Sigarayi Nasil Birakirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

esokmen

esokmen

Üye
Babam 20 belki 25 yildir sigara ve alkol kullaniyordu. İki paket sigara gunde bir tane bira. Adam hastaneye gitti. Doktor KOAH baslangici demis. Adam o aksam eve geldi bi sigara yakti birakiyorum dedi bir firt cekip birakti :) bidaha da agzina surmedi 1,5 sene oldu.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
sigarada tek bagımlık yapan madde nikoteyindir nikoteyini başka şekilde al
nikoteyin bantı yapıştır bol patlıcan ye

mesutgaga

mesutgaga

Üye
18 yaşındaysan rahat bırakırsın hayatın deli günlerindesin.icindeki güvene ihtiyacın var senin.başka bişe arama :D

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
sigarıyı kırıp yarısını içmeyi dene teknik olarak yarı yarı azaltmış olursun duyuların sigarı içmiş olarak algıladı için rahatlarsındasigarıyı kırıp yarısını içmeyi dene teknik olarak yarı yarı azaltmış olursun duyuların sigarı içmiş olarak algıladı için rahatlarsında

mesutgaga

mesutgaga

Üye
sigarıyı kırıp yarısını içmeyi dene teknik olarak yarı yarı azaltmış olursun duyuların sigarı içmiş olarak algıladı için rahatlarsındasigarıyı kırıp yarısını içmeyi dene teknik olarak yarı yarı azaltmış olursun duyuların sigarı içmiş olarak algıladı için rahatlarsında
tütünler agzına girer tütün yutar o zamanda :D

KayraBey

KayraBey

Üye
İrade yoksa bırakamazsın...

mesutgaga

mesutgaga

Üye
hic icme zahmetinde bulunma bence sigarayı ye gitsin :D zararlı olan dumanı deil mi zaten :D geviş getir :D

Enes

Enes

Üye
5 yıl sigara içtim ben de. Bırakacaksan hemen bırak azaltma hikaye, ben öyle bıraktım. İçmiyorum bundan sonra dedim bıraktım azaltma muhabbetinde iş sarpa sarıyo. Ayrıca 2-3 hafta kadar da içmezsen o zamanı yakalayabilirsen içmiyorsun daha.
hic icme zahmetinde bulunma bence sigarayı ye gitsin :D zararlı olan dumanı deil mi zaten :D geviş getir :D
Dalga geçtiğin bu şey çok ciddi bir sorun

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bende 13 sene içtikten sonra bir anda bıraktım.
Not: adamsın dünür :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve Enes

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
5 yıl sigara içtim ben de. Bırakacaksan hemen bırak azaltma hikaye, ben öyle bıraktım. İçmiyorum bundan sonra dedim bıraktım azaltma muhabbetinde iş sarpa sarıyo. Ayrıca 2-3 hafta kadar da içmezsen o zamanı yakalayabilirsen içmiyorsun daha.
Dalga geçtiğin bu şey çok ciddi bir sorun
Bazi arkadaslar basit bisey saniyo heralde bu muhabbeti. Bos laf yapcaklar lutfen konuya yorumu kessin isimize bakalim. Kaynatmak istiyosa millet gereksizler bolumu var kolay gelsin.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
@TheFenomen aynen haklisin azaltmak felan hikaye ya. Tak birakcam olcak bitcek.

• Beğen
Tepkiler: Enes
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sagolun ya azaltmak dedik ezdiniz hemen. :D
Bende 13 sene içtikten sonra bir anda bıraktım.
Not: adamsın dünür :D
Sen biraktiysan herkes birakir ortak. Sen son seviyeye gecmissin cunku. :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Değişim tamamlandı :ehe

• Beğen
Tepkiler: LattAsdfasdf ve Oğuzhan

Üst Alt