Smart Series 5800 V1.2 (By kotukoylu)

Sponsorlu Bağlantılar

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
kotokoylu nerdesin aga kuramıyom ben bunu senden başkası yapamaz bunu elegand yüklü bende buna geçemıyom telefon tam test moduna gaçicakkan kapanıp kapanıp açılıyo

önceki kullandığınız cfw .101 sürümümü?

Ali Emre Çirik

Üye
bende de acılmadı tel. :( niye ?

freddy__51

freddy__51

Üye
evet elegand senin cfg

agsalman

Üye
ellerinize sağlık
umarım kendi kendine kapanma yada sensör yardımıyla sessize alamama gibi dertleri yoktur

magandalar18

Üye
pohone found diyor yükleme filan başlamıyor bende acaba problem nedir.

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ustam yükledim ben ama dediğiniz gibi opera sorunsuz falan değil ya sürekli kapanıp duruyo nedendir anlamadım ya

ahmet meço

ahmet meço

Üye
verdigin likten bir türlü indiremedim rar şifresini giriyorum hiç birşey degişmiyor böyle şifre falan ne saçma !paylaşıcaksan ver gitsin boşuna ugraştırıyorsun bizi !:off:

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
verdigin likten bir türlü indiremedim rar şifresini giriyorum hiç birşey degişmiyor böyle şifre falan ne saçma !paylaşıcaksan ver gitsin boşuna ugraştırıyorsun bizi !:off:

şifreyi doğru girdiğine eminmisin denedim şimdi çalışıyo link

Ali Emre Çirik

Üye
ya fw V52.101 modlu yaparmısın

ahmet meço

ahmet meço

Üye
evet bende v52.101 i istiyorum kötü köylü bir zahmet yap şu işi

bLnmz

bLnmz

Üye
Hocam FW çok güzel ancak Bluetooth ile veri alımı gerçekleştiremiyorum.Çok acil bir yardım edersen sevinirim.Veri göndermede problem yok ancak veri alırken sorun yaşıyorum.

virgo2000

virgo2000

Üye
çok yavaş bu yeniden modlanması lazım

sertac999

Üye
allah aşkına youtube dışındaki sitelerden rahatça video izlemek için bi custom firmware'ın yok mu kotukoylu yapma gözünü seveyim bi türlü bulamadım elegant yüklüydü orjinale döndüm elegant güzeldi ama bana internetden video izleme imkanı sağlayan şöyle güzel bi cfw önerir misiniz arkadaşlar çok mu zor bu ya !?

kayalar3639852

Üye
hocam sonyericsson vivaza hackli modifiye yapsan varya tadından yenmez hatta bu işi ancak sen yaparsın

haL!Lx

haL!Lx

Üye
çok yavaş bu yeniden modlanması lazım

Neresi Yavaş Hocam. Yapmayın. Buradaki Fw'lerin %95'den daha Hızlı. Ve Şuan Özel Bir Fw Yaptı. Bende Ve Onda Var Şarjı 2 Gün Gidiyor Normal Kullanımdada 3 Gün. Yakında Sizlerle Bekleyin

cennqizz

Üye
ne gibi hata aliyorsunuz aciklarsaniniz yardimci olabilirim ayni zamanda linkini vermis oldugum asil konuya giderek cfw yi yapan kotukoylu ye de sorabilirsiniz

dostum ben fw yüklerken telefona bişeyler oldu, ekran ışığı yanıp sönmeye başladı. 3-4 kere yanıp sönüyo ve fw iptal oluyo telefonu bulamıyo. şimdi de telefon kapalı, açılmıyo, açma tuşuna basınca hafif bi titriyo ama hiç ışık yok. usb ile bağladığımda bi yanıyo o kadar.. napcam yardımcı olur musun açamıyorum telefonu. :/

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
dostum ben fw yüklerken telefona bişeyler oldu, ekran ışığı yanıp sönmeye başladı. 3-4 kere yanıp sönüyo ve fw iptal oluyo telefonu bulamıyo. şimdi de telefon kapalı, açılmıyo, açma tuşuna basınca hafif bi titriyo ama hiç ışık yok. usb ile bağladığımda bi yanıyo o kadar.. napcam yardımcı olur musun açamıyorum telefonu. :/

telefon modeli kısmında 6300 yazıo ama 5800 kullanıosn dmi :D neolur neolmaz sorayım önce :D

telefonu flashlamadan önce hangi sürüm vardı ? v52.0.101 mi ?

rsm39

rsm39

Üye
tek sorunu rompatcher acilmiyor bir sureden sonra baska hatasini gormedim

RIF@T

RIF@T

Üye
ram değeri kaç acaba

Üst Alt