Şok Nokia E serisi yanlış duymadınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 23 2005, 12:28 PM
16 Milyon Renk ekrana kamera koyamayacak kadar bencil işte bu Nokia :eksi:
[post=197370]Quoted post[/post]​

Bence Nokia Çekim iyi olmadını düsündügü için Kesin koymamıstır Bana Göre kesinde haklıyımdır. 16 milyon renk ve kam yok one yaw

akrepkral

akrepkral

Üye
BebekLesHi haklısın ama bana 6600+5 mp foto makinası ve oyun içinde istediğim bütün n gage oyunlarını 6600 destekliyor bana 6600 yetiyor yani bence bir telefonu bu kadar yormamk gerekli :) birde bu kadar para vermek anlamsız.......

alpole

Üye
9500 den sonra e61 iyi gelir

white

Üye
O ha 16 milyon renk

damadada

Üye
nokıa nın yaptıgıda yalan olduya telefonumu 2003de aldım aradan 2 sene gectı yuzlerce çesıturettı üstüne
neakla hızmet edıyor anlamıyorum kardesımın samsungu var hala populerlıgını korurke bızımkısı tarıh oluyo cok kısa zamanda
vallahı bırfıkra varya ışıgı gorengelıyor dıye
nokıanında yaptıgı
aynen bu
bence

damadada

Üye
nokıa nın yaptıgıda yalan olduya telefonumu 2003de aldım aradan 2 sene gectı yuzlerce çesıturettı üstüne
neakla hızmet edıyor anlamıyorum kardesımın samsungu var hala populerlıgını korurke bızımkısı tarıh oluyo cok kısa zamanda
nokıanında yaptıgı
aynen bu
bence

damadada

Üye
nokıanında yaptıgı
aynen bu
bence