ŞOK! ŞOK! ŞOK! S60 OS 9.2 Tüm Telefonlara N-Gage 2.0 [Denendi Çalışıyor]

Sponsorlu Bağlantılar

kazim49

Üye
kardeş bende SAMSUNG İ450 VAR N GAGE
programını kurulmuyor lutfen yardım???
bu konuda bilgisi olan varmı???

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
oyunlarda error-6 hatası veriyor yardımcı olursanız çok sewinirim

--------------- Ekleme ---------------

dvix prgmıda çalışmıyor nerde hata yaptım yardımcı olurmusunuz?

benim e 66 her denileni harfiyle yaptım hatta x_plor 1.30 türkçe fllu yükledim sistem dosyaları ve diğerleride açıldı hatta prg kurarken tarihide geri alıyorum ama bir türlü bu linsı ve oyunları aşamıyorum bana acil yardım ederseniz çok iyi olur yoksa telefon elimde patlayacak :))

lisans sorununu çözmek için caps on/off u yükle sonra da RootSIGN.exe dosyası ile seçip lisansla eğer olmazsa foruma yaz bakalım

kardeş bende SAMSUNG İ450 VAR N GAGE
programını kurulmuyor lutfen yardım???
bu konuda bilgisi olan varmı???

Kardeş i450 s60v3 ama Nokia olmadığı için o makineye n-gage kurulamaz. Kusura Bakma...:bilmem::bilmem:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
çok saol arkadaşım

cashback

Üye
sağol dostum ALLAH RAZI OLSUN senden 50 kere yuükledim bu prog çalışmıyordu... sayende n80 tıkır tıkır çalışıo süpersinnnnn.... ole ole sen çok yaşa...

bu olayı bilmeyenler ustasından öğernsin sayılar arkadaş çok sağol mükemmelsin emeğe ssaygı

sağol dostum ALLAH RAZI OLSUN senden 50 kere yuükledim bu prog çalışmıyordu... sayende n80 tıkır tıkır çalışıo süpersinnnnn.... ole ole sen çok yaşa...

bu olayı bilmeyenler ustasından öğernsin saygılar arkadaş çok sağol mükemmelsin emeğe ssaygı

ze_alkaya

Üye
dediklerini yaptım yalnız 10202be9 dosyası yok

astonish

Üye
ya bu sertifikalama programı hata verioo olmadı dio bi bilgin warmı ?

WiND0WS

WiND0WS

Üye
hocam bu senin soyledigini en az 100 kisi yazmis bende denedim ama olmuyor!!!!! SYS e hic birsey tasinmiyor hata veriyor tel. arti hellocarbie de menu1 secince yes filan cikmiyor direk kapaniyor:(

jetmermi_1

Üye
öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar karadavut37 arkadaşımızın anlatımında hic bir eksiklik yoktur yazılanları harfiyen yerine getirirseniz oluyor hic bir konuyu atlamayın herkese saygılar...:oke:

karadavut37 arkadaşım bu dumangozlu arkadaşımızın e66 daki sorunu aklıma geldi senin vermiş oldugun 20001079.txt dosyası e66 ya uyumlu degil ona uyumlu olan n79 20001079.txt dosyası tam uyum saglıyorlar denendi sorunsuzca calışıyor bu dosyayı bulup koyabilirsen e66 kullanıcılarınada yardımcı olur. bu arada sanada emeklerinden dolayı teşekkürler... saygılarımla...:oke:

burjuvastyle

Üye
5700da hellocarbide programı menu 1 de ıken x plore ye gecıs yapamıorum yes no cıkıor takıldım orda xD

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
Samsung İ450de Olmuyor :(

Kardeşim kusura bakma bu sadece Nokia S60v3 lerde çalışır Samsung SonyEricsson vb. telefonlarda çalışmaz.:bilmem:

dediklerini yaptım yalnız 10202be9 dosyası yok

kardeş o klasörü görmek için capsoff ya da secman kullanman lazım kullanmazsan olmaz ayrıca onu görmek için N-Gage in yüklü olması lazım

ya bu sertifikalama programı hata verioo olmadı dio bi bilgin warmı ?

kardeş eğer vista kullanıyorsan yönetici olarak aç eğer xp ise ve sertifikalandırma yaptığın halde çalışmıyorsa tarihi geçici olarak bir yıl geriye al yine olmazsa sen yaz bir çaresine bakarız.

öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar karadavut37 arkadaşımızın anlatımında hic bir eksiklik yoktur yazılanları harfiyen yerine getirirseniz oluyor hic bir konuyu atlamayın herkese saygılar...:oke:

karadavut37 arkadaşım bu dumangozlu arkadaşımızın e66 daki sorunu aklıma geldi senin vermiş oldugun 20001079.txt dosyası e66 ya uyumlu degil ona uyumlu olan n79 20001079.txt dosyası tam uyum saglıyorlar denendi sorunsuzca calışıyor bu dosyayı bulup koyabilirsen e66 kullanıcılarınada yardımcı olur. bu arada sanada emeklerinden dolayı teşekkürler... saygılarımla...:oke:

kardeş öncelikle yukarıdaki notun için saol ayrıca şu önerin "20001079.txt" dosyası için onun için de saol zaten onda dosyaya gerek yok otomatikman dosyası var.

5700da hellocarbide programı menu 1 de ıken x plore ye gecıs yapamıorum yes no cıkıor takıldım orda xD

Arkadaşım düzgün okursan anlarsın; X-Plore yi açtıktan sonra kapatmadan HelloCarbide a geç Menu1 deyince de Yes e bas X-Plore den dediklerimi yap. Olur. Tamam mı?

astonish

Üye
herşeyi yaptımm dediğin gibi hack fln tamam telime attım bu ngage dosyalarını patch ve installeri yüklemiyo
...

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi yaptımm dediğin gibi hack fln tamam telime attım bu ngage dosyalarını patch ve installeri yüklemiyo
...

Kardeş N-Gage Installer dosyasını hafıza kartına yükle. Eğer yine yüklenmezse HelloCarbide'ı ya da X-plore' u kullanırken bir hata olmuştur. Neyse yine deneyip hafıza kartına yükleyemezsen konuya aç ta bir bakalım.

halil_cool

Üye
oyun açılırken hata veriyoo

kern exec 3 hatsı veriyo lütfen yardım..

i550w için de biyerlerde 20001079.txt dosyası var , daha önce bounce oynunu çalıştırdım ama şuan da yapamıyoru lütfen yardımcı olun..

i550w için de biyerlerde 20001079.txt dosyası var , daha önce bounce oynunu çalıştırdım ama şuan da yapamıyoru lütfen yardımcı olun..

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
oyun açılırken hata veriyoo

kern exec 3 hatsı veriyo lütfen yardım..

Arkadaş dediğin hata gerçekten "KERN EXEC-3" hatası ise oyundan kaynaklanır. Eğer hata "USER EXEC-3" hatası ise telefonu kapat, aç N-Gage programını aç sonra da oyunu aç. Açmazsa bir daha dene birkaç kere dene mutlaka açılır.

luficus

Üye
prgramları yükledim sertifika olayını bimpda dan hallettim secman ile açdım n gage modülünü ınstal games yazdı bi saniye sonra certificka error gibi bi hata verdi yani oyunlar yüklenmedi acaba çözümü oLmayan bir sorun mu ?

gencler_60

gencler_60

Üye
arkadasım öncelikle guzel bir paylaşım ellerine kollarına saglık teşekkürler benimde bir sorunum var yardımcı olursan sevinirim bnm sorunum "installserver.exe" dosyasını c:\sys\bin klasörüne programla atın.'' kısmı c:\sys de hic bir sey gözükmüyor gizli klasörler de acık bütün herseyiş açtım ama bu kısım da takılı kaldım ayrıca HelloCarbide ' de menü1 e basınca direk kapanıyor uygulama bu durumu nasıl cözerim yardımcı olursan sevinirim bakdım yorumlara ama tam istedigimi bulamadım dediklerini de bu kısıma kadar farfi farfine yaptım .... teşekkürler saygılar

kitex

Üye
arkadaşım paylaşım için saol ama e51 de ben yapamadım. öncelikle capson aktif edemiyorum. ve oyunu açarken hata veriyor belkide capson aktif olmadığı içindir.(aktif olunca köşede kırmızı x değil, yeşil tik işareti oluyor deilmi?)rompather yükledimde o ne işe yarıyor yani capson yada capsoffla uğraşma diyen bir e51ci arkadaşım vardıda ondan. bide ngage programınıda oyunuda hafıza kartına kurdum haberiniz ola!!!

ne_war asd

Üye
kardes bu suresı gecmıs seltıfıka dıyo ne yapmak lazım kac gundur n-gage programını yuklemeyemedım telefon 6220classıc

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım öncelikle guzel bir paylaşım ellerine kollarına saglık teşekkürler benimde bir sorunum var yardımcı olursan sevinirim bnm sorunum "installserver.exe" dosyasını c:\sys\bin klasörüne programla atın.'' kısmı c:\sys de hic bir sey gözükmüyor gizli klasörler de acık bütün herseyiş açtım ama bu kısım da takılı kaldım ayrıca HelloCarbide ' de menü1 e basınca direk kapanıyor uygulama bu durumu nasıl cözerim yardımcı olursan sevinirim bakdım yorumlara ama tam istedigimi bulamadım dediklerini de bu kısıma kadar farfi farfine yaptım .... teşekkürler saygılar

Arkadaşım Öncelikle Teşekkür Ederim, 2. Olarak "c:\sys" Dizininin Gözükmesi İçin HelloCarbide da Hata Olmaması Gerekir ve Yazdığın Kadarıyla Hatan Var. HelloCarbide ı Açarken X-Plore da Arka Plan' da Çalışmalı Ayrıca Menu1 Deyince Yes Demen Lazım Sonrasında X-Plore a Geçtiğinde Herşey Açık Olur. Olmazsa Bir Daha Yaz, Yardımcı Olmaya Çalışırız.

arkadaşım paylaşım için saol ama e51 de ben yapamadım. öncelikle capson aktif edemiyorum. ve oyunu açarken hata veriyor belkide capson aktif olmadığı içindir.(aktif olunca köşede kırmızı x değil, yeşil tik işareti oluyor deilmi?)rompather yükledimde o ne işe yarıyor yani capson yada capsoffla uğraşma diyen bir e51ci arkadaşım vardıda ondan. bide ngage programınıda oyunuda hafıza kartına kurdum haberiniz ola!!!

Kardeş Senin Hatan Ufak N-Gage i Açarken CapsOn u Açacaksın O Zaman Oyun Açılır.

kardes bu suresı gecmıs seltıfıka dıyo ne yapmak lazım kac gundur n-gage programını yuklemeyemedım telefon 6220classıc

Süresi Geçmiş Sertifika Dediğinde Tarihi 1 Yıl Geriye Al Olmazsa 1 Yıl Daha Al Olmazsa 1 Yıl Daha Al Yine Olmazsa HelloCarbide da Bir Hata Yapmışsındır.

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
ben önceden yüklemiştim olmuştu çok güzel bişey

Üst Alt