Sizi arayan numaranın sahibini bulun

Sponsorlu Bağlantılar

mkyb

mkyb

Üye
    Konu Sahibi
Sizi arayan numaranın sahibini bulun
linkinden görebilirsiniz.

achambo

achambo

Üye
bir de link kısaltmasan iyi olacak:)çok güvenesim gelmiyoböyle sitelere

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
This totally works :)

nabee

Üye
ya arkadaslar kim arıyor uygulaması iste güzel .

marist

marist

Üye
Deneyen var mı?

asdf4236

asdf4236

Üye
arkadaşımın numarasını buluyor kendi numaramı bulmuyor :)

ahmeterby

Üye
güzel işe yariyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
on numara çalışıyo ama babamın üstüne kayıtlı ev numaramızın sonucunu bana babamın lakabıyla yanıt veriyo anlamadım valla ama güzel hani :sirit:

Invoke

Invoke

Üye
Ev numarasını buluyor yani?

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
asdf4236

asdf4236

Üye
akıllı telefonlardaki uygulamalar gibi birşey olabilir çünkü bazı numaraların sonunda soyadı yerine okul,sınıf,iş gibi şeyler yazıyor birileri öyle kaydetmiş demek

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
bulmuyor :zzz:

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Programa bakmadim ama yorumlardan yola cikarsam sabit hatlarda calisiyor tabi eski kayitli olan sabit hatlar. Buda su demek oluyor,eskiden telekonum sitesinden isim ve soy isimden kayitli olan sabit hat numaralari bulunurdu,buda o olsa gerek. Tasinabilir hatlarda sonuc alinamiyorsa,eski kayitlari almis olabilirler.

recodemi

Üye
Programa bakmadim ama yorumlardan yola cikarsam sabit hatlarda calisiyor tabi eski kayitli olan sabit hatlar. Buda su demek oluyor,eskiden telekonum sitesinden isim ve soy isimden kayitli olan sabit hat numaralari bulunurdu,buda o olsa gerek. Tasinabilir hatlarda sonuc alinamiyorsa,eski kayitlari almis olabilirler.
Alakası yok bu proğram akıllı telefonlardaki rehberlerden alıyor numaraları google hesabı falan yani o yüzden zaten soyadı falan yazmıyor recep uzm, ali dayı, damla, murat abi vs. Şeklinde çıkıyor sen rehbere nasıl kaydettiysen o sekilde yani. Ayrıca dikkat edin kısa süre önce açılan hatlar kayıtlı degil diye çıkıyor bunlarin bu programda yer alması 2-3 ay sürüyor...