık Windows Phone cihazlarda kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Yine kullanıcılar müzik keyfine Spotify üzerinden erişebilecekler. Ancak uygulama olarak yeni özellikler, geliştirmeler ya da hata düzeltmelerinin gelmeyeceğini belirtelim.

Windows Phone için Spotfiy’a en son güncelleme ise Şubat ayında gelmişti.

Windows 10 için Spotify uygulaması ile firmadan gelen bilgilere göre çok yakında sunulabilir. Ancak firma Windows 10 için ne zaman uygulamanın sunulacağına dair kesin bir tarih ise vermiyor.

Spotify:

“We can confirm Windows Phone 8.x is no longer supported. You can still use our Spotify application on the associated devices but it will no longer receive any further updates and download the application. We apologize for the inconvenience,”

Spotify, artık Windows Phone için destek vermeyecek - MaxiCep

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
tamamen destek kesilmemiş en azından. açıklamada 8.x için denilmiş, demek w10 için evrensel uygulama üzerinde çalışılıyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
destek verecekler güncellenerek windows 10 sürümünde devam edilecekmiş

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows 10 Mobile versiyonu için 5.2 sürümü bugün yayınlanacak.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Spotify 5.2.1.0 Yayınlandı.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şakamı Yapıyor Destek Vermiycez Diyo Yeni Uygulama Çıkarıyo

saynesim

saynesim

Üye
Kıpış kıpış destek gerçekler tüm uygulamalar Windows Phone 10 için

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
garibim WP zamanımızın Symbian' ı oldu... :(

dücane

dücane

Üye
Konu fazla dagilmadan kapatilsin bence

• Beğen
Tepkiler: n000k
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Spotify 5.2.1.0 Yayınlandı.

Abi bende spotify yüklü olmasına rağmen yükle yazısı çıktı mağazada yükledim açtım ama hala 5.1 sürümü

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Abi bende spotify yüklü olmasına rağmen yükle yazısı çıktı mağazada yükledim açtım ama hala 5.1 sürümü
Bende yüklü değil. Haberini gördüm paylaştım. Belki de geri çekilmiştir güncelleme

n000k

n000k

Üye
arkadaş başlık ve konu tamamen yanlış anlamaya meyilli şekilde yazmışsın.biraz saçma olmamışmı? insanların aklında gerçekten farklı bir izlenim yarattın!! WP8.x için artık güncelleme yayınlamıycaklarmış, olay bu!!

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar lütfen konu başlığını duzeltirmisiniz @ANIL

• Beğen
Tepkiler: n000k
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Spotify güncellemesi aktif oldu .

Üst Alt