Skyfire-Browser "pocket pc" Netten video izleme daha fazlası İçin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire-Browser "pocket pc" Netten video izleme daha fazlası İçin !!!

Program %100 Çalışıyor..

Pocket pc ler için bir çok cihazın internet üzerinden tv izleme radyo dinleme video izleme gibi dertleri var..Bunun bir çok çözümü var uygun kodek paketleri vesaire..Fakat verdiğim bu programla hemen hemen yapamayacağınız şey kalmıyo..Ben kendim kullandğm sürümü veriyorum yani sağlam ve çalışıyor.

Alternatif linkler !!

:pro::pro: :pro::pro:

• Beğen
Tepkiler: roethlisberger, palaska2525, Sersolast ve 13 diğerleri

izmirligenc

izmirligenc

Üye
teskkurler yeni operada da flash destegi yok

yarenmelek

Üye
şifre istiyor?? Acamadım programı

ekonometrici

Üye
link ölü

bocek42

Üye
lınk yok arkadasım

ALISLKM

Üye
link kırık

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Link Yenilendi !!!!

ismail_23

Üye
bende program hata veriyor ingilizce ülkende kullanamazsın gibi bi şeyler yazıyor

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Linki yeniledim..Hatanın çözümü ve program tekrar verdim...Şuan ki linkte çalışan bir skyfire programı var...

onur5050

Üye
exit die bişe çıkıyo sürüm eskimi bizim ark 1.5.. 95 war

qwer1234qwer

Üye
ülkende kullanamassin diyor malesef :(

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Program çalışıyor..İçinde hatanın çözümüde mevcut...

zekar66

Üye
skayfire samsung omnia lite 7300 de çalışıyormu xml dosyası yüklenmiyor bilgilendirseniz memnun olurum

bassisttr

Üye
hakkaten 10 numara browser mış takdirlerimi sunuyorum

61semih

61semih

Üye
evet gayet hata ıyı haa verıyor ulkede kullanamazsınnz vs dıye kactane orgram yukledıysem flashlıte vs olmadı yemıyor sadece youtube programı yuklısyse youtubeden ızenıyor oda telın dns sını deısmek gerekıyor bırkere degıstım ama baska bır ağa baglanınca bunu tekrar yapmak gerekıyor sanırım

61semih

61semih

Üye
kardes prgram gok guzel calısıyor fakat soyle bırsey var ızlenılen vıdeonun sesı gelmıyor ayarlarada baktım ses acık gorunuyor ama tık yok... oyle oluncada bır anlamı kalmıyor. varmı bır formulu

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Ses sorunu olmaması lazım ben rahatca izleyebiliyorum..Sesde gayet iyi..

volkan erdogdu

Üye
Arkadaşlar ben bu yükleme konusunda biraz kabiliyetsizim sanırım,
Dns ayarlarını mı değiştirmemiz gerekiyor neden ülkende kullanılamaz diye bir hata veriyor ?
Yada bu olayı kızmadan tam anlamıyla açıkça anlatacak bir arkadaş varsa minetter kalırım yemin ederim..:)
N97 mini de çalışıyormu bu program? Yoksa ben yanlış birşey mi yapıyorum ? Boşuna mı para saydık bu cihaza ???
Allah rızası için yardım edin sıyırdım sıyıracam az kaldı yani...

Üst Alt