SONY mi ? Samsung mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
:D bu iyiydi .D

• Beğen
Tepkiler: ege099

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
arkadaslar telefonu aldigim gun icersinde xperia z uc defa kendi kendine reset atti sonra oyun ve uygulama yukledigimde ekranin uzerinde olan menu tuslari oyun ve uygulamalari tam ekran gostermiyor (htc one x) gibi zaten telefondan sogumamin en buyuk nedenide bu, kamera cekimini begenmedim,bataryadan hic memnun kalmadim ayrica internet uzerinden yuksek megabaytli oyunlarinin dosyalarini wifi den cekmek istedigimde surekli hata verip indirmiyor bende gittim xperia z yi verip iphone 5 aldim

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
ikinci el mı aldın telefonu ?

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
vay be .D

ensonkral06

ensonkral06

Üye
bence samsung.

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
samsung galaxy s4 gelsinde alalim

MoonLife01

MoonLife01

Üye
arkadaslar telefonu aldigim gun icersinde xperia z uc defa kendi kendine reset atti sonra oyun ve uygulama yukledigimde ekranin uzerinde olan menu tuslari oyun ve uygulamalari tam ekran gostermiyor (htc one x) gibi zaten telefondan sogumamin en buyuk nedenide bu, kamera cekimini begenmedim,bataryadan hic memnun kalmadim ayrica internet uzerinden yuksek megabaytli oyunlarinin dosyalarini wifi den cekmek istedigimde surekli hata verip indirmiyor bende gittim xperia z yi verip iphone 5 aldim

Yazılımsal sorunu var galiba dostum.

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
Yazılımsal sorunu var galiba dostum.

kardes telefon kendi kendine reset atinca sony pc companion ile cihazi restore ettim reset olayi duzeldi kamera cekimine baktim gunduz cekimi vasat oyun ve uygulamalarda menu tuslari yuzunden ayni htc one x gibi oyun ve uygulamalar tam ekran gozukmuyor benide telefondan soguttu

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
ah sony ah :/

mugenx

Üye
bence samsung sony güncelleme konusunda çok sıkıntılı samsung ace 2 ye bile 4.2.2 vericekmiş

DiyarTekin

Üye
Ben Samsung s3 kullandim ve simdi Xperia z kullaniyorum ve bence Sony daha iyi! :)

phasan

phasan

Üye
Sony guzel bence

sinan627

sinan627

Üye
xperia j bi bak istersen bu fiyata daha iyisi yok

mastris

mastris

Üye
sony tabikide... Sony samsung tan çok daha kaliteli bildiğimiz gibi....

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
galaxy s4

Kerim.

Kerim.

Üye
herkes tutturmus bi samsung dandik kalitesiz falan falan.ya ordan burdan duydugunuz laflarla konusup durmayin.atiyorum s3 dayaniksiz diye tum samsunglar dayaniksiz diye birsey yok.azcik ise yarar yorum yapin

marist

marist

Üye
ikisinide kuLLanamadıgım için biLemiyorum :sirit:

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
beyler htc düşünenler varsa htc one v güzel ama yine de sony :D

serihan

serihan

Üye