Yamasız Kamera Sesi Kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
Yamasız Kamera Sesi Kapatma
evet arkadaşlar sizlere rom patcher yaması kullanmadan tek bir dosya ile kamera seslerini kapatmayı anlatıcağım.

dosyayı indiriyoruz ve cep telefonumuza kuruyoruz sonrada sessiz kamera çekiminin tadını çıkartıyoruz :)

NOT:
İkon yokyur ve sesleri açmak için uygulama yöneticisinden programı kaldırmanız yeterlidir...
NOT:'''SESSİZ TERCİHTE ÇALIŞIR''

Sizden teşekkür değil Peygamper Efendimiz(s.a.v) salavat getirmenizi istiyorum...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL, noysss7, ejder- ve 9 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
not:her modelde çalışmayabilir

showcku

Üye
n95 8gb'a yükledim.çalışmıyor.

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
tercihi sessiz yapıp deneyin bi :oke:

Slimboy_81

Üye
:tşk:

Emperian

Emperian

Üye
adam var madam var iste bu adam..

crea30

Üye
e71 de denedim once sövdüm calısmadıgı icin ama sonra sessiz modda deneyince calıstıgını yani beep sesini kestigini gordum.paylasım icin tskelr.

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
Havvali

Havvali

Üye
benim telfonu sessize alınca zaten kamera sesi çıkmıyor n95 8gb yoksa benim telde mi sorun war eğer sorun yoksa program yuklemeye ne gerek var :hmmm

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
benim telfonu sessize alınca zaten kamera sesi çıkmıyor n95 8gb yoksa benim telde mi sorun war eğer sorun yoksa program yuklemeye ne gerek var :hmmm

:hmmm bende hiçbir türlü kapanmıyodu :hmmm

Cuska

Üye
E72'de sessize aldım ve ses kesildi.Allah razı olsun.

mc_davut

Üye
çok teşekkürler 6220 classic te denedim çalıştı.

sudo89

Üye
Telefonum nokia c5-00 yüklemeye çalıştığımda hata veriyor. Acaba nokia c5-00 için kamera sesi sorununu çözen varmı...

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum nokia c5-00 yüklemeye çalıştığımda hata veriyor. Acaba nokia c5-00 için kamera sesi sorununu çözen varmı...

dostum benimkide c5 ve sorunsuz oldu nasıl bir hata veriyor :hmmm bide tel hacklimi

sudo89

Üye
dostum benimkide c5 ve sorunsuz oldu nasıl bir hata veriyor :hmmm bide tel hacklimi

Dostum uygulamayı telefona atıyorum açıyorum "Cepreppatch" yüklensinmi diyo evet diyorum.
Sonrasında güvenlik uyarısı veriyor uygulamaya güvenilmiyor ve telefonunuz için zararlı olabilir diye
Devam dediğim zamanda "güvenilmeyen bir sunucudan alınan korumalı bağlantı yüklenemez" diye bir hata alıyorum acaba nasıl yapabilirim.
Bu arada telefonum hackli değil sıfır aldım yeni telefon...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt