ŞOK ŞOK ŞOK !! Yamasız Kamera Sesi Kapatma !

• 14 Ekim 2012
  • 7788 Okunma
  • 50 Cevap

1. evet arkadaşlar sizlere rom patcher yaması kullanmadan tek bir dosya ile kamera seslerini kapatmayı anlatıcağım.

dosyayı indiriyoruz ve cep telefonumuza kuruyoruz sonrada sessiz kamera çekiminin tadını çıkartıyoruz :)

NOT:
    İkon yokyur ve sesleri açmak için uygulama yöneticisinden programı kaldırmanız yeterlidir...
    NOT:'''SESSİZ TERCİHTE ÇALIŞIR''

Sizden teşekkür değil Peygamper Efendimiz(s.a.v) salavat getirmenizi istiyorum...

Yazan: Hopdedixulen

ŞOK ŞOK ŞOK !! Yamasız Kamera Sesi Kapatma ! İndir

MzKARTAL, noysss7, ejder- ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. :tşk:

3. not:her modelde çalışmayabilir

4. rica ederim :)

- - - Eklendi - - -

çalışanlar telefon modelini yazarsa daha fazla bilinçleniriz :oke:

5. n95 8gb'a yükledim.çalışmıyor.

6. tercihi sessiz yapıp deneyin bi :oke:

7. adam var madam var iste bu adam..

8. :D :tşk:

- - - Eklendi - - -

bişey değil :)

9. e71 de denedim once sövdüm calısmadıgı icin ama sonra sessiz modda deneyince calıstıgını yani beep sesini kestigini gordum.paylasım icin tskelr.

10. :) bişey değil :)

11. benim telfonu sessize alınca zaten kamera sesi çıkmıyor n95 8gb yoksa benim telde mi sorun war eğer sorun yoksa program yuklemeye ne gerek var :hmmm

12. :hmmm bende hiçbir türlü kapanmıyodu :hmmm

13. E72'de sessize aldım ve ses kesildi.Allah razı olsun.

14. hayırlı olsun :)

15. çok teşekkürler 6220 classic te denedim çalıştı.

16. hayırlı olsun :)

17. Telefonum nokia c5-00 yüklemeye çalıştığımda hata veriyor. Acaba nokia c5-00 için kamera sesi sorununu çözen varmı...

18. dostum benimkide c5 ve sorunsuz oldu nasıl bir hata veriyor :hmmm bide tel hacklimi

19. Dostum uygulamayı telefona atıyorum açıyorum "Cepreppatch" yüklensinmi diyo evet diyorum.
    Sonrasında güvenlik uyarısı veriyor uygulamaya güvenilmiyor ve telefonunuz için zararlı olabilir diye
    Devam dediğim zamanda "güvenilmeyen bir sunucudan alınan korumalı bağlantı yüklenemez" diye bir hata alıyorum acaba nasıl yapabilirim.
    Bu arada telefonum hackli değil sıfır aldım yeni telefon...

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 13:56