Sizi arayan numaranın sahibini bulun

• 11 Eylül 2013
  • 1523 Okunma
  • 18 Cevap

1. http://bc.vc/ltsqq2 linkinden görebilirsiniz.

Yazan: mkyb
  2. bir de link kısaltmasan iyi olacak:)
    ---
    çok güvenesim gelmiyo
    ---
    böyle sitelere

3. This totally works :)

4. ya arkadaslar kim arıyor uygulaması iste güzel .

5. Deneyen var mı?

6. arkadaşımın numarasını buluyor kendi numaramı bulmuyor :)

7. güzel işe yariyor

8. on numara çalışıyo ama babamın üstüne kayıtlı ev numaramızın sonucunu bana babamın lakabıyla yanıt veriyo anlamadım valla ama güzel hani :sirit:

9. Ev numarasını buluyor yani?

___kaptan___ bunu beğendi.
  10. aynen yaaa şaşırdım kaldım valla :aha:

11. Ben aradım bulamadı.

12. bende şüpheliyim sadece rehberimdeki numaraları denedim buldu sonra askeri birliğimin numarasını denedim onuda bulunca iki arada bi derede kaldm :bilmm

13. Bir çakallık var.

14. aynen aynen :allalla:

15. Bazıları gizli kalıyor :)
    ---
    Biri linki direk paylaşabilir mi ? Mobilim de.

16. akıllı telefonlardaki uygulamalar gibi birşey olabilir çünkü bazı numaraların sonunda soyadı yerine okul,sınıf,iş gibi şeyler yazıyor birileri öyle kaydetmiş demek

17. bulmuyor :zzz:

18. Programa bakmadim ama yorumlardan yola cikarsam sabit hatlarda calisiyor tabi eski kayitli olan sabit hatlar. Buda su demek oluyor,eskiden telekonum sitesinden isim ve soy isimden kayitli olan sabit hat numaralari bulunurdu,buda o olsa gerek. Tasinabilir hatlarda sonuc alinamiyorsa,eski kayitlari almis olabilirler.

19. Alakası yok bu proğram akıllı telefonlardaki rehberlerden alıyor numaraları google hesabı falan yani o yüzden zaten soyadı falan yazmıyor recep uzm, ali dayı, damla, murat abi vs. Şeklinde çıkıyor sen rehbere nasıl kaydettiysen o sekilde yani. Ayrıca dikkat edin kısa süre önce açılan hatlar kayıtlı degil diye çıkıyor bunlarin bu programda yer alması 2-3 ay sürüyor...

Yüklüyor...
24/09/2018 - 13:15