sony Xperia S-T-P ıcs 4 Root hiç bu kadar kolay olmadı

Sponsorlu Bağlantılar

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sony Xperia S-T-P ıcs 4 Root hiç bu kadar kolay olmadı
evet arkadaşlar kendi cihazımda denedim xperia s

telefonu usb hata ayıklama moduna alın usb yi pc ye bağlayın ve indirdiğiniz dosyadaki RunMe.bat dosyasını tıklayın daha sonra 1 tuşuna basın klavyeden enter diyin sonra cihazda gei yükleme noktası acılaçak geri yükle deyin arkanıza yazlanın artık cihazınız rotlu

geri yükleme noktası acılmaz ise cihaz reset atacak korkmayın bişey yok

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: canaytekin

baybarsta

baybarsta

Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. PROGRAMI ÇALIŞTIRDIM VE HERŞEY YOLUNDA GİTTİ. Yanılmıyorsam telefonum artık rootlu. :)
telefonumun içine SÜPER SU adlı bir program yerleşti. Bu program ne işime yarayacak ve artık telefonumdan türkcell'in uygulamalarını kaldırabilecekmiyim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.
Sony xperia s 4.0.4

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet kaldıra bilirsin market te droidsail app2sd indir telefon hafızasındaki uygulamaları sd karta taşı. Superuser ile tam yetki kontrolu senin elinde artık overlock yapabilirsin işlemcı hızını kontrol edip antutu ile batarya ömrünü uzatabilirsin batary saver ile bira Araştırma ike cok şey yapabilirsin lucky packer ile google reklamlarından kurtulup lisans isteyen uygulamaları rahatca kullana bilirsin

Kerim.

Kerim.

Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. PROGRAMI ÇALIŞTIRDIM VE HERŞEY YOLUNDA GİTTİ. Yanılmıyorsam telefonum artık rootlu. :)
telefonumun içine SÜPER SU adlı bir program yerleşti. Bu program ne işime yarayacak ve artık telefonumdan türkcell'in uygulamalarını kaldırabilecekmiyim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.
Sony xperia s 4.0.4

marketten root checker ile kontrol edebilirsin rootlu olup olmadigini.

anarchiest

Üye
Deneyenler marketteki root checkerdan bakıp soler mi sonucu ?

mustafa.aydemir

Üye
xperia x10i de olur mu bu

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hayır sadece Xperia s - Xperia p - Xperia t için

harun043

Üye
bende olmadı yardımmm

harun043

Üye
olmadı yardımm

harun043

Üye
yok telefonum xperia p hiçbir root programı işe yaramadı

yakupb03

yakupb03

Üye
olmadı xperia s

yakupb03

yakupb03

Üye
hocam bnmde olmadı yaa

yakupb03

yakupb03

Üye
blen war mı

yakupb03

yakupb03

Üye
sistem yolu bulunamadı dıo :(

berki

berki

Üye
SE xperia S olurmu

sekil_27

sekil_27

Üye
evet arkadaşlar kendi cihazımda denedim xperia s

telefonu usb hata ayıklama moduna alın usb yi pc ye bağlayın ve indirdiğiniz dosyadaki RunMe.bat dosyasını tıklayın daha sonra 1 tuşuna basın klavyeden enter diyin sonra cihazda gei yükleme noktası acılaçak geri yükle deyin arkanıza yazlanın artık cihazınız rotlu

geri yükleme noktası acılmaz ise cihaz reset atacak korkmayın bişey yok

ARKADAS ÖNCE YUKLU SURUM VE NUMARASINI BELİRT.EKSİK BİLGİLENDİRME İNSANLARI,4.0.4 surum587 ile biten surum sahibleri. 562 kerneli yukleyip daha sonra arkadasın dedigi işlemleri yapıcak.farklı bir sitede detaylı anlatım ve kernel dosyası var,araştırın googleden bulucaksınız

• Beğen
Tepkiler: polımıo
baybarsta

baybarsta

Üye
Merhaba Marketten indirdiğim root checker programı ile kontrol ettim ve telefonum root lanmış. Yukarıda anlatılan yöntem bende işe yaramış arkadaşlar.
Sony xperia S 4.0.4 6.1.A.2.45

- - - Eklendi - - -

Deneyenler marketteki root checkerdan bakıp soler mi sonucu ?

evet kontrol ettim. İşe yaramış. Telefonum rootlu artık

• Beğen
Tepkiler: polımıo
polımıo

polımıo

Üye
bu root olmadı bnm telfnm xperıa s nıye olmadı bna yadm edın ya:tşk::tşk:

forest_law

Üye
Sony xperia S 4.0.4 6.1.A.2.45 root olmuyor.geri yükle seçeneği geliyor cihazda ama yinede root olmuyor

Üst Alt