SONY mi ? Samsung mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Konu çok uzamış tüm yorumlara bakamadım tabi ama konuyu açan vatandaş U almadıysan alma bence önermem yani neden? Hafızası az. Yetmez. İlk başlarda bir 512ram fln demişsin ram çok önemli değil heralde 1ghz dual core boru mu nova3 ace2de felç demişsiniz de asıl ram çok önemli bak bende Xperia Ray var 512ram. Çok büyük sıkıntı. Ramin 1gb olsun min. Xperia P al paran yeterse S al.
Bu arada ben tek çekirdek 1ghz Rayle de oynuyorum Nova3'ü. Ama ram sıkıntı bak 1gb olsun sen beni dinle.

---Konuya gelince Samsungun alt ve orta segment telleri sıkıntı bence de üst segmentte de veriyor antutu becnchmark yapıyor güzel reklam Adı çıktı zaten artık taşa yazsan Galaxy satar diye boşa demiyorlar. Ama s3 s4 sağlam teller s2de ısınıyor ama o da sağlam ha ben sevmiyorum ama oyun konusunda sıkıntı yapar mı yapmaz. Neden sevmiyorum? Tipi hoşuma gitmiyor. Ama donanım iyi mi iyi. Alt segmentte patlar ama ace2ydi s3miniydi filan bakana kadar sonynin orta seviye tellerine yönelmek daha mantıklı. Üstte de Sony candır da Z'nin benim bazı canımı sıkan noktaları var. mesela s4pro işlemcisiyle gelmesi. Neyse artık Xphone ya da nexus 5 artık bakalım ya da Xperia Honami...--- :D

- - - Eklendi - - -

Bir de ben de Sony kullanıyorum ama bu kadar fanatik olmayın, hacılar :D

- - - Eklendi - - -

Kaliteli olduğu da doğrudur bence :))

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
yaklasık 700 tl bütce :( xperia go düşünüyorum dediğin gibi 4 gb yetmez :/

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
a101de gayet guzel bir indirim vardi s3mini icin. Onu bi arastirsana. Ben camda asili gormustum 10nda mi ne gelecekmis. 700 lira civariydi. Ama tam hatirlayamiyorum.

Bu saatten sonra 1gb ram dan asagisi alinmamali bence. Arkadasta go var. Ram da sikinti yasiyor. Sadece oyunlarda degil, bazen de kasmalar olabiliyor. Yine de karar ve para senin. Ne alirsan en iyisi o dur :D

Invoke

Invoke

Üye
yaklasık 700 tl bütce :( xperia go düşünüyorum dediğin gibi 4 gb yetmez :/

Kardeş bnce biraz daha bekle biraz biriktir 512 mb ramli android alınmaz. Sd kart girişi de olsn. Ya da dahili hafızası yüksek olsn bunlara dikkat et. Netten alırsan daha ucuza gelir. 900 civarına xperia s bulursn ya da o kadar çıkamam diyorsan pye bak. Teli rahat kullnmak istiyorsan ram 1 gb olacak malasef :/

Kerim.

Kerim.

Üye
kesinlikle samsung

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
1 gb illa şartsa en ucuz hangi telefon bulabilirim?

mastris

mastris

Üye
P şuan 740 tl cvarı 2 hafta önce arkadşm aldı.. Gayet de güzel bi telefon... Ama bişey belrtyim.. 512 mb android alınmaz dyosunz ama xperia u ya yetyor.. Öyle byk hafzlı oyunlae zaten oynanmaz.. Çnkü tel hafızası belli.. Kardeşm bende u kullanıyorm çok memnunum.. Oyunumuda oynuyorm işimi de görüyorum..