SPB MobileShell V3.07.598 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

Εthnic

Εthnic

Üye
goruntuler super.. buda benim kullandigim modifiye..
bu evekrani olarak kullandigim profesyonel duzen..

buda menu olarak kullandigim yasamstili duzeni..

club81

Üye
teşekkürler üstad çok güzel oldu böyle

KayraBey

KayraBey

Üye
@Ethnic : Gerçekten farklı bir ekran.Menü de şık duruyor.Zaten programın en güzel yanı neyi nerede nasıl istersen öyle kullanabiliyorsun.Kendine göre dizayn sunuşu cezbedici en büyük özellik.

ayhan124

Üye
kayraBey ......çok teşekkür ederim.ilgilenmen ve yardımın için...ekran görüntümüz artık aynı..

AlpReis

AlpReis

Üye
Programa göre telefon yani :)

--------------- Ekleme ---------------

Bilgi için teşekkürler teğmenim :) Bende bu furyaya katılayım bari.

Evet bende kurdum.Yaptığım birkaç simge değişikliği doğal olarak orjinal haline döndü.Tabi yedek almıştım bu durum için.Nokia C6 temesıyla beraber güzel durdu.Eline sağlık Nadir.

Buda benim telefondan bir görüntü...

Yaaa bu program o kadar hoş ve güzelki adamları tebrik etmek lazım, bu programa göre teelfon alınır valla

KayraBey

KayraBey

Üye
kayraBey ......çok teşekkür ederim.ilgilenmen ve yardımın için...ekran görüntümüz artık aynı..

Rica ederim.Burası forum ve paylaşmak birinci önceliktir.Yeni birşeyler yaparsam yine paylaşırım.

Yaaa bu program o kadar hoş ve güzelki adamları tebrik etmek lazım, bu programa göre teelfon alınır valla

Evet program gerçekten harika.El oğlu yapmış valla :)

zaferizm

zaferizm

Üye
çok teşekkürler bu program gercekten harika bişey 5800 için bu programın kırılması bi milad olmuş c6 ,sunrise,vb.... firmware lere hiç gerek kalmadı 7 mb lık bi program nelere kadir telefonun çehresi değişti :oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar..

jordan23k

jordan23k

Üye
Teşekkür ederiz Nadir Hocam tek kelime ile harikasın.Herşey çok güzel fakat bu sürümde hava durumunu güncellemiyor veri yok yazıyor önce kullandığım sürüm düzenli olarak güncelliyordu fakat bu sürüm güncellemiyor bunun bir çaresi var mı ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yardımcı olamayacağım kusura bakma bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır..

KayraBey

KayraBey

Üye
Başka bir şehir seçip deneyin.Ben bu şekilde çözmüştüm.Örneğin Ankara'yı seçip güncelleyin.Mutlaka 4 günlük rapor gelecektir.Gelirse şehri bulunduğun şehre çevir düzelsin.

brown22

Üye
Εthnic;2837771' Alıntı:
goruntuler super.. buda benim kullandigim modifiye..
bu evekrani olarak kullandigim profesyonel duzen..

buda menu olarak kullandigim yasamstili duzeni..
kardeş bu kullandığın psrofesyonel düzeni modunu sana zahmet dosyasını atabilirmisin ..

tarummedre

tarummedre

Üye
Çok teşekkür ederim.10 nomara bir program.Emeğine sağlık üstad.
cahilliğimi bağışlayın bu program süreklimi yani register filen lazım olurmu?

BAYKEN69

Üye
hava durumu ve saat aynı yerde nasıl yapılıyo yazarsanız sevinirim. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Εthnic

Εthnic

Üye
kardeş bu kullandığın psrofesyonel düzeni modunu sana zahmet dosyasını atabilirmisin ..

verdigim linkteki rar dosyasini xplore ile ac.. icindeki SPBShell klasorunu icindekilerle beraber E/Others klasorune cikart.. daha sonra mobile shell'i yeniden baslat.. ve istedigin gibi dizayn et..

brown22

Üye
Εthnic;2847701' Alıntı:
verdigim linkteki rar dosyasini xplore ile ac.. icindeki SPBShell klasorunu icindekilerle beraber E/Others klasorune cikart.. daha sonra mobile shell'i yeniden baslat.. ve istedigin gibi dizayn et..

eywallah kardeşim saol

eywallah kardeşim saol
kardeş böylde shell v3.07.598 ile uyumlu modlar nerden bulabilirim başka bildiğin site varsa söylermisin..

TheLoftOrginal

TheLoftOrginal

Üye
1 yıldır kullandığım cannım program çok gelişti.. 5.0 ı sabırsızlıkla bekliyoruz.. sanırım onuda n8 üzerinde kullanma şansımız olacak..

ayrıca c6 fw ye falan geçmeyin telefonda değişiklik istiyorsanız.. spb size fazlasıyla yeter..

KayraBey

KayraBey

Üye
Çok teşekkür ederim.10 nomara bir program.Emeğine sağlık üstad.
cahilliğimi bağışlayın bu program süreklimi yani register filen lazım olurmu?

İlk kurulduğunda denem sürümü olarak kuruluyor ama kodları var.Giriyorsun tam sürüm oluyor

meydiyak

Üye
Facebook programini yukleyince ekrana widget koyabiliyordum c6 firmware yukluyken (bu programda), orjinal 5800 yazilimina donup kurdum simdi o widget yeri bos cikiyor. Facebook widget kullanabilen varmi orjinal yazilimla bu programda?

ocak.1907

Üye
eski versiyonda programdan çıkış yapabiliyodum şimdi çıkışı nasıl yaparım...

Üst Alt