SMS City Türkçe | Ücretsiz SMS Gönderin | Bilgisayardan Telefona Ücretsiz ve Reklamsız SMS Gönder

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet arkadaşım aynen sorduğun gibi. verdiğim linkten üye olduktan sonra telefonuna güvenlik acısından bir link gelecek onu da girince işlem tamam. zaten belli miktarda kredin oluyor, en azından mesaj ulaştı mı ulaşmadı mı derdi yok. diğerleri gibi istediğin kadar gönderebilirsin deyip seni yarıda koyma yok.

iletim oranı % 100

ama dediğim gibi belli sayıda gönderebiliyorsun.

Önce teşekkür etmesini öğren... ;)

izmirligenc

izmirligenc

Üye
:oke::oke:

atakartal

Üye
Beyler ben kayıt oldum fakat çok az kredi veriyorlar sadece 1 sms atabildim günde ne kadar sms atılabiliniyor veya nasıl siz o kadar kredi yaptınız?

--------------- Ekleme ---------------

1 gün oldu kayıt olalı fakat hiç bedava sms gelmedi?

hakanyigit27

hakanyigit27

Üye
ya yalan arkadaşlar yalan,üye olduğunuzda sadece 1 msj gönderebiliyorsunuz bidahada bedava gönderemiyorsunuz,boşuna zaman kaybetmeyin.

ßy.Shadow

ßy.Shadow

Üye
para tuzağı yapıyor yalan

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Okuyup öğrendikten sonra yaparsanız benim gibi kredileri yükseltirisiniz... ;) Para tuzağı falan değil. Eğer para tuzağı olsaydı bu konu kapatılırdı... ;) E tabi beceremeyenler için para tuzağı olur...

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...

saygılar...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güncellendi arkadaşlar...

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...

saygılar...

kthy43

Üye
Lütfen şu smscity ile ilgili konulara,linklere izin vermeyin.Artık suyu çıktı refarans alacam diye forumu kirletiyorlar.Her konuda link vermeye çalışıyo millet.Servsi o kadar iyi olsa neyse ama kısıtlı baya ilk atıyon sonra yok.

izmirligenc

izmirligenc

Üye

saygılar...

bu arkadasin forumlarda yazdigi tek sey bu

battalgazi16

battalgazi16

Üye
sağol emeğine sağlık

simskaan

Üye
ya bu olay nasıl işliyor simdi ben anlayamadım mantıgı nedir bunun yani?
birde krediyi filan nasıl yapıyoruz ?
ayrıntılı sekilde yazar mısın?

hub

Üye
Aynen. Eski halinden saptı resmen SmsCity. Referans diye kendini parçalıyor insanlar :off: Forumda açılmış kimbilir kaçıncı başlık bu. Kaç yıldır da açılmakta. Geçen yıl kullanıyordum ben de.

FFeLaKeTTR

FFeLaKeTTR

Üye
paylasıım ııcıın ty

gonzalesciks

Üye
tamam

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya bu olay nasıl işliyor simdi ben anlayamadım mantıgı nedir bunun yani?
birde krediyi filan nasıl yapıyoruz ?
ayrıntılı sekilde yazar mısın?

Gerekli bütün detaylar 1.Mesaj' da yazmaktadır. Ayrıca detaylı bilgiler için SMSCity' nin sitesini inceleyebilirsiniz...

king512

king512

Üye
Ücretsiz en kısa şekilde sms göndermek için

kingsfurkan

Üye
tşkrler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke: