Sony, Android 10 alacak model ve tarihleri açıkladı


ANIL

ANIL

Admin
Sony resmi olarak Android 10 alacak model ve tarihleri paylaştı.


1573893483318.png

Sony 'nin amiral gemisi modeli Xperia 1 ve yeni duyurulan Xperia 5 modeli Android 10 güncellemesini Aralık ayında alacak.

Sony Xperia 10, 10 Plus, XZ2, XZ2 Compact, XZ2 Premium and XZ3 modelleri ise Android 10 güncellemesini 2020 başlarında alacak.

 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt