SMS City Türkçe | Ücretsiz SMS Gönderin | Bilgisayardan Telefona Ücretsiz ve Reklamsız SMS Gönder

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Kim demiş bedava göndermediğini ? Yada neye dayanarak bunu diyebiliyorsun ? Şahsen kullanmaktayım. Milleti yanıltma lütfen...

ben kendimde kayitli oldugum icin soyledim hocam 20 gundur bikac nodan kayitliyim fakat ucretsiz sms yok normal gun icinde de aksam belli saattede vermiyor turkiye numarasindan iki tane kayitliyim bikactane de fransiz hicbirde ucretsiz sms gozukmuyor vermiyor malesef

ayrica gonderebiliyorsaniz sanirsam linkten uye olmuslar ve o bedavalar sayesindedir point link yoksa bende neden gondermesin ki gondermedigim halde bugun birtane ucretsiz sms gonderdiniz bile yaziyor

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Ekran görüntüsü kendi hesabıma aittir. Ben çatır çatır gönderiyorum :ehe Buzamana kadar da bir sıkıntı yaşamadım... :)

izmirligenc

izmirligenc

Üye

Ekran görüntüsü kendi hesabıma aittir. Ben çatır çatır gönderiyorum :ehe Buzamana kadar da bir sıkıntı yaşamadım... :)

hocam dogrudur ama senin linkinden kayitli olduklari icin gonderebiliyorsun gunluk bir sms bedavayi vermiyor artik

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Günlük 1 SMS olsa ne olur olmasa ne olur (:

Aziz™

Aziz™

Üye
sağol ulaş çok güzel paylaşım olmuş.gerçekten çok işe yarar.sıkıntı olacağını sanmıyorum.sen garantisini verince gerisine karışmam

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Baska ne yapabiliriz ki :hmmm

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aklını kullan benim gibi doldur kasayı :naughty:

izmirligenc

izmirligenc

Üye
izmirligenc

izmirligenc

Üye
:ehe:ehe gunlukmu aylik mi :kop:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Günlük daha karlı :ehe

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bak isteyince oluyormuş demi :naughty:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Devam devam :ehe

idolbreaker

Üye
evet arkadaşım aynen sorduğun gibi. verdiğim linkten üye olduktan sonra telefonuna güvenlik acısından bir link gelecek onu da girince işlem tamam. zaten belli miktarda kredin oluyor, en azından mesaj ulaştı mı ulaşmadı mı derdi yok. diğerleri gibi istediğin kadar gönderebilirsin deyip seni yarıda koyma yok.

iletim oranı % 100

ama dediğim gibi belli sayıda gönderebiliyorsun.

Üst Alt