SKYFİRE güncellemesi 05.12.2010 ARTIK ÇALIŞIYOR DENENDİ ve TEST EDİLDİ

Sponsorlu Bağlantılar

Bu SKYFİRE Çalışıyor mu ?

• Kullanılan toplam oy
    922
[H]ouse

[H]ouse

Üye
Çalışmadı :S

watercity

watercity

Üye
hotfile linki patlamış indiremiyorum

murkurn

Üye
Rar ve sis dosyalarının ikisinide indirdim denedim ikiside bozuk

firat1231

firat1231

Üye
calısıyomu yaw:nono::nono::bye2::bye2::bye2:

n73balikesir

Üye
Arkadaşlar,bu skyfire ne progra mı?bu programı kurunca internete mi bağlanıyoruz.farkı özelliği nedir?ücretli mi?ücretliyse ne kadar?ben aveadan kontörlü.intentten ares gibi programdan video indirmek istiyorum.ne yapmam gerek.telefonum 5800.ares programı var?ücretlendirme nasıl oluyor.

zavendikli

Üye
ne yapmaya calişiyorsunuz calişmayan sis yayinlamak hoşunuzami gidiyor

zurna11

Üye
çalışmıyorsa neden hala üst konu?Yöneticiler bir el atsın şu konuya

kutaykut

kutaykut

Üye
ya calismayan bir suru skyfire konusu aylardir ust siralarda yoneticiler lutfen kaldirin su konulari.herkes biliyo artik calismadigini android ve iphoneda calisiyo ama hala hangi amacla duruyo anlamadim..

rambokeke

Üye
boş konular hikaye lütfen kaldırılsın şu konu

----------Eklendi @ 19:52:22 ---------- Yazıldı @ 19:51:00 ----------

denemediğim yöntem cambazlık kalmadı olmuyor kardeşim

kutaykut

kutaykut

Üye
ankette de 1kere oy kullanabiliyoruz yoksa her girisimde calismiyora tiklamak istiyorum.calisiyor diye oy kullananlarda buyuk olasilikla programin daha ilk engellenme zamanlarinda bulunan yontemleri deyenlerdir artik ise yaramiyor hicbiri....

iletif

iletif

Üye
konu kilitlensin calısmıyo bu birde sabitlemisler konu silinsin yeter ya

tralem

Üye
olmadı kurulmuyor

6666Burak6666

Üye
hemen deniyorum en son deneme yaptıktan sonra yükleme yaptım hata almamanız gerek ama bir daha bakayım hata var ise güncellerim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar şimdi denedim rar sağlam gayet iyi çalışıyor skyfire ama yinede güncelliyeyim madem öyle

Yk arkadasım.ben n73 kullanıyorum ama sertifika hatası veriyo!

aar_24_4

Üye
arkadaşlar çalışmıyorsa kapatın konuyu bari çalışıyorsa linkleri yenileyin lütfen kırık link biride rarda hata veriyo

mus5

Üye
eyvallah

ercan845

Üye
arkadaşım teşekkür çok güzel çalışıyor eline koluna saglık benim telefon 5800 xm smby <3 entegreli hiç kasmadı vidyoları açtı:yuru

ediz96

ediz96

Üye
PREFS dosyaları linkini kırılmış tekrar upload edermisiniz ?

umut681

umut681

Üye
çalışmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Skyfire Symbian Desteğini Kaldırdı Boşuna Uğraşmayın Çalışmaz :oke:

KELGER

KELGER

Üye
vallaha mı zaten sen konuy güncellemeseydin girmezdik buraya çalışmadığını biliyoruz

Üst Alt