Öneri Sizce Hangisini Almalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Hangisini Almalıyım?
Arkadaşlar 1.500 tl civarında bütçem var. Teknosa, Vatan Bilgisayar vb. gibi yerlerden almayı düşünüyorum, internetten alışverişten hiç anlamıyorum ve güvenemiyorum. Laptopta benim için önemli olan son çıkan oyunlarda bir sorun çıkarmaması. Ekranı da önemli, parlak ekran değil mat ekran olmalı. İlk laptopum i7 işlemcili Dell inspiron n5110 'du ve hiç memnun değildim. Çok ısınması ve ekranının parlak olmasından dolayı. Sony ile Dell arasında kaldım. Sony'nin ekran kartı gt740m ama 64 bit mi 128 bit mi bilmiyorum. Dell'in ekran kartı gt740m kadar iyi değil ama RAM ve Hard disk yönünden iyi. Sizce bu laptoplar nasıldır ya da bu laptopların dışında önerileriniz var mı?

SONY Fit E SVF1521SSTW.CEU

DELL P28F-5521-G33W81C

osman42x

Üye
Del daha iyi daha hızlı ve tam oyun için bu bilgisayarla bf4 ve crysis 3 rahat oynadır ;) ama sony Pek ısınmaz ve gayet iyi ama dell daha iyi:;))))

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Del daha iyi daha hızlı ve tam oyun için bu bilgisayarla bf4 ve crysis 3 rahat oynadır ;) ama sony Pek ısınmaz ve gayet iyi ama dell daha iyi:;))))
Evet Dell iyi ama işte ekran kartına pek güvenemiyorum. Önerin için sağol :)

• Beğen
Tepkiler: osman42x
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
lenovo z500 kullanıyorum tam seni istediğin özelliklerde hiç abartmıyorum 3 saate yakın yüksek ayarda gta ıv oynadım aşırı derecede bi sıcaklık olmadı her oyunu rahat oynarsın sormak istediğin soru varsa cevaplarım :)

• Beğen
Tepkiler: serkan

serkan

Üye
    Konu Sahibi
lenovo z500 kullanıyorum tam seni istediğin özelliklerde hiç abartmıyorum 3 saate yakın yüksek ayarda gta ıv oynadım aşırı derecede bi sıcaklık olmadı her oyunu rahat oynarsın sormak istediğin soru varsa cevaplarım :)
Lenovo'nun kasa tasarımı içime sinmedi.(Örn: hoparlörler kasanın altında). Ama donanım olarak iyi derecede, yinede sağol önerin için :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
z580 modeli var istersen onun hoparlörleri üstte :D aynı sayılır özellikleride

serkan

Üye
    Konu Sahibi
z580 modeli var istersen onun hoparlörleri üstte :D aynı sayılır özellikleride
Lenovo z500 'de karar kıldım. Bilgisayarı inceledim ve beğendim. O fiyata en uygun laptop z500. Dostum bu bilgisayarın ekran rengi bana cansız gibi geldi sende de öyle mi?

Son düzenleme:
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
ekran parlaklığı düşük olduğu içindir o :D ekran parlaklığını yükselttiğin zaman ekran çok çok canlı oluyor :D

• Beğen
Tepkiler: serkan