Sony Xperia Serisi İçin Android 4.4 Güncellemesi Türkiye’de Yayınlanmaya Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
az daha bekleyin android 5 çıkacak :D j yede gelmez kesin bu 4.4 gelsede almıyom zaten 5 i bekliyom :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Android L'yi Z2 ne zaman alır acaba :hmmm

02samsat

02samsat

Üye
Sony xperia z1 ne zaman gelir acaba ?

fk555897

fk555897

Üye
Daha yeni mi geldi?

Darqos

Darqos

Üye
Xperia z ye de geldimi ?

Darqos

Darqos

Üye
android 4.4 kitkat değilmi ?

Invoke

Invoke

Üye
Kardeş xperia z nin menüsü çok kötü yani bu versiyon u yükleyince xperia z2 deki gibimi olucak ?

Evet.

Yükleyen arkadaşım da yeni halini beğenmemişti. :D
Aslında güncelleme dağıtılmaya başlanalı bayağı bir zaman oldu. :hmmm

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Sony Xperia serisi telefonlarda hafıza kartına artık uygulama oyun taşınabilecek. Sırf bu sebeple cihazını root yapan arkadaşlarımız ve bizler için bence mükemmel haber :) linki ekliyorum işyerinde mobil olduğumdan buradan yazdım konu açma gereği duyarsan buyur kardeşim @qarapapaq

0MG90

0MG90

Üye
Sony Xperia serisi telefonlarda hafıza kartına artık uygulama oyun taşınabilecek. Sırf bu sebeple cihazını root yapan arkadaşlarımız ve bizler için bence mükemmel haber :) linki ekliyorum işyerinde mobil olduğumdan buradan yazdım konu açma gereği duyarsan buyur kardeşim @qarapapaq
Aynen Z1c ana konusunda da okudum. Güncelleme ile geliyormuş.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Aynen Z1c ana konusunda da okudum. Güncelleme ile geliyormuş.
Telefonun hafızası 16 GB fakat 128 GB hafıza kartı destekliyor sıkıntı yok derken birde bakıyorsun telefondan hafıza kartına taşıma yok :D çok büyük bir saçmalığı düzeltiyorlar buna baya sevindim.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
02samsat

02samsat

Üye
Ne zaman geleceği belli olsaydı güzel olurdu

maymun7029

Üye
Xperia L kullanıyorum cm11 ile kitkat 4.4.4 kullanıyorum. telefon uçuyor resmen. yok böyle hız. yağ gibi akıyor mübarek

Üst Alt