Smart Series 5800 V1.2 (By kotukoylu)

Sponsorlu Bağlantılar

v3!N

v3!N

Üye
    Konu Sahibi
Smart Series 5800 V1.2 (By kotukoylu)
http://www.kacsantim.org

• Beğen
Tepkiler: samety500, İz[Mir]Kan, cankal_93 ve 4 diğerleri

HJO

Üye
Rompatcher oto başlatma sorunu varmı hala

dalisy

Üye
hacklemeden yapılırmı kı bu ..? ltfn cvppp

4ewa2getha

4ewa2getha

Üye
herşey güzel de sabah kurdum menüsü 4x4 diye geri kaldırdım

3x4 yaparsa tekrar kullanırım

Adam döktürmüş First class

dogan64

Üye
kötüköylü çok teşekkürler çok çok mükemmel.

v3!N

v3!N

Üye
    Konu Sahibi
hacklemeden yapılırmı kı bu ..? ltfn cvppp
c: system klasörüne erişim açıktır rompatcher a gerek yok tabi x-plore veya nokia file browser kullanıyorsan
herşey güzel de sabah kurdum menüsü 4x4 diye geri kaldırdım

3x4 yaparsa tekrar kullanırım

Adam döktürmüş First class

önceki versiyondan hiçbir farkı yoktur Bu sürümde sadece

+ Normal 4×4 Geniş 4×5 Menü düzeni

+Rompatcher 2.3 Türkçe uygulaması(Sorunsuz)

düzenlemeleri yapılmıştır

freddy__51

freddy__51

Üye
y HOCAM BENDE elegand yüklüydü şimdi bunu kurmak istiyom kuramıyom deli olucam bi yardımcı olursanız sevinirim

v3!N

v3!N

Üye
    Konu Sahibi
ne gibi hata aliyorsunuz aciklarsaniniz yardimci olabilirim ayni zamanda linkini vermis oldugum asil konuya giderek cfw yi yapan kotukoylu ye de sorabilirsiniz

jayjay16

jayjay16

Üye
y HOCAM BENDE elegand yüklüydü şimdi bunu kurmak istiyom kuramıyom deli olucam bi yardımcı olursanız sevinirim

bak arada banada oluyo öyle.telefonu pc suite olarak bağla driver ları yüklesin bi o zaman tekrar dene :)

bu arada kötüköylü ye ve v3!N çok teşekkürler.. :)

v3!N

v3!N

Üye
    Konu Sahibi
freddy__51

freddy__51

Üye
driverler yüklü yazılımı atıyorum tam sonuna geliyo telefon açılıyomuş gibi oluyo açılmıyo defalarca oluyu sonro duruyo telefon açılmıyo bidaha

v3!N

v3!N

Üye
    Konu Sahibi
driverler yüklü yazılımı atıyorum tam sonuna geliyo telefon açılıyomuş gibi oluyo açılmıyo defalarca oluyu sonro duruyo telefon açılmıyo bidaha

jaf hakkinda pek bisey bilmiyorum ama telefon dondugu zaman bataryayi cikarip tekrar taktin mi? birde sonunda hata veriyormu? veriyorsa ne gibi hata verdigini yazarsan daha iyi olur. ayrica kotukoylu ye de danis bence

Ali Emre Çirik

Üye
menüde saatte gözükse süper bi fw olcak :yuru

teoman1141

teoman1141

Üye
Teşekkürler.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
OHA! Hocam bu nedir ya kotukoylu uçmuş :) İnşallah mesaj hatası olmaz diğer c6lar gibi :(

happyayaz

Üye
msj hatası bende oluşmadı ayrıca telefonu son ana kadar normal gidip açılmayan arkadaş için söylüyorum
bende de aynı şey oldu defalarca kendim fw üzerinde oynama yaptığım zmnlarda oldu ama
nitekim modifiye ederken bişeyleri yanlış yaptığımız takdirde oluyo ;)

freddy__51

freddy__51

Üye
kotokoylu nerdesin aga kuramıyom ben bunu senden başkası yapamaz bunu elegand yüklü bende buna geçemıyom telefon tam test moduna gaçicakkan kapanıp kapanıp açılıyo

Ali Emre Çirik

Üye
kotokoylu nerdesin aga kuramıyom ben bunu senden başkası yapamaz bunu elegand yüklü bende buna geçemıyom telefon tam test moduna gaçicakkan kapanıp kapanıp açılıyo

garip bir hata acaba jaflarken use ını tıklıyormusun ? :hmmm
olmazsa telefoncuya götür 35 tl :islik

Üst Alt