Haber Skydrive Artık OneDrive

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Skydrive Artık OneDrive
Microsoft bulut depolama çözümü Skydrive'ın adını değiştirmiş ve Onedrive olarak açıklamıştı.

Bir çok yenilik içeren Skydrive bugün Windows Phone 8 platformu için güncellendi ve adı Onedrive olarak değişti.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Haklarını vermek lazım.adamlar harıl harıl çalışıyor.Nokia ya değil ama Microsoft a güvenim tam.

serinaga

serinaga

Üye
Güncelledim, ama hediyeyi kapamadık be üstadım (100 Gb.) :ah

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

serverfun912

serverfun912

Üye
Teşekkürler

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
130 gb oldu :D

erdincpolat

erdincpolat

Üye
Adını değiştirip onedrive yapmışlar ama biraz önce onenote ve Office uygulamalarına girdim orda hala skydrive var. Ayrıca fotoları da yükle dersen gene uygulamalardan skydrive çıkıyo bence plansız basit bir isim değişikliği oldu. Zaten isim değişme olayı da bir dava Sn dolayı imiş galiba

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Adını değiştirip onedrive yapmışlar ama biraz önce onenote ve Office uygulamalarına girdim orda hala skydrive var. Ayrıca fotoları da yükle dersen gene uygulamalardan skydrive çıkıyo bence plansız basit bir isim değişikliği oldu. Zaten isim değişme olayı da bir dava Sn dolayı imiş galiba

Sistem güncellemesi olmadan o isimler nasıl değişsin ki ?

meneleos

Üye
Yeni bir sorun mu bilmiyorum ama Nokia Xpress üzerinden dosya indirdiğinizde uzantısını kaydetmiyor OneDrive. Mesela geçen gün e-kitap arşivi yaptım, sonradan fark ettim ki hiç bir dosyanın uzantısını yazmamış. Video ve resim denedim onlarda da aynı sorun var. Yani mesela dosyanın adı "deneme.jpg" ama "deneme" olarak yükleniyor. Hatta mesela dosyanın adı "Ejderhanın Mızrağı" ama arada boşluk olunca ismin kalanını görmüyor. "Ejderha" olarak kaydediyor, boşluktan sonrasında sorgu hatası oluyor. Uzunlukla alakası yok, boşluk olmadan 100 karakterlik isimde olsa sorunsuz ekliyor.

Üst Alt