SMS City Türkçe | Ücretsiz SMS Gönderin | Bilgisayardan Telefona Ücretsiz ve Reklamsız SMS Gönder

Sponsorlu Bağlantılar

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
burası türkçe değilki

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
ingilizce

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şimdi kontrol ettim. Evet şuan ingilizce. Sanırım sitede dil çalışması var. Yeni yeni diller eklenmiş. Yakın zamanda Türkçe' de devreye girecektir. Ekran görüntülerinde de gördüğünüz gizi site Türkçeydi zaten.

ERKAHAN

Üye
teşekkürler emeüine sağlık

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

deadwater22

Üye
ya bırakın 3 msj çektm 1 erli bitti hani 20 hak yalan oldu?

pcmemo1

Üye
kimse kimseye birşey bedava vermiyor bunu bilin hep reklam kokan uğraşlar bunlar

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
iyi güzel herşeyi anlatmışsın ama ya adamlar üyeliğini iptal etmek isterse onu nasıl yapacak?

gngteam

Üye
güzel paylaşım ellerine saglık

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

mavisiyh

Üye
yapamadım ben ya

neco.

Üye
lınk i göremıyoruz

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

zevraki

zevraki

Üye

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...
)
saygılar ;)

crazyferit

crazyferit

Üye
vayyy çok güzell üye olduktan sonra bir talebi varmı ücret gibi ?

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hayır...

Üst Alt