Sony Xperia Serisi İçin Android 4.4 Güncellemesi Türkiye’de Yayınlanmaya Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
4.4.2 İle T2 Ultra ya geliyormuş, Z serisi zaten kitkat aldı ama bu özellik yok. Ama görünen o ki önümüzdeki güncellemelerde gelecek. :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
4.4.2 İle T2 Ultra ya geliyormuş, Z serisi zaten kitkat aldı ama bu özellik yok. Ama görünen o ki önümüzdeki güncellemelerde gelecek. :D
Linkini verdiğim kaynaktaki fotoğraflarda alt sanal tuş Android L sürümüne ait bilmem dikkat ettinizmi :) hafıza kartına taşıma olayı büyük bir ihtimalle Android L ile gelecektir. Bu özellik için güncelleme yayınlamazlar bence.

Invoke

Invoke

Üye
O kadar yazdım satırlarca, göndermeye tıklayınca bağlantım kesildi. :(

Neyse... Navbar temayla değiştirilmiş olsa gerek.
T2 Ultra ya yeni gelen kitkatta olan bir özellik olduğu yazıyor, ve E1 ve M2 için de aynı özelliği bekliyorlarmış yeni güncellemeyle.
Ve diyorlar ki
Üst seviye Z serisi kitkatı çoktan almasına rağmen bu özelliğin olmaması garip. Sony nin bu mükemmel adımını beklemiyorduk, belki sadece düşük hafızası olan telefonlara verirler bu özelliği. Vs... Yakında gelecek güncellemelerle göreceğiz, demiş.

Bence, Z serisi de alacaktır ama büyük ihtimalle L ile birlikte alır. Yine de özelliğin L ile alakası yok, bu olay gingerbread de bile vardı sonradan kaldırdılar. Hatta şöyle de olabilir küçük bir güncelleme ile Z serisine de verebilirler, sonra Z1, Z2 vs devam ederken Z nin desteğini kesebilirler. Siz bununla idare edin L yi unutuna getirebilirler, belki. :D

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Akhtoher

Akhtoher

Üye
O kadar yazdım satırlarca, göndermeye tıklayınca bağlantım kesildi. :(

Neyse... Navbar temayla değiştirilmiş olsa gerek.
T2 Ultra ya yeni gelen kitkatta olan bir özellik olduğu yazıyor, ve E1 ve M2 için de aynı özelliği bekliyorlarmış yeni güncellemeyle.
Ve diyorlar ki
Üst seviye Z serisi kitkatı çoktan almasına rağmen bu özelliğin olmaması garip. Sony nin bu mükemmel adımını beklemiyorduk, belki sadece düşük hafızası olan telefonlara verirler bu özelliği. Vs... Yakında gelecek güncellemelerle göreceğiz, demiş.

Bence, Z serisi de alacaktır ama büyük ihtimalle L ile birlikte alır. Yine de özelliğin L ile alakası yok, bu olay gingerbread de bile vardı sonradan kaldırdılar. Hatta şöyle de olabilir küçük bir güncelleme ile Z serisine de verebilirler, sonra Z1, Z2 vs devam ederken Z nin desteğini kesebilirler. Siz bununla idare edin L yi unutuna getirebilirler, belki. :D
Z2 kaç güncelleme daha alır sence :)

Invoke

Invoke

Üye
Bilmem, konuşmak için çok erken. :D

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
02samsat

02samsat

Üye
Merhaba arkadaşlar. Güncelleme geldi. Yükledim. :)

raynlife

raynlife

Üye
yahu gençlik z için geldi diyorlar ama neden ben yükleyemiyorm acil:aman2:

0MG90

0MG90

Üye
Pc Companion ile dene

raynlife

raynlife

Üye
az önce denedim malesef . şöyle kaçak göçek indirebileceğim yardımcı olan link falan varsa iyi olur:horse:

0MG90

0MG90

Üye
O zaman flashtool ile atacaksın 4.4 ü

Invoke

Invoke

Üye
Netim iyi değil arayıp link atamıyorum ama, xperia z 4.4.2 stock rom xda yazsan kesin çıkar , doomlord paylaşmıştır. İndirirken d5... Artık kaçsa telefon modeli onun aynu olduğuma dikkat et, flashtooldan flashla.

raynlife

raynlife

Üye
Arkadaşlar teşekkür ederim yükledim. Açıkçası görsel olarak level atlamış ama dokunmatik biraz yavaşlama var. Hafiften kasma var.

CiA7

CiA7

Üye
Xperia M'ye gelir mi sizce?

jmjarre

jmjarre

Üye
Merhaba arkadaşlar, Xperia Z telefonuma birşeyler oldu.Şarja takılıyken sorunsuz çalışıyor, ama şarjdan çekince herhangi bir uygulama içindeyken aniden kapanıyor.Sonra kendiliğinden açılmıyor.Açma düğmesine basıyorum Sony yazısı geliyor, daha ileri gitmiyor.Açmak için yeniden güç kaynağına takmam gerekiyor.Sorunun ne olabileceğini bilen var mı ? Lütfen acil yardım

0MG90

0MG90

Üye
Merhaba arkadaşlar, Xperia Z telefonuma birşeyler oldu.Şarja takılıyken sorunsuz çalışıyor, ama şarjdan çekince herhangi bir uygulama içindeyken aniden kapanıyor.Sonra kendiliğinden açılmıyor.Açma düğmesine basıyorum Sony yazısı geliyor, daha ileri gitmiyor.Açmak için yeniden güç kaynağına takmam gerekiyor.Sorunun ne olabileceğini bilen var mı ? Lütfen acil yardım
Pc companion dan onarım yap istersen

Invoke

Invoke

Üye
Bataryaya mı bir şey olmuş acaba?

muhammedikball

Üye
Xperia Z2 Güncelemeden sonra telefonumu ultra stamina moduna aldım ama modu kapatırken telefonu durmadan yeniden başlattı sistem.
Sonuç=Format attım
Not=Z3e dün baktım bi şey değişmemiş

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Xperia Z2 Güncelemeden sonra telefonumu ultra stamina moduna aldım ama modu kapatırken telefonu durmadan yeniden başlattı sistem.
Sonuç=Format attım
Not=Z3e dün baktım bi şey değişmemiş
Ultra stamina mod dan normale dönüşte benimki de kapanıp açılıyor, normal değil mi bu?

muhammedikball

Üye
Hac
Ultra stamina mod dan normale dönüşte benimki de kapanıp açılıyor, normal değil mi bu?
Hayır öyle değil telefon yeniden başlatırken bişey oldu ultra stamina modu onarımı başlatılıyor dedi kendini durmadan kapatıyor açıyor ben sim şifremi bile giremedim neyseki şuan sorun yok :D ha bide ekran video kaydetme harika bişey ama 3gsi yok telefonun

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
Xperia u geldimi

Üst Alt