şimdi LUMİA 820 zamanı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
şimdi LUMİA 820 zamanı

Nokia 5 Eylül'deki Nokia World etkinliginde windowsphone8 işletim sistemli akıllı telefonları lumia920 ve lumia820'yi tanıttıgı günden beri tüm dünyada büyük ilgi uyandırdı. 21 kasımda yapılan lansmanla birlikte ülkemizde de satışı başlayan lumia920'den sonra 17 aralıkta önsiparişleri alınmaya başlayan lumia 820 de 21 aralık itibariyle tüm Türkiye'de satışa çıkmış bulunuyor.

Nokia Lumia 820 akıllı telefonlar yüksek performansı, renkli tasarım hikâyesi ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. Üst versiyon Lumia akıllı telefonlarla aynı tek parça görünüme ve en son teknolojiye sahip olan Nokia Lumia 820, değiştirilebilir kapak tasarımıyla birlikte geliyor. Değiştirilebilir kapaklar sadece pek çok renk arasından seçim yapmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de mümkün kılıyor. Kapağın altında micro SD hafıza kartı yerleştirebileceğiniz bir alan bulunuyor. Nokia Lumia820'nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise daha önceki yazılarımızda belirttigimiz gibi 1249TL olarak belirlenmiş.

komando04

komando04

Üye
iyi oldu başlaması abi ama bence 920 kadar satamaz birinci 920 ikinci 820

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bence lumia820 lumia920'den fazla satar. Fiyati ve sundugu ekstra ozelliklerin yaninda nokianin cin fabrikasinin gunluk uretim adetleri de nokianin beklentisinin bu yonde oldugunu gosteriyor.

acuxx

acuxx

Üye
bence lumia820 lumia920'den fazla satar. Fiyati ve sundugu ekstra ozelliklerin yaninda nokianin cin fabrikasinin gunluk uretim adetleri de nokianin beklentisinin bu yonde oldugunu gosteriyor.
Aynen abi 820 daha çok satılır

komando04

komando04

Üye

sdece tahmin ettim,abide hayırlısı olsun bakalım destek verilsinde sürekli

dookie85

dookie85

Üye
bu da mı turkcell tekelinde 2 ay?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Evet bu daha çok satar gibi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

hayır her yerde satışı var
ekstra diyosun ya hocam 920 nin yanında artı özellikleri ve ne gibi bilmedigimiz özellikleri var bi bilgin varmı acaba ekstra özellik dedin ya biraz bilgilendiribilermisin yani 920den dahamı iyi olacak diyosun ????

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ya merak ediyorum l920 ve 820 arasında fiyat farkı dışında ne fark var?Yani rengi değişiyor filan falan.820de purewiew teknolojisi yok benim bildiğim kadarıyla yani kamerada biraz kötü iyi bi yanı yok mu ?Hızlı filan diyorlar 920den hızlı mıdır?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ekstra diyosun ya hocam 920 nin yanında artı özellikleri ve ne gibi bilmedigimiz özellikleri var bi bilgin varmı acaba ekstra özellik dedin ya biraz bilgilendiribilermisin yani 920den dahamı iyi olacak diyosun ????

ikisinin de birlerine karşi degişik ustunlukleri var. Lumia820'nin artilari:
1-degiştirilebilir ve kablosuz şarj destekli arka kapak. Bunlar rengarenk oldugu icin telefonun rengini surekli degiştirebilirsiniz.
2-degiştirilebilir batarya. Bu basit bir şeymiş gibi de gozukse aslinda bazilarimiz icin şarj elzemdir.
3-micro sd destegi. Lumia820 64gb'a kadar hafiza karti destekliyor. Bu da lumia920'nin 32gb olan sabit hafizasini baya vir geciyor.
4-ekran cozunurlugunun duşuk olmasi nedeniyle bench testlerinde lumia820 lumia920'yi geciyor.
5- tabi ki aradaki 400tl fiyat farki ulkemiz şartlarinda gozardi edilemez.

Lumia920'nin artilari:
1-8.7 mp pureview kamera. Bu kamera şu anda piyasadaki rakiplerinin hepsinden daha iyi.
2-1280x768 cozunurluklu puremotion hd+ ekran kendisini gercekten hissettiriyor. Bunlar dişinda cok goze baticak bir farklari yok.

Şu anda lumia920 icin kapsamli bir inceleme hazirliyorum. Bunu bitirince lumia820 gelicek onun icin de guzel bir inceleme hazirliyacam. Merak edenler veya almak isteyenlere yardimci olur umarim.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Papakudioflu incelemeni merakla bekliyor olucam :oke:

rapman

rapman

Üye
ayrıca L920'nin ekranı 0.2 inç daha büyük.

komando04

komando04

Üye
çözünürlük olarak gerçekten 920kendini çok belli ettiriyor

Toros542

Toros542

Üye
bende 820 almayi dusunuyorum.acaba html5 destekli int.tarayi ne kadar hizli ve verimli olur sizce.gecen gun nokia shopta biraz inceleme firsatim oldu.fakat nette biraz agir gibi geldi bana.bu arada bu cihazlara baska tarayici yukleyebiliyormuz?

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
yaz tatiline kadar uygulama sıkıntısı giderse alıcamm

besim.farhan

besim.farhan

Üye

Nokia 5 Eylül'deki Nokia World etkinliginde windowsphone8 işletim sistemli akıllı telefonları lumia920 ve lumia820'yi tanıttıgı günden beri tüm dünyada büyük ilgi uyandırdı. 21 kasımda yapılan lansmanla birlikte ülkemizde de satışı başlayan lumia920'den sonra 17 aralıkta önsiparişleri alınmaya başlayan lumia 820 de 21 aralık itibariyle tüm Türkiye'de satışa çıkmış bulunuyor.

Nokia Lumia 820 akıllı telefonlar yüksek performansı, renkli tasarım hikâyesi ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. Üst versiyon Lumia akıllı telefonlarla aynı tek parça görünüme ve en son teknolojiye sahip olan Nokia Lumia 820, değiştirilebilir kapak tasarımıyla birlikte geliyor. Değiştirilebilir kapaklar sadece pek çok renk arasından seçim yapmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de mümkün kılıyor. Kapağın altında micro SD hafıza kartı yerleştirebileceğiniz bir alan bulunuyor. Nokia Lumia820'nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise daha önceki yazılarımızda belirttigimiz gibi 1249TL olarak belirlenmiş.

s3 mini alali hafta olmadi ama ben bu lumialarin hastasiyim ve bu fikrim hala değişmedi :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
wp8 ie10 tarayicisi piyasadaki en hizli tarayicilardan birisi nasil yavaş geldi anlayamadim. Muhtemelen baglandigin ag yavaşti.

Toros542

Toros542

Üye
valla bende anlamadim.wifi ile baglandim.fakat dedigim gibi sayfalar cok gec acildi.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aynı ise boşuna mı 920 te 1649 verdik
Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Board Express

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...