SPB MobileShell V3.07.598 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
eski versiyonda programdan çıkış yapabiliyodum şimdi çıkışı nasıl yaparım...

Ana ekranda iken "Başlatıcı - Spb Menü - Ayarlar - Sağ alttaki ayarlar düğmesi" kombinasyonu ile çıkış seçeneği karşınıza gelecektir.

ocak.1907

Üye
Ana ekranda iken "Başlatıcı - Spb Menü - Ayarlar - Sağ alttaki ayarlar düğmesi" kombinasyonu ile çıkış seçeneği karşınıza gelecektir.

Teşekkürler arkadaşım ben sorunu çözdüm spd mod yklediğimden dolayı bu seçenkeler bende görünmüyomuş.

ozanazy

ozanazy

Üye
Teşekkürler arkadaşım ben sorunu çözdüm spd mod yklediğimden dolayı bu seçenkeler bende görünmüyomuş.

O modlu olanda da göremediğinizi o buton gizli bir şekilde orda duruyo dokunun ekranın o kısmına yine aynı işlev gerçekleşiyo bilginize.

SirLacrymosa

SirLacrymosa

Üye
wauvv...yeni telefon almış gibi oldum elinize sağlık üstadım.

Εthnic

Εthnic

Üye
spb mobile shell 5.0 merak edenler.. iste n8 ile denenen videosu..

KayraBey

KayraBey

Üye
Videoyu izleyemeyenler için buyrun...

[youtube]vdFifrFKc7Y[/youtube]

maviay98

maviay98

Üye
harika süpersin çok teşekkürler kardeşim

adigesumaf

adigesumaf

Üye
hajı sağol ya valla pro super eline emegıne hard discine saglık :)

derviss54

Üye
Programa göre telefon yani :)

--------------- Ekleme ---------------

Bilgi için teşekkürler teğmenim :) Bende bu furyaya katılayım bari.

--------------- Ekleme ---------------

Evet bende kurdum.Yaptığım birkaç simge değişikliği doğal olarak orjinal haline döndü.Tabi yedek almıştım bu durum için.Nokia C6 temesıyla beraber güzel durdu.Eline sağlık Nadir.

Buda benim telefondan bir görüntü...

ya bu süpermiş bunu nasıl yapacagız seninki gibi , c6 temasıyla beraber demişsin tam anlayamadım telefona c6 fw simi yüklicez

KayraBey

KayraBey

Üye
ya bu süpermiş bunu nasıl yapacagız seninki gibi , c6 temasıyla beraber demişsin tam anlayamadım telefona c6 fw simi yüklicez

Aşağıdaki linkten dosyayı indir ve yükle.Bu nokia c6 teması.

Böyle bir ekrana sahip olmak için ise aşağıdaki rar dosyasını indirip bir klasöre açacak ve telefonunda spb mobile shell'i nereye kurduysan ordaki private\20028b16 klasörünün içine kopyalayacaksın.

ahmetsayin23

Üye
olacakmı acaba

memoli79

memoli79

Üye
c6 teması yüklenmiyor bu başka bir uygulamanın parçası deyip kurulmuyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın arkadaşlar..

anyy_ra

Üye
iyi günlerde kullanın arkadaşlar..

dostum eline ssaglık proğramın son versiyonunu kullanıyorum hatta senin vermiş oldugum paketide yükledim. ama bu proğramın 5.0 versiyonun triali yokmu pyasada deneme ama clı onuda bir kullansak 5800xm var bende c6 fw li.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5 sürümüne hiç rastlamadım..

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence 5.0 versiyonu 5800'da çalışmayacak.Symbian^3 için var ama Symbian OS9.4 için henüz bende rastlamadım.Herhalde biz bu 3.7.xxx serisine devam edeceğiz.Tabi ki temennim 5.0'ı kullanabilmek.

e1ektronick

e1ektronick

Üye
merhaba hocam asagidaki fotograftaki gibi bende o HTC marka telefonlardaki gibi hava durumu saat icine girmis degil bunu nasil yaptiniz? ben saat ustunde bir turlu sizinki gibi hava durumunu gosteren animasyonu ayarlayamadim.

asagida resimde gosterdigim gibi olmasini istiyorum ama olmuyor !!!!!!

lutfen yardim edin :allalla:

Üst Alt