Sigarayi Nasil Birakirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Sigarayi Nasil Birakirim ?
Gunluk 1 pakete yakin sigara iciyorum. Onceden daha fazla icerdim. Yasim 18, ve bi suredirde bidaha baslamamak uzere birakmak istiyorum. Cok denedim ama ne zaman bi yemek yesem ardindan sigarayi aradim. Sigarayi birakmam icin napmam lazim sizce :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
babam 25 yıl kullandı biz çok baskı yaptık bırakması için 3 yıl oldu bırakalı çok şükür, öncelikle kendin istemelisin kafada bitirmek dedikleri şeyi gerçekten yapabilmelisin. kafanda bitiriyorsun ama elin durmuyorsa tütüneson gibi ürünler kullanabilirsin ancak orjinal ürün olmalı. babamın bırakmasında yardımcısı buydu. inşallah bırakırsın kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Tutun degilde kafada bitirdim ama bunye istiyo, onu unutturcak bisey yemem icmem lazim. Ne olabilirki.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
çekirdek olabilir.

Hasand.

Hasand.

Üye
Sigaraya bırakmak istiyorsan ilk önce istiycen ve iraden olacaktır (:anlas:) bide sigara bırakma ilacları duydum ama pek inanmıyorum ilk once iraden olması gerekir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bence başta azaltarak başla. Günde 1 paketmiş o zaman günde 2 günde 1 pakete düşürmeye çalış. Sonra 3 günde 1 paket... Bu şekilde yavaş yavaş daha kolay bir şekilde bırakabilirsin bence.

Hasand.

Hasand.

Üye
haklısın her sey yavas yavas olur

mesutgaga

mesutgaga

Üye
spor yap.evde düzenli jimnastik yap.vücudunla huzur bul sigara ile deil

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Yiyecek ve icecek olarak ne kullansamki ya. Hickimse inanmiyo birakabilecegime.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Çeşitli hobiler edinmelisin.

anilari35

anilari35

Üye
diyet gibi birşey bu içme bünye istesede içmeyecem de eline alma ynaında bulundurma sürekli sakız çiğne kalorisi az olan şeyler al ağzın boş durmasın ama yedigin şeylere dikkat kilo alma sakız leblebi falan kalorisi az şeylr bul

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Yiyecek ve icecek olarak ne kullansamki ya. Hickimse inanmiyo birakabilecegime.
Al sana sigarayı bırakabilmen için bi bahane ve neden :ok2:Kafana koyduğun şeyleri yapabilirsin madem kimse inanmıyo bırak da görsünler.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
diyet gibi birşey bu içme bünye istesede içmeyecem de eline alma ynaında bulundurma sürekli sakız çiğne kalorisi az olan şeyler al ağzın boş durmasın ama yedigin şeylere dikkat kilo alma sakız leblebi falan kalorisi az şeylr bul
Uyguliycam kardes dedigini.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hocam daha yaşım 14 sigara hiç kullanmadım ama babam çok uzun süredir kullanıyor, bir ara 2 ay gibi bir süre bıraktırdık fakat yeniden başladı. Sigarayı bırakmak istedi gerçekten ve sigaranın yerini alabilecek şeyler yaptı.. Yemekten sonra işte meyve, kuruyemiş, çay vs. vs. bunları sürekli yemekten sonra yedi içti 2 ay kadar elini bile sürmedi. Ama bi süre sonra yeniden başladı.. Hepsine + ALO 171 de aranabilir :) Annemde sigarayı bıraktı 171 sayesinde :)

Invoke

Invoke

Üye
Bence de şu sigarayı bıraktırma hattını dene.
Bir de buna karşı durabileceğini bilmelisin, nedir ki yani, şuna sabredemiyor musun?
Azaltarak olmaz bence, birden kesmek lazım...

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ben de bir ara başlamıştım sonra hiç zorlanmadan bıraktım herşey irade gücünde bitiyor.kendini içmemek için şartlandır kendi kendine de ki birakicam bu mereti ülen:) aklına başka birşeyler getir hobi edin bilgisayar oyunu oyna :)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
azalta azalta bitirmelisnbırakmalısn

mesutgaga

mesutgaga

Üye
yiycek icecek bahane.önemli olan inanmak.çekirdege felanda ihtiyaç duymazsın.başka şeyler düşün.yada hicbişey düşünme.olmadı meditasyon yap :D

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Ya bu azalta azalta muhabbetine inanmiyorum bende. Cunki birakmak.icin bi anda kesmek lazim, adi ustunde 'birakmak'

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

Üst Alt