Skyfire-Browser "pocket pc" Netten video izleme daha fazlası İçin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

61semih

61semih

Üye
vallaha hacı ses gelmıyor sesı kapayıp acıyorum yıne gelmıyor bu kablo ıle pc den baglanıldıgı ıcın deıldır sanırım daha wi fi ile denemedım cunkude..

volkan erdogdu

Üye
yok yaw burada aradığımı buldum derken buradaki programda olmadı,
Yükleyemiyorum arkadaşlar hangisini nasıl yükleyeceğiiiimmmm....??????????

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bu yükleme konusunda biraz kabiliyetsizim sanırım,
Dns ayarlarını mı değiştirmemiz gerekiyor neden ülkende kullanılamaz diye bir hata veriyor ?
Yada bu olayı kızmadan tam anlamıyla açıkça anlatacak bir arkadaş varsa minetter kalırım yemin ederim..:)
N97 mini de çalışıyormu bu program? Yoksa ben yanlış birşey mi yapıyorum ? Boşuna mı para saydık bu cihaza ???
Allah rızası için yardım edin sıyırdım sıyıracam az kaldı yani...

Kardeşim Dns ile alakası yok senn telefon yanin 97 S60 İşletim sistemli telefon..Ne kadar akıllı telefon olsana windows mobile deyil işte..O yüzden çalışmaz senin telefonda..

vallaha hacı ses gelmıyor sesı kapayıp acıyorum yıne gelmıyor bu kablo ıle pc den baglanıldıgı ıcın deıldır sanırım daha wi fi ile denemedım cunkude..

Alaksı yoktur heralde ama ben wifi ile sürekli bağlanıp izleyebiliyorum...!!!

yok yaw burada aradığımı buldum derken buradaki programda olmadı,
Yükleyemiyorum arkadaşlar hangisini nasıl yükleyeceğiiiimmmm....??????????

Profilinden baktım Telefon: Nokia N97 mini yazıyor bu telefona bu program yuklenmez...

:oke::oke:

volkan erdogdu

Üye
Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler ;
Ama ben bu telefondan youtube ve face deki videoları seyredemiyecekmiyim şimdi ?
Bunun bir çözümü yokmu bi yardımcı olsanız ...

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Bunu dene bakalım.... Link

volkan erdogdu

Üye
Teşekkürler sguneys,
Bi de bunu deneyelim bakalım. :)))

sera2714

Üye
teşekkürler indirdim kurdum sorunsuz çalışıyor facebookta ve diğer sitelerde sorunsuzca videoları izleyebiliyorum

jebelem

jebelem

Üye
Winrar şifresi ne arkadaşlar

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım rar şifresini bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim acil...

cxzsawq

Üye
"july 1 2010 skyfie does not provide service in your country"
bu hatayı alıyorum......

ankarankara

Üye
ismail_23 arkadaşıma katılıyorum, bende de aynı şey yazıyor, şu an kullanılamazmış, neden böyle bir uyarı veriyor acaba yardımcı olursanız sevinirim...

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
ismail_23 arkadaşıma katılıyorum, bende de aynı şey yazıyor, şu an kullanılamazmış, neden böyle bir uyarı veriyor acaba yardımcı olursanız sevinirim...

Arkadaşlar programın içinde çalışması için yani o hatayı vermemesi için yapman gereken bişey var okudunuzmu ?? Orda anlatıyor...:megafon::megafon::megafon:

ferhattatar

Üye
bunun setupu xml ya kurulmuyo yardım edın

nightbird_zulu

Üye
sorry. we regret that as of july 1 2010 skyfire does not provide service in your country.

(4.3.2.1_3001)

:(

rstsn

rstsn

Üye
saol eline sağlık

baser-arikan

Üye
çalışmıyot kardeşim milleti boşuna kandırmayın

pennywisetr

Üye

buradakilere bakın