Smart Series 5800 V1.2 (By kotukoylu)

Sponsorlu Bağlantılar

alki58

alki58

Üye
arkadaşlar resimdeki tema haricen mevcutmudur

Ali Emre Çirik

Üye
rompatcher aang konu açmıştı ordaki patches dosyasını atın çalışır
ram iyi
hatasız fw olmuş

spayk12

Üye
x6 yukledim ama telefon açıldıgında rpc+fault recovery some patches failed to start bu hatayı veriyor ve rompatcher acılmıyor lütfen yardımlarını bekliyorum..bir sorun daha var şarj simgesinin yanında batarya işareti gitmiyor normalde şarj dayken cıkıyordu şimdi ise orda kaldı gıtmıyor.

haL!Lx

haL!Lx

Üye
x6 yukledim ama telefon açıldıgında rpc+fault recovery some patches failed to start bu hatayı veriyor ve rompatcher acılmıyor lütfen yardımlarını bekliyorum..bir sorun daha var şarj simgesinin yanında batarya işareti gitmiyor normalde şarj dayken cıkıyordu şimdi ise orda kaldı gıtmıyor.
bu fwlerin desteğini cepmod.com/forum dan devam etmektedir kolay gelsin

spayk12

Üye
arkadaşlar yardım edecek olan yok mu yaa:(

wadegame

wadegame

Üye
aarkadasin dedigi gibi bende bir baska fw yuklemistim hosuma gitmesi degistireyim dedim format tam bitiyor.telefon acilip kapaniyor birde arastirdimki meger onceki kurdugum fw 52.0.101 mis bende ustune 52.0.007 kurmaya calisiyormusum ama sonunda guncellleme yaptim cok sukur o fw den kurguldum ama 101 ollarak kalacak artik

burak.golcuk

Üye
teşekkürler hocam kıyak olmuş :yuru

JohanGielen

JohanGielen

Üye
ustam widgetlere hızlı messajlaşmak için sohbetleri eklemek istiyorum fakat menüde çıkmıyor nasıl yapabilirim teşekkürler

JohanGielen

JohanGielen

Üye
arkadaşlar blue temasının tamam ismi nedir bir arkadaşımın telefonunada yüklemek istiyoruz yada nereden bulabiliriz teşekkürler

Üst Alt