SPB MobileShell v3.07.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

ayt07

Üye
Öncelikle çok sağol Nadir.
Ben 5800'a yükledim. Ama bir sorum var. Şimdi ben spb 3.5 i yüklemiştim önceden sonra bunu kaldırdım, 3.7 yi yükledim ama döndürdüğümüz yer yani krausel olan yer videoda izlediğim gibi değil zaten programı sırf bunun için indirmiştim öyle gözükmesini istiyordum :D.
2. olarak da opera nın simgesi bende gözükmüyor. Ne yapmalıyım bunlar için? Lütfen yardım edin çok teşekkürler.. (mesaj da atabilirsiniz.)

sacit111

Üye
Ya kahroldum :D n8 e yukledım telefon 20dk kendıne gelemedı kaldırmaya calısıyodum programı tam bı baktım kurulmus degısık bıseye benzıyo kurcalıcam sımdı

dede147

dede147

Üye
teşekkürler

Kuzgun148

Üye
bunu telefona yüklerken yedekleme yapmam gerekir mi acaba :)

emesbi

Üye
bende C6 01 de 3.7.2 sini denedim çok güzel çalışıyor ve harzaman kullanıyorum,birde insan alışınca tel.'in eski haline dönmek istemiyor.

ahmet_321

Üye
ya programı yükledim nokia 603 e herşey süperde bu şarj göstergesi ve gsm çekiş göstergesi şeyi boş gözüküyo napıcam yardıımm !!

catalak68

catalak68

Üye
tescilledim ya...panpalar büyüksünüz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monur_inceoz1

Üye
yes

canavar264

canavar264

Üye
Çok teşekkürler...
Harika oldu,
Birazda modifiye yapınca dadından yenmez hale geldi,
Telefonumun resimlerini koydum,
Daha yeni çekildi.

blacklion2475

Üye
başlatıcıya giriyorum orda son kullananlar var her program açtığımda oraya gelıyo bu yeri (son kullananlar) nasıl silcem

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Çok teşekkürler...
Harika oldu,
Birazda modifiye yapınca dadından yenmez hale geldi,
Telefonumun resimlerini koydum,
Daha yeni çekildi.

arkadaşım modifiyeli halini bizimlede payalaşabilirmisin böyle çok karizmatik duruyorda
:ağlarım:

merkem

Üye
lütfen bunu paylaşırmısınız...

hicsam

hicsam

Üye
çok çok teşekkürler :)

orto_03

Üye
arkadaşlar bu uygulamayı yükledikten sonra tekrar belle ekranına ve menüye nasıl döneceğim bulamadım biraz karıştırdım galiba uygulama telefonda kalacak istediğim zaman tekrar spb uygulamasını yapabileceğim ama şimdi belle istiyorum tsk

KayraBey

KayraBey

Üye

arkadaşım modifiyeli halini bizimlede payalaşabilirmisin böyle çok karizmatik duruyorda
:ağlarım:

Görsel paketler ile alakalı bir konum var.Ordan bu görsellere ulaşabilirsiniz.

Burdan buyur...

----------Eklendi @ 12:21:42 ---------- Yazıldı @ 12:10:44 ----------

Öncelikle çok sağol Nadir.
Ben 5800'a yükledim. Ama bir sorum var. Şimdi ben spb 3.5 i yüklemiştim önceden sonra bunu kaldırdım, 3.7 yi yükledim ama döndürdüğümüz yer yani krausel olan yer videoda izlediğim gibi değil zaten programı sırf bunun için indirmiştim öyle gözükmesini istiyordum :D.
2. olarak da opera nın simgesi bende gözükmüyor. Ne yapmalıyım bunlar için? Lütfen yardım edin çok teşekkürler.. (mesaj da atabilirsiniz.)

1. sorununa cevap vereyim.Aşağıdaki linki tıkla nasıl yapacağını iyice oku :)

Aşağıdaki link işte bu :)

a0cc

Üye
nasıl yükleyecez bi anlatınsana yeniyim bu işlerde bu dosyayı ne yapmam lazım ?

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
çok güzel bir uygulama,telime sorunsuzca yükledim keyifle kullanıyorum.teşekkür ederim...

hamitada

Üye
sevdim bu programı ;)))

lockefekan

Üye
Tescil kodu istiyor ne yapabilirim :S

Üst Alt