Sizce internette EN GÜVENİLEBİLİR alış veriş SİTESİ HANGİSİDİR?

Sponsorlu Bağlantılar

EN POPÜLER ALIŞVERİŞ SİTESİ HANGİS?

• vatan computer

Kullanılan: 4 30.8%
  • hepsiburada.com

Kullanılan: 9 69.2%
  • sahibinden.com

Kullanılan: 3 23.1%
  • gitti gidiyor

Kullanılan: 3 23.1%
  • diğerleri..

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Sizce internette EN GÜVENİLEBİLİR alış veriş SİTESİ HANGİSİDİR?
1)vatan computer.. ( DİĞER TÜM SİTELERE GÖRE, BİR ÇOK ÜRÜN FİTATLARDAN 3 5 KURUŞ FAZLADIR. AMA GÜVENLİ SİTE )

2)hepsiburada.com... ( BİRAZ DAHA UCUZDUR. FENA SAYILMAZ )

3)sahibinden.com... ( BU VE TÜM 2. EL SİTELERE DİKKAT.. BAZILARI PARAYI ALIR. ÜRÜNÜ VERMEZ.! AMA BU SİTE BİRAZDA OLSA GÜVENLİ )

4)gitti gidiyor

5)diğerleri..... ( YAZINIZ )

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
1-2 ve
get ilan sahibinden

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
1 ve 2

• Beğen
Astrosman

Astrosman

Üye
1ve 2

• Beğen
aslankaplants

aslankaplants

Üye
bence de 1 ve 2

• Beğen
furkan5800

furkan5800

Üye
bence yazdıklarının hepsi oldukça güvenli

• Beğen
SHS

SHS

Üye
1-2 :oke:

• Beğen
greenmile

greenmile

Üye
ödeme esnasında güvenlik için şifreleme kullandıkları için hepsi güvenli bu listede saydıklarının,ancak ikisinde firmadan değil kişilerden ürün alıyorsun.Güvensizlikte burada başlıyor işte:)

• Beğen
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
vatanın güvenliğimi hoşuma gitti özellikle 3d secure çok daha güzel birşey.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle alış veriş yapacaksanız. başta vatan bilgisayar ı dene ( ürünler pahalıdır üç beş kuruş ama sağlam site)... sora hepsi burada.com orasıda fena sayılmaz... sahibinden.com orasıda ikinci el güvenli bi site :)

----------Eklendi @ 15:56:22 ---------- Yazıldı @ 15:53:49 ----------

vatan 360 ting uygulaması güzel :) mağazada gezio gibi:) buyur link.....

----------Eklendi @ 15:58:30 ---------- Yazıldı @ 15:56:22 ----------

greenmile kardeş... sıfır arıosan vatandan.. ikinci el arıosan sahibinden.. ama ikinci el dediğin gibi güvenilmio... mesela ben ikinci el aldım parayı verdim ürün gelmedi?? yemin ederim karşı tarafı mahfederim. o üründen 5 tane aldıttırır. mahkemeye weririm :):yuru

greenmile

greenmile

Üye
aynen öyle alış veriş yapacaksanız. başta vatan bilgisayar ı dene ( ürünler pahalıdır üç beş kuruş ama sağlam site)... sora hepsi burada.com orasıda fena sayılmaz... sahibinden.com orasıda ikinci el güvenli bi site :)

----------Eklendi @ 15:56:22 ---------- Yazıldı @ 15:53:49 ----------

vatan 360 ting uygulaması güzel :) mağazada gezio gibi:) buyur link.....

----------Eklendi @ 15:58:30 ---------- Yazıldı @ 15:56:22 ----------

greenmile kardeş... sıfır arıosan vatandan.. ikinci el arıosan sahibinden.. ama ikinci el dediğin gibi güvenilmio... mesela ben ikinci el aldım parayı verdim ürün gelmedi?? yemin ederim karşı tarafı mahfederim. o üründen 5 tane aldıttırır. mahkemeye weririm :):yuru

ürün gelir ancak iki gün sonra bir sorun yaşarsan ürünle ilgili hiçbir hak iddia edemezsin,mahkemelere de gitsen yapabileceğin birşey olmaz:)

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Kesinlikle 1 ve 2
Sahibinden.com'da kandırabiliyorlar.N96 için parça satın aldım.havale yaptım adama.parça bozuk çıktı.parçayı geri gönderdim.adam parayı geri göndermedi.haram olsun ona :off:

• Beğen
fullwar

fullwar

Üye
Listede 1 ve 2'yi kullandım oldukça kullanışlı. Fakat duruma göre daha yüzlerce site var. PC için gidip yerinde görmeden (bir iki istisna hariç) hayatta almam. Depodan çıkarken bile yandan keserim kutuları bir yamuğu varmı diye. Montajınıda kendim yaparım. :naughty: Oyun için zaten Steam ve Origin (eskiden MV Shop'tan alırdım) var. Geriye ne kaldı? Zaten 2. elde almıyorum.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
tempestshine kardeş çok kötü bi durum ben polise şikayet ederdim mutlaka alırdım o parai.. ama hiç wermedi ise HARAM ZIKKIM OLSUN YA .S.S üzüldüm senin için.. :(

----------Eklendi @ 12:22:20 ---------- Yazıldı @ 12:18:21 ----------

fullwar haklısın kardeş. aslında bulunduğun şehirden alcan.. bozuk çıksada dükkanın nerde olduğunu bilion.. kapısına dayanırsın.. bu ürün bozuk ya deiştir yada parayı we diip alırsın.... ama internetten almak işte önemli.. 1. sıradaki siteden alın... haa bide mesela bi ürün alıonuz netten.. ama içinizde şüphe war? alım esnasında her adımı kameraya çekin.. baktın ürün gelmedi polise gidip gösterin.. içiniz bi nevi rahatlar...

----------Eklendi @ 12:25:48 ---------- Yazıldı @ 12:22:20 ----------

greenmile köpek gibi çalışcam işatta sora bedenim yorulcak.. yani o ürünü fiyatını topladın eşşek gibi çalıştın.. parai aldın sipariş ettin ama bi sorunlar çıktı.. OLUM ÖLEBİ ALIRIM ONU MAHKEMEDE GİDER CEHENNEMEDE. elhamdülillah çok şükür durum ii ama para kolay kazanılmıo olum.. öyle düşünüorum...

greenmile

greenmile

Üye
asıp keseceksin yani bu da bir yol ama öldürdükten sonra alacak imkanın da olmaz.En iyisi güvenli yerlerden alışveriş yapmak

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
o zaman vatan bilgisayara devam.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt