Skyfire çözüldü buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

baranzan

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire çözüldü buyrun
slm,proxy den emin olamadığım için daha önce konuyu açmadım,ama aylardır kullanıyorum sorun yok...

1-proxycap 1.30 programı lazım bulun indirin ve kurun;

2-skyfire önceden kurulmuşsa kaldırın ve MyDevice\Application Data\ içindeki skyfire klasörünü silin;
3-skyfire ı kurun ama sakın launch yapmayın çalıştırmayın;
4-proxcap programını açın Proxies kısmında "Add new proxy..." ye tıklayın
Type:HTTPS
Host:208.100.40.45
Port:80
ok
5-Rules sekmesinde "Add new rule..." ye tıklayın
Type:Tunnel through proxy
Proxy:208.100.40.45:80
Program işaretli olacak ve altındaki kutucuk
skyfire.exe şeklinde olacak
daha aşağıyı ellemeyin ok deyip çıkın
Programı kapatın ve bir daha bu programla işimiz yok (uninstall etmeyin ama) açıp kurcalamayın.
SKYFİRE DOSYASINI BULUN

skyfire ı güle güle kullanın,yazdıklarım gözünüzü korkutmasın çok kısa sürer,hiç bilmeyenler için detaylı anlattım aslında çok basit.

NOT: 5. AÇIKLAMADA DÜZELTME YAPTIM,PROBLEM ÇIKARSA ESKİ HALİ ŞÖYLE İDİ
Program işaretli olacak ve altındaki kutucuk
\storage card\program files\skyfire\skyfire.exe şeklinde olacak (hafıza kartına kurulduysa tabii)
Program is path işaretli olacak

--------------- Ekleme ---------------

BUYRUN BUDA SKYFİRE

• Beğen
Tepkiler: masum_7201, joetnt ve emin373

aryscat

aryscat

Üye
benim 5800 hala serviste... Muhtemelen yarın alacam... Kesinlikle deneyip yoorum yazarım... Hadi bakkemmm...

emin373

Üye
5 dakka sonra denicem D:Dd

ewet denedim skyfire sorunsuz calıstı hemen yotube girdim denek amacıyla manayk bi şekilde calışıyo :D::D:D:D arkdaşı barzan sana ne kadar tşk etsem azdır bu arada aryscat 5800 da deneymezsin bence cünkü symbian işletim sistemi var onnda cab. programlarını desteklemior die biliorum ben p526 denedim programı kurdum oldu cok cok tşkr ederim baranzan bir daha bu arada baranında dedigi gibi skyfre kurarken launch etmeyin kesinlikle bırakın öle kalsı dedigi gibi ayarlı yaptıktan sonra bir sykfire calıştıdıgınızda bi daha istio launcu orda bu sefer done diyin yani ben öle yaptımm :DD:D:d:D.dd

ForGer

ForGer

Üye
Acaba 5800'da olumlu sonuç verir mi?

baranzan

Üye
    Konu Sahibi
malesef pda içindir

biyoweb

Üye
Arkadaslar ben bunu Samsung B7320 Windows Mobile 6.5 te denedim. Ama proxy cap kuramindaki ayarlamalari yapamadigim icin olmadi. Telefonuma proxy cap programini yukledim. Program aciliyor ama herhangi bir secnege tiklanmiyor. Add new proxy uzerine gelip tiklandiginda program kapaniyor...

Sanirim bu program keypad olan telefonlara uygun degil. Dokunmatik ekranli telefonlarda calisiyor olabilir...

Bu sorunu cozen olursa cok sevinirim...

emin373

Üye
baranzan dai bu progrm kafayı yedi galiba hine sorun vermeye başladı :D:)):) ne edecegiz silim tekrarmı kurim :?

baranzan

Üye
    Konu Sahibi
yeniden kur bakalım sorun olmaması lazım

aryscat

aryscat

Üye
tüh... ben konunun bölümüne bakmadan atladım.... :(

usyetik

Üye
program is path yapınca ki aygıta kurdum programı path'i kabul etmiyo yapmayınca da skyfire calısmıyo bu nasıl iş anlamadım ki...

aysemp

Üye
samsung omnia 2 için denedim. olmadı :(
4.3.2.1_3001 hatası.
önerisi olan var mı?

cesur_05

Üye
peki n 73 te nasıl yapıcaz o işi saygıdeğer arkadaşlar ???

emin373

Üye
n73 olmazzz birincis bu ikincisi bendede 4.3.2.1.3001 hatası verdi tükcesi ise suan yogunluktan dolayı baglanmıyoruz pelas tray again yani lütfen sonra deneyiniz dior barzannn dai soun verdi hine formatt bile atım telefona ama hinede tık yok :Ddd

MURSALLI

MURSALLI

Üye
bendede aynı hatayı verdi ve adresine gidin gibi bir uyarı yazısı çıkıyor açil yardım

SonerTuna73

SonerTuna73

Üye
samsung i200 için olur mu acaba,deneyen var mı merak ediyorum...

samsung i200 de olmadı am(winmobi)

leventgaat

Üye
dosyaları sildinizmi hiçbiri indirilemiyor.

qadir

Üye
arkadasım eline sağlık ama paylaşım yaparken daha dikkatli ve özenli olup ''ALINTIDIR'' diye eklersen başkalarınında amağine saygı göstermiş olıursun bu sayfadaki yazıları aynen kopyalamışsın ama ''ALINTIDIR'' diye yazmamışsın yakışı kalmadı doğrusu.......

a_h_m_e_t_

Üye
slm arkadaşlar ben skyfireye 1 haftadır girebılıyorum.nasıl dıye soracak olursanız dns ayarlarını 195.241.77.53 195.241.77.54 yapıyorum bunu zatn bılmeyen yoktur sanırım..bu şekılde eğer skyfire birkere gırmeyi başarabılırseniz tamamdır..diyelimki girdiniz ve skyfirede işinizi halletteniz dıyelım programdan sakın cıkış yapmayın.menu tuşundan cıkınız.telefonun kapanmamasına gayret gösterınız.sonra skyfirede tekrar işimiz oldu dıyelım menu tuşuna uzun bastığımızda calışan programları zaten gorebılıyoruz.ordan cıkış yapmadığımız skyfireye gırıyoruz bağlantı kopmuş olacak.sonra bağlanmaya çalışacaz ilk seferde olmayabılır olursada nadiren ama yılmadan devamlı bağlanmaya calışacaz emin olun sonunda giriyo ben 5 ila 12 seferde bağlanıyorum.inşallah işinize yarar telefonum n73.....

Üstündağ

Üstündağ

Üye
bu dns leri bi açıklasan ve tam olarak ne yapacağımızı anlatsan çok memnun oluruz.

brutus_98235

Üye
aibim birileri yardım etsin bağlanamıyorum. :S HTC HD2 var bendede cannot connect to the server diyor :S

Üst Alt