Sony Ericsson İle ilgili Sorularınız !

Sponsorlu Bağlantılar

fozgunay

Üye
selam arkadaşlar. xperia sola aldım pc bağladığımda pc companion programı telefon belleğine ulaşılamıyor diyor. işlem yapamıyorum. yardımınızı bekliyorum. teşekkürler.

kingbozok

Üye
Merhaba,
Xperia Arc S kullanıcısıyım.Telefonum internet hızı çok düşük.3 kb/s - 25 kb/s arası değişmekte.Hattımdan dolayı kaynaklandığını düşündüm başka bir telefonda denedim internet gayet hızlı.Ve android sürüm 4.0.3 ve bu sürümü 4.0.4 yada 2.3.4 nasıl yaparım??
İStanbul

mustafazeki2007

Üye
3 gündür uğraşıyorum. bir türlü çözemedim. telefon. yurt dışından geldi. daha önce kullandım. ama şuan açılmıyor. format attım. bu seferde ingilizce oldu. ama gene açılmıyor. format atmadan. önce kilit kodunu soruyordu. 0000 giriyorum. ardından. sim kart doğrulanamadı diyordu. şimdi ingilizce yazıyor. gene aynı hatayı veriyor. pasaport kaydını yaptırdım.
setool v1.107 yükledim. devamlı SETOOL 2 SMART CARD ERROR hatası veriyor. ALLAH rızası için anlayan bi usta el atsın şuna. bilgisayar bilgim. az çok var. ne yapmam gerekiyorsa siz söyleyin ben yapım... acemi değilim yani.... teşekkürler SAYGILAR...

- - - Eklendi - - -

Güncell

ceset

ceset

Üye
3 gündür uğraşıyorum. bir türlü çözemedim. telefon. yurt dışından geldi. daha önce kullandım. ama şuan açılmıyor. format attım. bu seferde ingilizce oldu. ama gene açılmıyor. format atmadan. önce kilit kodunu soruyordu. 0000 giriyorum. ardından. sim kart doğrulanamadı diyordu. şimdi ingilizce yazıyor. gene aynı hatayı veriyor. pasaport kaydını yaptırdım.
setool v1.107 yükledim. devamlı SETOOL 2 SMART CARD ERROR hatası veriyor. ALLAH rızası için anlayan bi usta el atsın şuna. bilgisayar bilgim. az çok var. ne yapmam gerekiyorsa siz söyleyin ben yapım... acemi değilim yani.... teşekkürler SAYGILAR...

- - - Eklendi - - -

Güncell

Telefon nedir?

ultrv

Üye
Xperia Arc kullanıcısıyım, şarkı adlarını,bilgilerini nasıl düzenleyebilirim?

muratmu87

Üye
Teşekkürler

abucey

Üye
dostlar 2-3 ay önce sony ericsson satio (idou) aldım... forumlarda dolaşırken video kalitesinin son güncellemeyle 720p ye yükseltilebildiğini öğrendim fakat güncelleme için verilen adreste sony'nin sitesine gidiyor ve herhangi bir güncelleme bulamıyorum... bu güncellemeyi yapabileceğim başka bir adres veya yöntem var mı? yardımcı olun lütfen.. iyi akşamlar

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Hocam sonyericsson pc suit i indirin. Bu Sony nin kendi programı oradan güncellemeleri takip edebilirsiniz.

siYah21

Üye
arkadaşlar sony xperia s telefonumda durduk yere ekran gitti telefon çalışıyor fakan ekran gelmiyor lütfen yardım edin

coolike

Üye
merhaba arkadaşlar bende se neo v var. telefon dere suyunda 3 saat kadar kaldı yani sıvı teması oldu. daha sonra princin içinde 2 gün beklettim nemini alsın diye ve 6 aydır kullanıyorum tek sorunu mikrofonu çalışmıyor hoparlörden konuşma yapıyordum ancak ben hoşnut olmuyorum bu konuda bir kaç tamirciye gittiğimde mikrofonu değişemez dediler mikrofon devreye şerit kablo ile bağlı tamiri mümkün değil dediler bu konuda izmir ve manisa bölgesinde bu işi yapabilecek tamirci mevcutmu yardımcı olabilirmisiniz tşk

xxhakano

Üye
Merhaba :
elimde xperia telefon var ancak ekran klidi şifresini ve mailini bilmiyorum.
acaba nasıl kırabilirim detaylı anlatırmısınız çünkü bu konuda az bilgim var şimdide teşekkürler :)

bloody_hunt

Üye
İyi günler arkadaşlar, Xperia Pro modelini kullanıyorum ve otg kablo alacağım mouse klavye bağlamak için ama hiç bir yerde böyle bir özelliği olduğuna dair bir yazı bir paylaşım göremedim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz, ayrıca telefonu rotlamak gerekirmi yada direk takıp kullana bilirmiyiz otg kablosunu filan...
bu videoda telefona özel bir klavye var ve aynı şekilde bağlanıyor, otg özelliği var diye düşünüyorum ama yinede sormak istedim boşuna 10 tl vermek istemiyorum kabloya... (eğer alın derseniz bu ürünü alacağım :) urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-xperia-neo-amp-neo-v-usb-host-otg-kablo-flash-73330140)
.youtube.com/watch?v=jf7heZLK6Ys

oguznafil

Üye
İyi günler kardeşim bende yurt dışından gelen sony ericsson w302 var ama çekimi yok şu an sanırım yurt dışından geldiği için böyle oldu :) bu tekrar açtırabilir mi acaba ?

xxhakano

Üye
merhaba ben xperia e15i x8 kullanıcısıyım

sorunum : telefonumun bataryası dolu olduğu halde telefonu açtığımda boş gösterip direk kapanıyor belki bataryadandır diye değiştirdim yeni batarya aldım ama gene aynı sorun lütfen yardım edemisiniz napmam lazım :S

yigitefe67

yigitefe67

Üye
s.a hocam bende sony ericsson u1 var bununla ilgli uygulamaları nerden indirecem bana bi link verirsen sevinirim çok teşekkür ederim....

kemal_xs

Üye
Ustam ben xperia arc kullanıyorum bir sorum olacak cevaplarsaniz memnun kalırım. Ben bu kullandıgim xperia arc'da internet paketim olmayınca telefonım çok ısınıyor ve sarjda durmuyor ne yapabilirim?

Xelord

Xelord

Üye
İyi günler arkadaşlar, Xperia Pro modelini kullanıyorum ve otg kablo alacağım mouse klavye bağlamak için ama hiç bir yerde böyle bir özelliği olduğuna dair bir yazı bir paylaşım göremedim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz, ayrıca telefonu rotlamak gerekirmi yada direk takıp kullana bilirmiyiz otg kablosunu filan...
bu videoda telefona özel bir klavye var ve aynı şekilde bağlanıyor, otg özelliği var diye düşünüyorum ama yinede sormak istedim boşuna 10 tl vermek istemiyorum kabloya... (eğer alın derseniz bu ürünü alacağım :) urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-xperia-neo-amp-neo-v-usb-host-otg-kablo-flash-73330140)

Bilmiyorum sorularının cevabını da adamın yaptığı iş iyiymiş :)

megulmus

Üye
arkadaşlar geçenlerde kardeşimin sony telefonunda desen kiliti sorunu yaşadım garantiyi aradım bisürü para istediler tlfcular olmayabilir dediler tlf gitti sandım 11820 teknoloji destek hattını aradım sorunumu kısa sürede çözdüler helal olsun dedim sizlere tavsiye ederim arkadaşlar;)

xcxal

Üye
Sony Ericsson Xperia ARC S telefonumu 7 aydır kullanıyorum. Kılıfla kullanmaya dikkat ediyorum düzenli olarak siliyorum, hatta aldığım kılıf sert olduğu ve kenarlar da hafif çizilme yarattığını fark ettiğim için silikon kılıfla değiştirdim. Ancak sakınan göze çöp batar misali bu sabah telefonumu yere düşürmek veya bir yere çarpmak gibi bir hata yapmamama rağmen kulaklık hoparlörünün yanındaki sensörün üzerinde çatlak olduğunu fark ettim. Bu beni çok şaşırttı. Google sony ericsson yazmadan direk; "android çatlak garanti kapsamı" yazdığımda, karşıma ilk çıkan başlıkta benim telefonumun sıkıntısının başka kişiler de olduğunu da gördüm. Aynı marka ve modelde bu sorun sürekli oluyormuş ve bir çok kişide var... Ve bu garanti dışı bir durum.

Xelord

Xelord

Üye
Sony Ericsson Xperia ARC S telefonumu 7 aydır kullanıyorum. Kılıfla kullanmaya dikkat ediyorum düzenli olarak siliyorum, hatta aldığım kılıf sert olduğu ve kenarlar da hafif çizilme yarattığını fark ettiğim için silikon kılıfla değiştirdim. Ancak sakınan göze çöp batar misali bu sabah telefonumu yere düşürmek veya bir yere çarpmak gibi bir hata yapmamama rağmen kulaklık hoparlörünün yanındaki sensörün üzerinde çatlak olduğunu fark ettim. Bu beni çok şaşırttı. Google sony ericsson yazmadan direk; "android çatlak garanti kapsamı" yazdığımda, karşıma ilk çıkan başlıkta benim telefonumun sıkıntısının başka kişiler de olduğunu da gördüm. Aynı marka ve modelde bu sorun sürekli oluyormuş ve bir çok kişide var... Ve bu garanti dışı bir durum.

Garanti dışı olduguna emin misin? cogu arc s te var bu durum ve garantide hallediyorlar diye biliyorum.

Üst Alt