SKYFİRE güncellemesi 05.12.2010 ARTIK ÇALIŞIYOR DENENDİ ve TEST EDİLDİ

Sponsorlu Bağlantılar

Bu SKYFİRE Çalışıyor mu ?

• Kullanılan toplam oy
    922

haloo789

Üye
With that in mind, we are announcing that we will complete the phase out of our legacy v1.0 product on Windows Mobile and Symbian on December 31st, 2010 for remaining countries
Arkadaşım şu yazıyı çevirmeni öneririm hem nerden biliyoruzki adamlar 2.0 i symbian için sürmeyecekler.neyse bende mesajımda kesin birşey demedim zaten umarım demişim.

--------------- Ekleme ---------------

Evet kesin çözüm sitenin yapacağı açıklamadan sonra olacak ama biz illegal girmeye çalışıyoruz bir yöntem daha söyleyeyim şimdi sitedeki prefs dosyalarından birini skyfire dosyasının içine kopyalayın.salt okunur yapmayın programa girin hata aldıktan sonra skyfire dosyasının içine girin prefs dosyasını silin tekrar programı açın birkaç hata aldıktan sonra tekrar skyfire dosyasının içine girin prefs dosyasını açın ip numarası sonu 34 ise onu 35 yapın salt okunur yapın tekrar programı açın öyle deneyin.valla ben hergün 24 saat kullanıyorum.

bu dediklerin operatörler için geçerli demi wifi de bi gelişme yok henüz dimi

edjust

Üye
bu dediklerin operatörler için geçerli demi wifi de bi gelişme yok henüz dimi

Aynen öyle.şu an için.

tamam peki imkanınız varsa bunları resimli olrak teker teker anlatabilirmisiniz bu sitede rep veriliyormu bilimyorum ama veriliyor benden ++ rep :)

Rep olayı için teşekkürler.rep için değil yardımcı olmak amacımız.ama resımler için bişey diyemem zaten okadar resimi arka arkaya getirmek imkansız.ve bu resımler 15 taneyi geçer o kadar resmi eklemek pek hoş durmaz.ama eminım ki mesajdakileri sırası ile uygulayabilirsen yapabilirsin diyebilirim:yuru

halil ibrock

Üye
teşekkürler

ediz96

ediz96

Üye
hmm tamam peki denerim ama telefon şimdi babamda gelince denerim :)

peki operatörden internete gidince çok kontür gitmiyormu nede olsa video boyutları büyük olur ve ve günlük 100 mb hak falan veriyorlar ????

edjust

Üye
hmm tamam peki denerim ama telefon şimdi babamda gelince denerim :)

peki operatörden internete gidince çok kontür gitmiyormu nede olsa video boyutları büyük olur ve ve günlük 100 mb hak falan veriyorlar ????

Evet haklısın.ama vodafone aylık sınırsız net paketini denemeni öneririm.

angmar55

angmar55

Üye
With that in mind, we are announcing that we will complete the phase out of our legacy v1.0 product on Windows Mobile and Symbian on December 31st, 2010 for remaining countries
Arkadaşım şu yazıyı çevirmeni öneririm hem nerden biliyoruzki adamlar 2.0 i symbian için sürmeyecekler.neyse bende mesajımda kesin birşey demedim zaten umarım demişim.

Evet kesin çözüm sitenin yapacağı açıklamadan sonra olacak ama biz illegal girmeye çalışıyoruz bir yöntem daha söyleyeyim şimdi sitedeki prefs dosyalarından birini skyfire dosyasının içine kopyalayın.salt okunur yapmayın programa girin hata aldıktan sonra skyfire dosyasının içine girin prefs dosyasını silin tekrar programı açın birkaç hata aldıktan sonra tekrar skyfire dosyasının içine girin prefs dosyasını açın ip numarası sonu 34 ise onu 35 yapın salt okunur yapın tekrar programı açın öyle deneyin.valla ben hergün 24 saat kullanıyorum.

Ben yinede 31 aralığı bekleyecem, şunun şurasında 3-4 gün kaldı zaten teşekkürler yinede yardımın için:oke:

edjust

Üye
Ben yinede 31 aralığı bekleyecem, şunun şurasında 3-4 gün kaldı zaten teşekkürler yinede yardımın için:oke:

:) evet bende sabırsızlıkla bekliyorum zaten artik yazacak birşey de kalmadı:)ama bu açıklama umarım 2 3 gün sarkmaz ve symbian kullanıcılarını memnun eden birşeyler olur birde desteği çektiklerini söylerlerse bu yöntemle girmek bile zor olacak:)

KELGER

KELGER

Üye
inşsllah yeniden açarlar

edjust

Üye
bu olay turkcell dede varmı ve aylık sınırsız kaç tl oluyor ???

Vodafonun uyguladığı bir tarife 8 tl ile 1 ay sınırsız internet kullanabiliyorsun.ama turkcell için bir bilgim yok.sadece paketler halinde olduğunu biliyorum.

77asd77

Üye
prefs dosyaları silinmis sanırım ilgilenirseniz sevinirim

edjust

Üye
[/URL]"] [/URL][/URL]

KELGER

KELGER

Üye
turkcell 8 tl ye 100 mb veriyor.
vodafone 8 tl ye 100 mb veriyor.bunu aşınca yavaşlıyor ama sınırsız

reshack3

Üye
slm arkadaşlar bende e71 var kuramıyorum ben sertifika hatası veriyo napabilirim yardımcı olursanız sevinirim...skyfire

Barbo2

Barbo2

Üye
ya bi allahın kuluda hacksız tellere kıyak yapsın arkadas imkanımız yok hack yapamıyoz mahrum kalıyoz güzel paylasımlardan bizide bi görün allah rızası için bıktım bu sertifika sorunu olayından

edjust

Üye
slm arkadaşlar bende e71 var kuramıyorum ben sertifika hatası veriyo napabilirim yardımcı olursanız sevinirim...skyfire
programı imzalaman gerekir yada telefonu hellox ile hacklemen gerekir.birkaç sayfa ötede imzalı hali var programın. hellox ile ilgili tüm bilgiler forumda mevcut.

[/URL]buyrun imzalı.

gunebakanweb

Üye
bu konuda 31 aralık muhabbeti var 31 aralıkta ne olacak . arkadaşlar bir yöntemmi bulacak yoksa skyfree türkiyeye açacakmı skyfireyi. nedir

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşım sagol ben akşam 11 de girdim başarılı gündüz çok geç baglanıyor emegine saglık

edjust

Üye
arkadaşım sagol ben akşam 11 de girdim başarılı gündüz çok geç baglanıyor emegine saglık

Ne demek amacımız yardımcı olmak.forumlarda bunlar içindir.çalıştırmana çok sevindim evet dediğin gibi gündüzleri bazen bağlanma olayı zor oluyor ama akşam 7 8 den sonra keyifle kullanabilirsiniz.:yuru

erkhikmet

Üye
kardeşim e 71 e yükledim bu programı ama sürekli baglantı hatası veriyo, nasıl giderebilirim bu sorunu.. şimdiden teşekür ederim. emeğine sağlık.

Üst Alt