Haber Skydrive İsmi Değişiyor Onedrive!

Sponsorlu Bağlantılar

Tmobile

Tmobile

Üye
    Konu Sahibi
Skydrive İsmi Değişiyor Onedrive!
Konuyu nerde aççağımı bilemedim ancak en çok windows phone lu cihazları ilgilendiren skydrive daha doğrusu windows phone 8 de yedekleme görevi gören skydrive telif hakkı bbskyb firmasınla başı dertteydi ve ismini değiştirmek zorundaydı ve değişti!!! yakında onedrive olucak :D
İşte Video::
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

4MaGuS

4MaGuS

Üye
haber eski olması lazım yeni bir gelişme yoksa ve sadece ingiltere böyle olucaktı sanarım tüm dünya genelinde degil

PureFood

PureFood

Üye
Tüm dünya geneli ve haber yeni. Microsoft Türkiye de Twitter'dan paylaştı;

Dava eski ancak değişime yeni başlanıyor.Ayrıca onedrive.com adresine girip e-posta adresimizi vererek ilk kullanıcılardan olabiliyoruz sanırım.

Son bir şey; sisteme bütünleşik olan ''Skydrive ile paylaş'' gibi seçenekler umarım 8.1 ile düzeltilir.

Tmobile

Tmobile

Üye
    Konu Sahibi
Normal Skydrive.com hesaplarınız onedrive olarak aktarılacak 8.1 dede onedrive ile paylaş butonu koncaktır geçler .:D.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bu dava haberini ilk ben vermiştim sabit konulardan birinde. hatta herkes yeni ismi tahmin etmişti şu olur bu olur diye ama OneDrive sanırım kimsenin aklına gelmemişti :)

beats

beats

Üye
önizleme sitesi açılmış güncelleme için mail hesabınızı yazıyorsunuz aktif olunca bildirecekler

bu arada R.İ.P turbocore, Tmobile vb.

zbahadir

Üye
Kullanıcılara bir kıyak yapsınlar da kapasiteyi de artırsınlar bari.
Güzel olurdu.

symbianbelle

symbianbelle

Üye
onedrive ismi de olmayabilir. One.com sitesi karşı çıkmış farklı bir isimle gelebilir