Yamasız Kamera Sesi Kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matbaa34

Üye
bu programı kurmaya gerek yok.sessiz moda almak yetiyo zaten kamera sesi kapanıyo

ogretmenim03

Üye
Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed :oke:

Nokia 6220 Classic'te denedim. Sessiz modda çalışıyor. 6220 classic'te bu programdan önce sessiz modda kamera sesi çıkıyordu. Zaten sessiz modda kamera sesi çıkmıyor diyenler kendi telefon modelleri ile karıştırmasın.

Allah razı olsun.

Slimboy_81

Üye
:tşk:

ali.44

ali.44

Üye
iyi iş:tşk:

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

ffatihh23

ffatihh23

Üye
Çok iyi oldu

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
teşekkürler , deneyelim,,

transpose34

Üye
çalışmıyor e72de yinede emeğine saqlık

xaczx

Üye
6220 c de çalıştı süper . Benim kamera foto. Çektikten sonra (beklenmedik bir hata oluştu cihazınızı kapatıp tekrar deneyiniz) diyor bu programla alakası yok yardımcı olur musunuz

pusatt

pusatt

Üye
hard format at bende d kamera uygulaması açılmyodu 6220c var bende de

xaczx

Üye
hard format at bende d kamera uygulaması açılmyodu 6220c var bende de

hard format nasıl atılır pek anlamam da *7370# bunu mu demek istedin bunu yapıyorum güvenlik kodu istiyor onu da unuttum kod kırma ile bilgin varsa yardımcı olabilirsin

kmie19

kmie19

Üye
benim telefonum da c5-00.kamera sesi kapanmıyor. sessiz modda da genel modda da aynı. bu programı yükledim bi arkadaşta olduğu gibi hata verdi. güvenli olmadığı için yüklenemez şeklinde. ne yapmam lazım ya.telefonu sıfır aldım ama baya oldu hala nasıl kapatacağımı bulamadım..acaba bundan başka bir program yok mudur?

cakcinar

Üye
sertifika hatası diyor

BalanceMen

Üye
Nokia E72 - Telefonu yeni hackledim yükledim ve çok güzel bir şekilde çalışıyor..

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
e72 çalışmadı , herkes çlışıyor diyor nasıl iş anlamadım ?

- - - Eklendi - - -

telefonu kapattım açtım rasgele denedim çalıştı genelde de sessizde de çalışıyor ; emeğinize sağlık.

İBO114

Üye
e71 kullanıyorum ama tel tarihini geriye alıp yüklemeye calıştım '' güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korulmalı uygulama yüklenemez ' hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim :tşk:

İBO114

Üye
benimki neden yüklemedi yavvvvv ' güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan ....... yüklenemez ' hatası veriyor :off:

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
e71 kullanıyorum ama tel tarihini geriye alıp yüklemeye calıştım '' güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korulmalı uygulama yüklenemez ' hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim :tşk:

Telefonu Hacklemeniz Gerekiyor, Forumda Yeterince Konu Var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt