Smart Series 5800 V1.2 (By kotukoylu)

• 26 Nisan 2011
  • 5951 Okunma
  • 48 Cevap

1. http://www.kacsantim.org

Yazan: v3!N
  2. HJO

HJO
    Rompatcher oto başlatma sorunu varmı hala

3. :hmmmbilmiyorum daha kullanmadım cfw yi fakat c: system/data/RPPlus.dat dosyasını sil umarım düzelir

4. hacklemeden yapılırmı kı bu ..? ltfn cvppp

5. herşey güzel de sabah kurdum menüsü 4x4 diye geri kaldırdım

3x4 yaparsa tekrar kullanırım

Adam döktürmüş First class

6. kötüköylü çok teşekkürler çok çok mükemmel.

7. c: system klasörüne erişim açıktır rompatcher a gerek yok tabi x-plore veya nokia file browser kullanıyorsan
    önceki versiyondan hiçbir farkı yoktur Bu sürümde sadece

+ Normal 4×4 Geniş 4×5 Menü düzeni

+Rompatcher 2.3 Türkçe uygulaması(Sorunsuz)

düzenlemeleri yapılmıştır

8. y HOCAM BENDE elegand yüklüydü şimdi bunu kurmak istiyom kuramıyom deli olucam bi yardımcı olursanız sevinirim

9. ne gibi hata aliyorsunuz aciklarsaniniz yardimci olabilirim ayni zamanda linkini vermis oldugum asil konuya giderek cfw yi yapan kotukoylu ye de sorabilirsiniz

10. bak arada banada oluyo öyle.telefonu pc suite olarak bağla driver ları yüklesin bi o zaman tekrar dene :)

bu arada kötüköylü ye ve v3!N çok teşekkürler.. :)

11. bisey deil :)

12. driverler yüklü yazılımı atıyorum tam sonuna geliyo telefon açılıyomuş gibi oluyo açılmıyo defalarca oluyu sonro duruyo telefon açılmıyo bidaha

13. jaf hakkinda pek bisey bilmiyorum ama telefon dondugu zaman bataryayi cikarip tekrar taktin mi? birde sonunda hata veriyormu? veriyorsa ne gibi hata verdigini yazarsan daha iyi olur. ayrica kotukoylu ye de danis bence

14. menüde saatte gözükse süper bi fw olcak :yuru

15. Teşekkürler.

16. bisey deil :)

17. OHA! Hocam bu nedir ya kotukoylu uçmuş :) İnşallah mesaj hatası olmaz diğer c6lar gibi :(

18. msj hatası bende oluşmadı ayrıca telefonu son ana kadar normal gidip açılmayan arkadaş için söylüyorum
    bende de aynı şey oldu defalarca kendim fw üzerinde oynama yaptığım zmnlarda oldu ama
    nitekim modifiye ederken bişeyleri yanlış yaptığımız takdirde oluyo ;)

19. kotokoylu nerdesin aga kuramıyom ben bunu senden başkası yapamaz bunu elegand yüklü bende buna geçemıyom telefon tam test moduna gaçicakkan kapanıp kapanıp açılıyo

20. garip bir hata acaba jaflarken use ını tıklıyormusun ? :hmmm
    olmazsa telefoncuya götür 35 tl :islik

Yüklüyor...
16/11/2018 - 03:04