Sped and quality 5800 v52 c6 00 43 by rasim den son

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilidi c6 modudur kardeş

gewa

Üye
teşekkürler biraz önce yükledim.ellerine sağlık. ram 53 civarı normaldir heralde.

----------Eklendi @ 13:21:18 ---------- Yazıldı @ 13:19:35 ----------

youtube'da switch the normal player yapmadan açmadı.acaba ilk sayfadaki flash'ı mı yüklemem lazım yoksa normalmidir.

----------Eklendi @ 15:03:29 ---------- Yazıldı @ 13:21:18 ----------

oviden trapster uygulamasını yükleyince çalıştıramadım.bir denermisiniz gerçekten çok yararlı bir program.farklı bir yöntem mi uygulamak lazım yüklenmesi için.

----------Eklendi @ 15:56:23 ---------- Yazıldı @ 15:03:29 ----------

üstüste oluyor biliyorum ama daha önce oynadığım oyunları da çalıştıramadım.bi yerde hata yapıyorum ama nerde.yardımcı olursanız sevinirim.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler biraz önce yükledim.ellerine sağlık. ram 53 civarı normaldir heralde.

----------Eklendi @ 13:21:18 ---------- Yazıldı @ 13:19:35 ----------

youtube'da switch the normal player yapmadan açmadı.acaba ilk sayfadaki flash'ı mı yüklemem lazım yoksa normalmidir.

----------Eklendi @ 15:03:29 ---------- Yazıldı @ 13:21:18 ----------

oviden trapster uygulamasını yükleyince çalıştıramadım.bir denermisiniz gerçekten çok yararlı bir program.farklı bir yöntem mi uygulamak lazım yüklenmesi için.

----------Eklendi @ 15:56:23 ---------- Yazıldı @ 15:03:29 ----------

üstüste oluyor biliyorum ama daha önce oynadığım oyunları da çalıştıramadım.bi yerde hata yapıyorum ama nerde.yardımcı olursanız sevinirim.

kardeş sayfa 1 verdiğim flaşplayeri yükle büyük ihtimale düzelecektir

gewa

Üye
cevap için teşekkürler.gerçekten çok güzel bir çalışma.
diğer sorularıma da bir çözüm var mı acaba.ekstradan bir program falan mı yüklemem lazım.

----------Eklendi 05.06.2011 @ 00:35:01 ---------- Yazıldı 04.06.2011 @ 23:34:15 ----------

java runtime yükleyince oyunlar açıldı ama hala trapster açılmıyor.bir çözümü varmıdır.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş o programın bir metodu vardı ama şu hatırlayamadım bir bakar sana cevap yazarım

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
tamam

ByRdv

Üye
bu flash lite ne işe yarıyor tam olarak?

gogix

Üye
ustad diğer konudaki msjlarını gördüm oraya yazmadım boşver sen onların seviyesine inme hak adaleti bilseydiler zaten yapmazlardı benim kişisel fikrim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş işim olmaz sadece hak adına bir kaç msj yazdım

CELİKERKENAN

CELİKERKENAN

Üye
c 6 modlar sıktı orjinale döndüm orjinal hacli güzel ev ekranlı vidged li bi cfw yapsan teşekkürler:heyo:

gogix

Üye
evet o cfwyide kulandım gerçekten güzel

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
eywallah

red dragoon

Üye
kardeşler benim telefon 5800XM (siyah) RM-356, product codem 059C040. arkadaşımızın yaptığı cfw yi telefonuma yukleyebilir miyim? olmazsa hangi tür fw ler yüklenebilir telefonm için?

karaman31

Üye
Rasim kardes bi sorunum var telefona flash atarken telefonun acma tusuna bastımda yanı yuklemeyı yapması ıcın bastımda usb rom driver hatası cıkıyor telefonu bulamıyor yardımcı olabılırmısn?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş eğer noki drayvırları sağlıklı yüklediysen telefonun bataryasını çıkar bir daha tak ve farklı usb noktası dene yine olmasa dediğim ozaman noki drayvırların sağlıklı yüklenmemiştir bunları gözden geçir pc nde birde nokia pc süite mutlaka yüklü olmalı

red dragoon

Üye
kardeşler benim telefon 5800XM (siyah) RM-356, product codem 059C040. arkadaşımızın yaptığı cfw yi telefonuma yukleyebilir miyim? olmazsa hangi tür fw ler yüklenebilir telefonm için?

bilen yok mudur?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
bu cfw yi ve tüm 5800 için hazırlanmış c6 cfw lerini yükliyebilirsin

Üst Alt