SPB MobileShell V3.07.598 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
merhaba hocam asagidaki fotograftaki gibi bende o HTC marka telefonlardaki gibi hava durumu saat icine girmis degil bunu nasil yaptiniz? ben saat ustunde bir turlu sizinki gibi hava durumunu gosteren animasyonu ayarlayamadim.asagida resimde gosterdigim gibi olmasini istiyorum ama olmuyor.lutfen yardim edin :allalla:

1) Öncelikle programın bu sürümünü indir ve hafıza kartına kur.Program yüklemeden sonra otomatik olarak açılırsa kapat.

2) Bilgisayarını tüm gizli ve sistem dosyalarını gösterecek şekilde ayarla.

3) Telefonunu usb kablo ile "Depolama" modunda bilgisayarına bağla.

4) Aşağıda linkini vermiş olduğum dosyayı herhangi bir klasör içine aç.

5) Klasörün içindeki tüm dosyaları hafıza kartı içindeki "Private\20028b16" klasörünün içine kopyala.Üzerine yazım sorularına Evet de.

6) Artık herşey hazır.Şimdi programı başlatacaksın ve tümüyle yeniden dizayn edeceksin.Resimdeki görüntülere bu şekilde sahip olabilirsin.

Dipnot 1: Ayrıca ben telefonumda Nokia C6 White teması kullanıyorum.İlk resimdeki yeşil otlar tema ile alakalı yani.Buda temanın linki:

Dipnot 2: Bu arada o hava durumu saatten ayrı.Yani hava durumu ile saati üstüste getirdim.Programı iyice kurcalayın.Sizlerde başaracaksınız.Ben yapabildiğime göre herşey mümkün :)

aliihsan77

Üye
çok teşekkür ederim...

aliihsan77

Üye
ben de spb mobile kullanıyorum.telefonun ana bekleme ekranında tema kullanamaz mıyım??? iila duvar kağıdı mı kullanmam gerekiyor??? teşekkür ederim...

aslanmusty

Üye
program gerçekten cok güzel.fakat bir ricam olucak.bu programı 15 gün deneme sürümü olmaktan nasıl kurtarıcam? ben bunu yüklemeden önce kendi sitesinden daha ileri bir versiyonunu yüklemiştim.telefon hafızasına.daha sonr bu konuyu gördüm ve onu kaldırıp bunu kurdum.deneme versiyonu olmayacak düşüncesiyle.bunuda kart hafızasına kurdum.ancak buda 15 gün deneme oldu.yardımcı olursanız sevinirim

KayraBey

KayraBey

Üye
ben de spb mobile kullanıyorum.telefonun ana bekleme ekranında tema kullanamaz mıyım??? iila duvar kağıdı mı kullanmam gerekiyor??? teşekkür ederim...

Elbette tema kullanabilirsiniz.Size şöyle açıklayayım.Profesyonel Giriş'te masaüstü duvar kağıdı değiştirilemiyor.Temanın duvar kağıdı ne ise o gösteriliyor.Tabi siz Spb Shell'i başlaymadan önce ana ekrana başka resim koyarsanız Profesyonel Giriş'te o resim bekleme ekranında görünür.Başta da söylediğim gibi istediğiniz temayı kullanabilirsiniz.

alenkolik

alenkolik

Üye
program gerçekten cok güzel.fakat bir ricam olucak.bu programı 15 gün deneme sürümü olmaktan nasıl kurtarıcam? ben bunu yüklemeden önce kendi sitesinden daha ileri bir versiyonunu yüklemiştim.telefon hafızasına.daha sonr bu konuyu gördüm ve onu kaldırıp bunu kurdum.deneme versiyonu olmayacak düşüncesiyle.bunuda kart hafızasına kurdum.ancak buda 15 gün deneme oldu.yardımcı olursanız sevinirim

konu sahibi code paylaşmış o code klasörünüindirip içindeki herhangi bir kodu gir. program olur. sıkıntı yok

ema_black

ema_black

Üye
link yok a..........

yasin054

yasin054

Üye
Bu programı bende kullanıyorum ve çok çok memnunum .Daha önce de yazan arkadaşlar var benimde şarjıma hiç bir etki yapmadı bende pek oyun oynamam ama gündüz internet face ve msn acık tır 2 bazen 2.5 gün şarjım gidiyor .istediğim kısa yolu istediğim yere kuruyorum.Ben de programda çok değişiklikler yaptım.Tek düşüncem şu NOKİA bu tür programları neden orjinal yazılıma koymaz.

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu programı bende kullanıyorum ve çok çok memnunum .Daha önce de yazan arkadaşlar var benimde şarjıma hiç bir etki yapmadı bende pek oyun oynamam ama gündüz internet face ve msn acık tır 2 bazen 2.5 gün şarjım gidiyor .istediğim kısa yolu istediğim yere kuruyorum.Ben de programda çok değişiklikler yaptım.Tek düşüncem şu NOKİA bu tür programları neden orjinal yazılıma koymaz.

Katılıyorum.Bence şarja dokunmuyor gibi.İnanılmaz derecede kullanım kolaylığı sağlıyor.

slighter_dedi

Üye
ben sarj konusuna katılmıorum. cok fazla sarj yiyiyor. nokia 5800 yeni aldım bu programı kurdum. program cok kullanışlı ama bence cok şarj yiyiyor. burdaki yorumlara bakınca acaba benim telefonda mı bi problem var diorum. Sarjım biraz kurcalarsam maksimum 1.5 gün gidior. Acaba telefonda yapmam gereken değişiklikler mi var bilmiorum. Bilen arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim...

sensizim92

Üye
teşekkürler

mhustafa

mhustafa

Üye
paylasım ıcın tesekkurler kardes

kokkki

Üye
arkadaşlar bu programı nasıl kaldıra biliriz ?

Üst Alt