SPB MobileShell v3.07.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SPB MobileShell v3.07.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged
Evet arkadaşlar spb mobile shell programının en yeni versiyonu.Yapılan değişiklikleri resimdende görebilirsiniz..

SPB Mobile Shell introduces the next generation user interface while keeping all advantages of your mobile device. Enjoy your phone!

Ev ekranını aşağıdaki güzel widgetlerle özelleştir:

* Resim kısayolları
* Resim çerçevesi
* Hava durumu
* Wireless bağlantıları
* Telefon profili
* Randevular ve görevler.
* ... ve daha birçokları

Bir parmak hareketiyle isimlere ulaş.
* Widget-temelli resimli rehber kayıtı
* Resimli arama kaydı
* Akıllı arama bağlantısı
* 3D favorite contacts carousel
* Zil sesi yönetimi
* Kategori filtresi

Telefonunun tüm özelliklerine hızlı ulaşım
* İliştirilmiş kısayollar
* En son kullanılan programlar
* Bir parmak hareketiyle görevlere ulaşım
* 3x3 telefon menü sitili

SPB Mobile Shell ile aşağıdaki araçlar gelir
* Hava tahminleri
* Hava durumu
* Ajanda
* Dünya saati
* Wireless bağlantıları
* Profiller

Customize your device with your preferences

* özel efektlerle 3D carousel
* Widgetleri kullanarak kendi ev ekranını özelleştir
* Uyarlanmış skinler
* Arka plan resmini değiştir
* Menünü özelleştir
* Widget skinlerini değiştir

Change Log :

* Misc bugfixes

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: OrEmCeLL, ismailduger, yasadışıblack ve 38 diğerleri

erkara_64

hocam ne gibi değişiklik var resimden pek çözemedim ona göre bendekini kaldırım yüklüyecem çünkü baya bi düzene koymuştum değiştirmeyi gerektirecek harbi bi durum var mı?

ayrıca teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dur çevireyim..

Εthnic

Εthnic

Üye
daha bir bir saat once baktim kendi sitesinden yeni bir versiyon varmi diye yoktu... yine cok hizlisin.. tesekkurler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim Dadaşım..

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
Resim eski SBP'ye ait. Yani 498'e. Bende 598 var. Buradaki linkte 673 var. Acaba önemli bir değişiklik var mı ki? Bilginiz var mı?

Εthnic

Εthnic

Üye
ben hicbir degisiklik fark etmedim...

wolffatih

Üye
geçişler akıcı mı arkadaşlar?
n8 veya c7 kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum 5800da zaten berbat

knight rider

knight rider

Üye
Nokia e71 e uygun mudur ?

casper18

Üye
@Nadir
Usta proğram için çok teşekkür ederim.

@wolffatih
Süper çalışıyor N8'de. Hızıda gayet iyi.
Düzenledikten sonra çok çabuk alışıyor insan kullanmasına.
Şu ana kadar bir tuttukluk yaşamadım. Olursa yazarım.

yesduncan

Üye
arkadaşlar onlarca program denedim v-desk tir nmenüdür falanda filan. önceleri pek sıcak bakmadım bu yazılıma ne kadar gereksiz dedim. biraz kurcaladım menüleri iphone gibi yaptım 6 sayfa yan yana kayıyor ilk sayfayıda htc android karışımı bişey yaptım görenler bayılıor. bence yükleyin bir yarım saat kurcalayıp düzenlemeye çalışın. bu arada hızı normal n8 mensünden daha hızlı. birebir iphone gibi..
iphone 4 le karşılaştırdık menü leri abartısız söylüyorum birebir aynı.

JokerGSM

JokerGSM

Üye
Valla nadir tekrar teşekkürler...Buda sorunsuz yüklendi ve kurulum tamamlandı..

Diğer başlığındakini yüklemiştim ve tescillemiştim önce..Daha sonra bu başlığı fark ettim diğerini kaldırdım..
Burdakini yüklediğimde tescilleme kısmı görünmedi direk tescilli geldi :) bunda bir terslik yok dimi ?

Not:ilkez SPB kullanıyorum o yüzden kusura bakma..Abest bir soru sormuş olma ihtimalim çok yüksek :)

--------------- Ekleme ---------------

bir şey sormak için geri döndüm :)
SPB kişiler sanırım sadece telefon hafızasındaki kişileri gösteriyor..Ben sim karttaki kişilerime ana ekrana rehber uygulamasına link koyarak ulaşıyorum...Doğrumudur acaba ? Yoksa SPB deki kişiler butonunu Simkarttakileri göstermesi için belli bir ayarmı yapmalıyım ?

yakamozaika

yakamozaika

Üye
Merhabalar,

Forumda yeniyim. Bende daha önce 598 sürümü yüklüydü, tescilli olarak. Fakat dün bir sorun oluştu! Telefonum kilitlendi, ekran dondu kaldı. Epey bekledikten sonra pilini çıkarttım. Telefonu açtığımda SPB yüklenirken birden ekran beyaz oldu ve kırmızı renkte "A critical error occured" yazısı çıktı. Çok telaşlandım. Allahtan orta tuşu telefonun orijinal menüsüne geçiş için ayarlamıştım (normalde ilk kurunca SPB ekranındayken orta tuşun bu görevi çalışmıyor, sonradan aktifleştirmiştim.) Telefonum 5800XM. İstemeyerek de olsa şüphelendiğim SPB mobile shell'i kaldırdım, telefon düzeldi. Bunun sebebi hakkında bir fikri olan var mı?

Ama alışkanlık işte, gerçekten çok benimsediğim bir program olduğu için bu sefer burdan yükledim, teşekkürler:oke:. Fakat tescilsiz tabii, 15 günlük deneme sürümü.. Tescil için verebileceğiniz anahtar kodu var mı?
Selamlar...

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
yakamozaika, ilk mesajda Nadir vermiş kodu. code.txt diye yazıyor. Onun içinde bir kaç tane kod var. Onlardan birisi ile tescilleyebilirsin.

yakamozaika

yakamozaika

Üye
yakamozaika, ilk mesajda Nadir vermiş kodu. code.txt diye yazıyor. Onun içinde bir kaç tane kod var. Onlardan birisi ile tescilleyebilirsin.

Teşekkürler ardentanarchy (ve tabi Nadir) gözümden kaçmış kod. Tescilledim bile. Umarım tekrar o sinir bozucu hata oluşmaz.

casper18

Üye
yakamozaika kardeş, bende de aynı sorum oldu...Proğramı yükledim, 5-6 gün kullandım, daha sonra telefon kitlendi. Kapatıp açtım, telefon açılışında sürekli SPB yükleniyor diyor ve kitlenip tekrar kapanıp açılıyordu cihaz... 1 gün boyu uğraştım, telefonu servise göndermeye karar vermiştim. Sonra telefonu açarken birden SPB gelmedi hemen SSB yi kaldırdım. Sorun ortadan kalktı çok şükür. Çok sevmiştim proğramı ama artık kullanmayacağım.
Kullanacak arkadaşlarada dikkatli olmasını tavsiye ederim.

xon

xon

Üye
bu yeni deyil 3.71 sürümü gayet iyi çalışmakta n8 de 3d desteyi olduhundan kitleme yok 3.71 de menüyü döndürürken top gibi çevirebiliyor x6 da aynı hareketi yapamıyo 3d video desteyi yok

sevgiliye

Üye
NOKIA X6 8GB tesekkür ederim bu güzel programi bizlerlen paylastigin icin telefona yukledikten sonra baya bi ugrastim menuleri bulma konusunda acemilik tabiki simdi istedigim gibi duzenliyorum :oke: cok harika bir program SORUNSUZ CALISIYOR VE DOKUMATİK OLAYİ BAYA Bİ GÜZEL OLDU BU PROGRAM SAYESİNDE COK HIZLI ( donma sorunu yok bilginize ) herseyinen kısacasi 4x4 bye

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar..

alsan1907

Üye
takılma kasılma hiç bişi yok süpersin kardeş harika paylaşım... şimdi sevmeye basladım n8 imi. satmayı düşünüyodum ipin ucundan döndürdün cihazı cok saol.....

Üst Alt