ŞOK! ŞOK! ŞOK! S60 OS 9.2 Tüm Telefonlara N-Gage 2.0 [Denendi Çalışıyor]

Sponsorlu Bağlantılar

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
ilk işlemi yapamadımki telefona yüklemiyor dosyayı süresi geçmiş sertifika diyor

Süresi geçen sertifikada tarihi geri al eğer hata devam ederse bir daha geri al yükleyince eski haline getir(Eğer Hatayı X-Plore veriyorsa hiç uğraşma yenisini indir.)

--------------- Ekleme ---------------

bunu n85 marka telefonda deneyen var mı;bir zararı olur mu diye merak ettim?

Arkadaşım Sen kendin hata bile yapsan tel e birşey olmaz sorun çıkma ihtimali yok Ama yine de ben sana sorun çıktığında format atmanı öneririm (Hard Format * - 3 - YES(Yeşil Arama Tuşu))

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Teşekkürler.:oke:

merakli1i

merakli1i

Üye
yaptık bilader çalışıyor eline sağlık ama yatay ekran oynuyamıyoruz birde oyun adresi verirsen sevinirim

katamaran959

Üye
arkadasım bunun sertifika tarihi geçmiş

tnrblgn

Üye
Bende N82 var yükledim oyunlarıda yükledim ama oyunlar silik gözüküyor üstüne bastıgım zaman installing game yazıyor ardından dosya bozuk diye bir uyarı geliyor :(bir sürü oyun denedim ama hala aynı :aglane yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden allah razı olsun.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
çok iyi eline sağlık ama n 95 8 gb a olmadı

SlashGun

SlashGun

Üye
Arkadaşım Sen kendin hata bile yapsan tel e birşey olmaz sorun çıkma ihtimali yok Ama yine de ben sana sorun çıktığında format atmanı öneririm (Hard Format * - 3 - YES(Yeşil Arama Tuşu))[/QUOTE]

İyide Power tuşunu unuttun Karadavut !
Önce yıldız Sonra 3 Sonra Yeşil Arama tuşu EN sonada Açma kapama Tuşu
:oke:

breaka

breaka

Üye
ben yükledım ekran yarım cıkıyor arkdslar nedenı ndr acaba telfnm e 63 ekran boyutu 320x240 yardımm !!!

Atakan

Atakan

Üye
Teşekkürler

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
Bende N82 var yükledim oyunlarıda yükledim ama oyunlar silik gözüküyor üstüne bastıgım zaman installing game yazıyor ardından dosya bozuk diye bir uyarı geliyor :(bir sürü oyun denedim ama hala aynı :aglane yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden allah razı olsun.

Kardeş CapsON yap ayrıca işlemlerden birini bile eksik yapsan o hatayı verir bende uğraşırken o hatayı aldım. Sana kolay gelsin.

Arkadaşım Sen kendin hata bile yapsan tel e birşey olmaz sorun çıkma ihtimali yok Ama yine de ben sana sorun çıktığında format atmanı öneririm (Hard Format * - 3 - YES(Yeşil Arama Tuşu))

İyide Power tuşunu unuttun Karadavut !
Önce yıldız Sonra 3 Sonra Yeşil Arama tuşu EN sonada Açma kapama Tuşu

:oke:
[/QUOTE]

Haklısın kardeş Pardon :D :oke:

çok iyi eline sağlık ama n 95 8 gb a olmadı

Arkadaşım doğrusun n95 8gb ye olmaz çünkü hafıza kartına yüklenmesi lazım
... :(

action9mm

Üye
innov da daha CapsOn ve CapsOff u signed yaptığın halde yükleyemiyorsun

murat555

Üye
verdigigin n-gage installer degilde en son versiyonunu sitesinden indirsem sonra fix falan yapsam ayni islemi yapsam yani olmazmi?

serkan399

Üye
peki samsung i-560 'da çalışma ihtimali nedir arkadaşlar sizce?(s60v3 o.s.9.2)

HIPAP2

Üye
sys bin sorunu nu usb kablosu ıle hallede bılıyoruz mıllet de bn de n gage ınstaller,fıx ve patch da guvenılmeyen bır saglayıcıdan alınan uygulama yuklenemes dıye bır hata verıor ? yardım edersenız sevınırım:D

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
verdigigin n-gage installer degilde en son versiyonunu sitesinden indirsem sonra fix falan yapsam ayni islemi yapsam yani olmazmi?

Olsa bende yaparım ama olmaz arkadaşım bende denedim olmuyor patchler uymuyor.

peki samsung i-560 'da çalışma ihtimali nedir arkadaşlar sizce?(s60v3 o.s.9.2)

Arkadaş CAPSON ve CAPSOFF un FP2 lerini bul çalışır

sys bin sorunu nu usb kablosu ıle hallede bılıyoruz mıllet de bn de n gage ınstaller,fıx ve patch da guvenılmeyen bır saglayıcıdan alınan uygulama yuklenemes dıye bır hata verıor ? yardım edersenız sevınırım:D

Arkadaşım o "installserver.exe" dosyası atılmadığı zaman olur. Dosyayı atarsan düzelir.

serkan399

Üye
Olsa bende yaparım ama olmaz arkadaşım bende denedim olmuyor patchler uymuyor.

Arkadaş CAPSON ve CAPSOFF un FP2 lerini bul çalışır

iyi de cihaz FP1 ve şuan sitedeki hiç bi yöntem çalıştırmıyor daha doğrusu program çalışıyor oyunu açmaya çalıştığımda error 880..'lü bir hata kodu veriyor program

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
iyi de cihaz FP1 ve şuan sitedeki hiç bi yöntem çalıştırmıyor daha doğrusu program çalışıyor oyunu açmaya çalıştığımda error 880..'lü bir hata kodu veriyor program

arkadaşım kusura bakma yanlışlık oldu ben senin cihazı bir an s60v3.2 sandım seninki için bir bakayım tekrar kusura bakma arkadaş

serkan399

Üye
önemli değil ne demek aylardır araştırıyorum denediğim hiç bi yol olmadı forum forum geziyorum sistem özelliklerini veriyorum herkes olur diyor ama olmuyor artık tam bir cevap almak istiyorum olumlu ya da olumsuz tabi sebep nedir onu da öğrenmek isterim inşallah sen bi sonuca ulaşırsın bu konuda.

-hasangun-

-hasangun-

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil ne demek aylardır araştırıyorum denediğim hiç bi yol olmadı forum forum geziyorum sistem özelliklerini veriyorum herkes olur diyor ama olmuyor artık tam bir cevap almak istiyorum olumlu ya da olumsuz tabi sebep nedir onu da öğrenmek isterim inşallah sen bi sonuca ulaşırsın bu konuda.

Arkadaşım N-Gage Installer Dosyası Yerine Şu Dosyayı Yüklemeyi Dene:

Üst Alt