SONY mi ? Samsung mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Lenneth

Üye
Sony

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
beyler herkes sony diyorda niye milletin elinde samsung var ?

comando_legend

comando_legend

Üye
Sony sony sony

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
:D biri go dedi paradoksda kaldım go mu u mu?

Matthe

Matthe

Üye
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
yalnız değilmişim :D

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar Samsung zaten kaliteden kaybediyor. Sony'nin telefonları Samsung'dan bin kat daha kaliteli.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle :D telefon elimde dağılcak .D

ka_za

ka_za

Üye
Bu çelişkiyi bende çözemedim daha, fakat kalite ve teknoloji bakımından Sony'nin 1 numara olduğu hakkında hemfikiriz :D

Kalite olarak 1 numara olabilir ama teknoloji olarak 1. Olmasi imkansız ses desen htc de donanım desen Samsung'da Sony nin artisi kasası

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
arkadaslar nisanin 10 unda xperia z aldim coook pisman olup bugun gittim xperia z yi takasa verip iphone 5 32 gb aldim cok memnum bi daha sony mi asla

enterneoll

enterneoll

Üye
ben hala s4 diyorum :)

hikmet366

hikmet366

Üye
sony bence

Matthe

Matthe

Üye
Kalite olarak 1 numara olabilir ama teknoloji olarak 1. Olmasi imkansız ses desen htc de donanım desen Samsung'da Sony nin artisi kasası

Sony Samsung ve HTC kadar seri telefon üretse onlarda ses ve donanım bakımından diğerleri gibi olur. Samsung 2-3 ayda bir yeni telefon çıkartıyor keza HTC'de öyle. Gündemde olan donanımla 5-6 ay öncesinin donanımını kıyaslayamazsın tabi

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
beyler sony bi kere kalite :D 600 tl ye olan u nun özellikleri 900 tl olan ace2 de yok isteyen araştırsın arastırıp konusun burda !

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar genelde oyun oynayanlar zaten Sony'i baştan elesin. Ama benim gibi internet ile uğraşıyorsanız Sony veya Apple almanız gerekir yani önerim .

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
bir dk. Kardes yanlışın var xperia u yu inceledim gecen nasip olursa 1 aya alıcam oyun performansı samsungu sollar samsung ace 2 de subway kasıyor. Ama xperia u da "bile" süper akıcı bir sekilde oynanıyor? Arastır kardes youtubeda izle videoları?

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
xperia z de oyun veya program yuklediginizde menu tuslari yuzunden oyun ve programlarin ekran goruntuleri kuculuyor ayni htc one x teki gibi buda telefonun guzelligini bozuyor

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
aynen neden pişman oldun ?

ege099

ege099

Üye
Bu kadar rağbet gören bir telefona neden bu kadar pişman oldun anlamadım sanki xperia p alacakken galaxy ace aldın da pişman oldun :)

Üst Alt