Öneri Sonunda

Sponsorlu Bağlantılar

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda
arkadaşlar sonunda kararımı verdim şu telefonlar arasında kaldım telefonlar
nokia lumia 920 925
sony xperia z (ya 2. el yada o fiyata bulabilrsem)
evet arkadaşlar hangisini alıyım

hikmet366

hikmet366

Üye
Sony Xperia Z

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Telefondan beklentin ?

frk uzn

frk uzn

Üye
Kafam rahat olsun diyosan 0 lumiaları al
2 ci el temiz z bulursan alırsın tamamiyle sana kalmış

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Lumia alacaksan 920 alma 925 varken ! Aynı fiyat ve çok daha güzel Lumia 925.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Çok da farkları yok ama 925 bir tık önde
Donanım olarak çok fark yok ama hem kasa kalitesi hem görünüş ve incelik olarak 925 çok önde. Zaten 920'den alınan şikayetler doğrultusunda düzenlemişler resmen. Ve aynı fiyatken niye 920 alsın ?

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
şimdi 2 si de iyi ama 920 32 gb 925 ise 16 gb var o yüzden secrim bide renkli olması sıfıra z bulabilir miyimcevap yazacak olan bide nexus 4 var o nasıl

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Sen ne istediğini söylersen ona göre yönlendirelim :)

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
kamera sı şyş olsun müzik kalitesi iyi olsun htc cha cha kulanıyorum ses kalitesi o kadar iyi değil kulaklık iy olsun oyun oynamam o kadar

chun02

chun02

Üye
Ya Xperia Z yada Lumia 925 al 920 alma

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
kamera sı şyş olsun müzik kalitesi iyi olsun htc cha cha kulanıyorum ses kalitesi o kadar iyi değil kulaklık iy olsun oyun oynamam o kadar
İmza tanıdık geldi :D Kamera da Lumia 925 daha iyi. Müzik kalitesinde hepsini tek tek denemediğim için bir şey diyemiyorum :)

TeknolojiCep

TeknolojiCep

Üye
Ben LG G2 aldım harika telefon ve çok memnunum.

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
İmza tanıdık geldi :D Kamera da Lumia 925 daha iyi. Müzik kalitesinde hepsini tek tek denemediğim için bir şey diyemiyorum :)
ne biliim imzayı çok beğendim bende yazdım g2 çok güzel ama uygun fiyatlı olursa alırım bende

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben sana bu cihazlar arasında Lumia925 tavsiye ederim. Kamera konusunda oldukça iyi bir cihaz. Müzik ve ses kalitesi çok iyi. 16GB hafıza da çok oyun meraklısı değilsen gayet yeterli. Gerçi bende şu anda 6-7 tane oyun yüklü yüzlerce resim var yine de 6GB boş alan var. Nexus4 fiyat olarak uygun fakat istediğin multimedya özelliklerini karşılamaz.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Lumia 925. Bir de vodafone'dan 32 GB versiyonunu alırsan tadınden yenmez,,

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
yani nokia lumia 925 öneriyorsununz mesela bişey sourcam 9 aya kadar yada 1 yıla kadar lg g2 ne kadar iner fiyata olarak

Üst Alt