Ücretsiz SMS Gönder

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz SMS Gönder
SMS kullanımının yaygın olduğu ülkemizde özellikle gençlerin yoğun ilgi göstereceği düşünülen ücretsiz SMS gönderme servisi Yublu.com kullanıma açıldı. Site üzerinden kolay bir şekilde istediğiniz kişiye SMS gönderebiliyorsunuz.

SMS’ler reklam eklenerek gönderiliyor
SMS içeriği 100 karakterden oluşuyor. Mesajın başına da isminizi yazabiliyorsunuz. Karşı tarafa gönderilen kısa mesajın kimden satırında Yublu görünüyor. Türkiye’deki tüm operatörlere ve yurt dışından bir çok operatörlere mesaj gönderilebiliyor. Gönderdiğiniz kısa mesajın 115 karakter ile (15 karakter isim, 100 karakter mesaj) sınırlı olmasının nedeni kalan kısmın reklam içeriğinin yer almasından kaynaklanıyor. Her mesajınızda farklı bir reklam içeriği gönderiliyor.

Ara sıra mesaj atanlar kullanır
0.facebook.com olmasaydı geçler tarafından bu servise gösterilen ilgi yoğun olabilirdi. Fakat genellikle hattında kredi olmayan öğrenciler, cep telefonlarından ücretsiz olarak 0.facebook.com’a girip birbirleri ile mesajlaşıyorlar. Yublu.com sitesine cep telefonundan ücretsiz girilemiyor, bu nedenle cep telefonundan kullanmak için bir internet bağlantısına ihtiyaç var. Servisi kısa mesaj paketi olmayan ara sıra mesaj atan kişiler kullanabilirler

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

Consul9

Consul9

Üye
iyimiş :)

46maraz

Üye
işe yaramıo opera ile cepten giremedim site tam açılmıyo saçma

'h716043'

'h716043'

Üye
işe yaramıo opera ile cepten giremedim site tam açılmıyo saçma

Ne diye saçma sen yapamıyorsan kötüleme sayfayı aç sonra *+0 tuşlarına baş cep mobil görünümüne geç anlarsın vede çok kullanışlı

kartal3x

kartal3x

Üye
denedim mesaj anında gitti teşekkürler

46maraz

Üye
bende olmuo :(

utkukoc

Üye
teşekkürlerrr :)

zorbey27

zorbey27

Üye
tlfn uzerinden nasl atiyosun ben bulamadm link war mi?

'h716043'

'h716043'

Üye

furkan5800

furkan5800

Üye
faydalı bir bilgi

utkukoc

Üye
sistem %100 çalışıyor.ancak daha sonra reklam sms leri gelmeye baslarsa hiiiic sasırmayın.amac reklam sitelerine tel. numaraları saglamak :)

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
​Teşekkür edeirm ;)

utkukoc

Üye
yublu nun reklam sms leri icin numara toplama amacıyla kurulmuş bi site olabilecegini dile getirip uyarıda bulunmustum.ancak bu yazım her nedense silinmis... garip???:hmmm

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
:) ...

9015

Üye
sistem %100 çalışıyor.ancak daha sonra reklam sms leri gelmeye baslarsa hiiiic sasırmayın.amac reklam sitelerine tel. numaraları saglamak :)

Fenaaa:naughty:

ve hatta ve hatta bu konuya argoda da karşılığını vermek isterdim lakin uyarı alabilirim adım terbiyesize çıkabilir:kop::kop:

DeMoNQ

Üye
site çalışmıyor artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt