Sonunda

• 6 Ekim 2013
  • 557 Okunma
  • 16 Cevap

1. arkadaşlar sonunda kararımı verdim şu telefonlar arasında kaldım telefonlar
    nokia lumia 920 925
    sony xperia z (ya 2. el yada o fiyata bulabilrsem)
    evet arkadaşlar hangisini alıyım

Yazan: forever_
  2. Sony Xperia Z

3. Telefondan beklentin ?

4. Kafam rahat olsun diyosan 0 lumiaları al
    2 ci el temiz z bulursan alırsın tamamiyle sana kalmış

5. Lumia alacaksan 920 alma 925 varken ! Aynı fiyat ve çok daha güzel Lumia 925.

6. Çok da farkları yok ama 925 bir tık önde

7. Donanım olarak çok fark yok ama hem kasa kalitesi hem görünüş ve incelik olarak 925 çok önde. Zaten 920'den alınan şikayetler doğrultusunda düzenlemişler resmen. Ve aynı fiyatken niye 920 alsın ?

8. şimdi 2 si de iyi ama 920 32 gb 925 ise 16 gb var o yüzden secrim bide renkli olması sıfıra z bulabilir miyim
    ---
    cevap yazacak olan bide nexus 4 var o nasıl

9. Sen ne istediğini söylersen ona göre yönlendirelim :)

10. kamera sı şyş olsun müzik kalitesi iyi olsun htc cha cha kulanıyorum ses kalitesi o kadar iyi değil kulaklık iy olsun oyun oynamam o kadar

11. Ya Xperia Z yada Lumia 925 al 920 alma

12. İmza tanıdık geldi :D Kamera da Lumia 925 daha iyi. Müzik kalitesinde hepsini tek tek denemediğim için bir şey diyemiyorum :)

13. Ben LG G2 aldım harika telefon ve çok memnunum.

14. ne biliim imzayı çok beğendim bende yazdım g2 çok güzel ama uygun fiyatlı olursa alırım bende

15. ben sana bu cihazlar arasında Lumia925 tavsiye ederim. Kamera konusunda oldukça iyi bir cihaz. Müzik ve ses kalitesi çok iyi. 16GB hafıza da çok oyun meraklısı değilsen gayet yeterli. Gerçi bende şu anda 6-7 tane oyun yüklü yüzlerce resim var yine de 6GB boş alan var. Nexus4 fiyat olarak uygun fakat istediğin multimedya özelliklerini karşılamaz.

16. Lumia 925. Bir de vodafone'dan 32 GB versiyonunu alırsan tadınden yenmez,,

17. yani nokia lumia 925 öneriyorsununz mesela bişey sourcam 9 aya kadar yada 1 yıla kadar lg g2 ne kadar iner fiyata olarak

Yüklüyor...
25/09/2018 - 11:00