Sony Ericsson İle ilgili Sorularınız !

Sponsorlu Bağlantılar

sir_anil

Üye
arkadaşlar bende xperia x10 mini
var bunu nasıl wifi li modem
yaparız lütfen yardım edin acil

TechNike

Üye
arkadaşımın xperia arc telefonum var acılışa sifre koymuş unutmuş update ettim ama yine şifre istiyor hard reset yapmaya çalışıyorum ama açılışta hangi tuş kombinasyonuna basacağız yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar yada baska türlü bu sifreden kurtula biliyormuyuz

fatalf

Üye
s.a arkadaşlar telefonu değiştrmeye karar verdimde acaba neo V mi yoksa neo L mi görüşleriniz nelerdir veye 650-700 lira arasında önerrebiliceğiniz sny modeli nelerdir?

UltrAslanMami

UltrAslanMami

Üye
Selam arkadaşlar. Benim w710i telefonum var. birden bire dururken telefonda ingilizce hariç bütün diller silindi. Bana bi yardımcı olursanız sevinirim

DJASİL

DJASİL

Üye
Merhaba arkadaşlar c702 ile wayfindere girerken hata alıyorum. hata ;

(1:0)Wayfinder İnternete Bağlanamıyor.

batu67677

Üye
arkadaşlar Xperia rayimin android sürümünü guncelliyemiyorum pc campion ile denedim zaten güncel dio ama yazılıma baktığımda 2.3.4. Diyor yardım lutfen

crocodilee

Üye
cihazım rootluydu ve cm 9.1 kullanıyodum. Dün akşam tlfnu elime aldığımda ekran kararmıştı ve hiç bi şekilde görüntü gelmiyordu. Kapatıp açtım defalarca ama düzelmedi. Ben de telefon brick olmuştur diyip bootloader kilidini falan pc üzerinden kapatıp Sony PC Companion ile tekrar sony nin kendi rom unu attım. Ama hala görüntü yok :s tlf çalışıyo arıyorum çalıyo ama görüntü yok. Açarken Sony yazısı çıkıyo 3 5 saniye sonra kayboluyo bi daha da görüntü gelmiyor. Neden kaynaklandığını bulamadım. Ekranla ilgili donanımsal bişe olsa baştaki sony yazısı da gelmez. Yazılımsal bişe de aklıma gelmiyo PC Companion ile 3 4 defa yükleme yaptım onar dedim daha sağlam nası yazılım yüklenebilir ki :s Sorun ne nası düzelticem bulabilmiş değilim

yaso050

Üye
Kardeş telefonu pc ye baağlayamıyorum telefon belleğine erişilemiyor diyor hafıza kartı takmadım boş yer var ama fotoğraf çekmiyor usbdende bağlasam hiç bişey atamıyorum klasörü boş görünüyor

ibrahim1971

Üye
t707 güvenlik kilidini nasıl kırabilirim

hasanhagili

Üye
selamun aleykum. sony arc s serisi telefon aldım. güvendiğim bi arkadaşın tavsiyesi ile. ve telefonu beğendim.. ama daha sonra bu sitede ve diğer forum sitelerinde olumsuz birkaç görüş gördüm. ve size birkaç sorum olacak
1. gelen versiyonu 4 e çıkardığımızda eski rom kalıntıları içinde kalıyormuş buda telefonu yavaşlatıyormuş doğrumu
2. eğer öyle birşey varsa telefonun verisyonunu nasıl yükseltirim.
3. bundan sonra çıkan versiyonları sony bu telefona destek sağlamıyormuş. bunun başka yöntemlerle yükseltebiliyormuyuz.
4. sürüm yükselince telefonun bataryası daha çabuk bitiyormuş.. o halde batarya uzun gitmesi için neler önerirsiniz.
Şimdiden Allah razı olsun

ceset

ceset

Üye
4 soruda android 4 uzerine.. peki su anki surumun kac? Ve android 4 yuklediginde sana + 'si ne olacak?

hasanhagili

Üye
4versiyon gerektiren uygulamalardan dolayı yüklemek istiyorum. Belki gülersiniz ama telefon pazartesi günü elime geçecek(olmamış çocuğa don biçiyorum). Sürüm yükseldikten sonra eski sürüme gecilemiyor diye duyduğum için. İşi sağlama alayım diyorum..

hasanhagili

Üye
4versiyon gerektiren uygulamalardan dolayı yüklemek istiyorum. Belki gülersiniz ama telefon pazartesi günü elime geçecek(Doğmamış çocuğa don biçiyorum). Sürüm yükseldikten sonra eski sürüme gecilemiyor diye duyduğum için. İşi sağlama alayım diyorum..

aykutaktas_1989

Üye
slm arkadaslar xperia p telefon aldim 2 gun once icinden cikan sarj aletini kullanamiyorum prize girmiyor uzerindeki plastigi kaldirip deniyorum yine olmuyor nasil kullanilacak bu alet yahu yardim lutfen

ceset

ceset

Üye
4versiyon gerektiren uygulamalardan dolayı yüklemek istiyorum. Belki gülersiniz ama telefon pazartesi günü elime geçecek(Doğmamış çocuğa don biçiyorum). Sürüm yükseldikten sonra eski sürüme gecilemiyor diye duyduğum için. İşi sağlama alayım diyorum..

Yukselt Hocam Bosver Inceldigi Yerden Kopsun :yuru

babayaroxx

Üye
Arkadaşlar çocuklar oynamasın diye desenli şifre koydum telefona. Sorunun cevabını uykulu uykulu girdim hatırladığım çıkmıyor. gmail hesabınıda başka bir hesap olarak girdiğimi hatırlıyorum ikisinide giriyorum ama açmıyor vel hasıl kelam hem deseni giremiyorum hem soruyu bilemiyorum. Hesapta ikisini girdiğim halde açmıyor. Ne yapmam gerekiyor ? .

hasanhagili

Üye
Yukselt Hocam Bosver Inceldigi Yerden Kopsun :yuru
kopmasın inşaALLAH.. birkaç soru daha sorayım size.. telefonu dün aldım.versiyonu yükseltmedim. gayet iyi istediklerimi yapıyorum yükselmiyeceğim galiba. . ama tam nasıl kullanacağımı bilemiyorum. telefon hep internete bağlı durumda. bundan nasıl kurtulurum. bunun yanında hangi programa girsem bunun çıkış düğmesi yok. bu programlardan geri tuşuna bastığımda çıkmış oluyormuyum ?. telefonda bissürü hiç kullanmadığım programlar var. onları silsem nasıl olur.. telefonun üst kısmında H bazen E yazıyor h 3g e de 2g mi oluyor. aşağı yukarı ok var altında yanıp sönüyor bunlarda veri akışımı oluyor. kusura bakmayın belki saçma basit sorulardır. ama malum bende cahilim.. maruz görün sorularımı... şimdiden teşekkürlerimi iletirim..

oyazici26

oyazici26

Üye
lt26i Xperia S sadece CWM modunda açılıyor

telefonda update.zip yok
dışarıdan sd kart takılamadığı için de yükleme yapamıyorum

sadece cwm açılıyor
telefona-karta nasıl dosya transfer edebilirim
veya bu telefonu nasıl kurtarırım

teşekkürler

triyaki43

triyaki43